Aktuality

Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

29. 11. 2023

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Více zde

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde

Reprezentace SKFS absolvovala první trénink před startem UEFA Regions Cupu

11. 11. 2023

Na konci měsíce, konkrétně 25. listopadu, vstoupí Středočeši do dalšího ročníku UEFA Regions Cupu. Na stadionu v Humpolci, kde smolně prohráli finále posledního ročníku, vyzvou domácí výběr Vysočiny.

Více zde

SOUHRN 1. kola DEMISPORT OP: Roztoky deklasovaly Mníšek deseti brankami

6. 11. 2023

Deset gólů nastřilely Roztoky v duelu s posledním Mníškem. Všenory to měly v Rudné o poznání tězší, ale nakonec svůj úkol odvést tři body zvládly. Ztratila rezerva Vestce, kterou zaskočil dvěma brankami holubický Filip Valtr.

Více zde

Pohled do Česka: Povltavská FA hraje v popředí ČFL

5. 11. 2023

Pětadvacet bodů. Tolik má zatím ve své kolonce Povltavská FA po čtrnácti odehraných kolech podzimní části. Zatím z toho vychází parádní čtvrté místo a vyrovnaná utkání s týmy na samotném čele.

Více zde

Tuchoměřice se vyhřívají na prvním místě A třídové tabulky

2. 11. 2023

Tři kola před koncem krajských fotbalových soutěžích je při pohledu na tabulky jasně viditelné, že v krajském přeboru a I. A třídě, skupině A jsou vedoucí týmy ve výborném postavení a těžko je někdo sesadí.

Více zde

SOUHRN 13. kola DEMISPORT OP: Hattrick Andrleho a další výhra pro Všenory

30. 10. 2023

Všenory i díky hattricku Dominika Andrleho přehráli jasně Kazín. Rezerva Vestce zvítězila v Rudné a Roztoky odvezly tři body ze hřiště Štěchovic. Zvítězila i Povltavská FA C a Hradištko. Právě tato pětice týmů je po jedenácti odehraných zápasech na čele DEMISPORT Okresního přeboru.

Více zde

HDT.cz nabízí modernizaci fotbalových stadionů a atraktivitu pro diváky

28. 10. 2023

Pokud vás nebaví staré časomíry a informační tabule na fotbalových stadionech, partner SKFS firma HDT.cz nabízí možnost, jak své zařízení zmodernizovat a svým fanouškům nabídnout nevšední zážitek. Umí zprostředkovat chytré LED obrazovky ovládané z mobilu nebo také umělé osvětlení na podobné bázi.

Více zde

Dvacet devět týmů přípravek dohrálo svou podzimní část krajské soutěže

25. 10. 2023

O víkendu skončila podzimní část krajské soutěže přípravek - O pohár předsedy SKFS U11 v šesti skupinách. Každý účastník obdržel speciální pamětní medaili. Na jaře soutěž pokračuje rozřazením týmů do skupin o konečné umístění!

Více zde

DEMI Sport bude křtít svůj nový katalog

24. 10. 2023

Titulární partner Okresního přeboru firma DEMI Sport vás zve 2. listopadu na křest nového katalogu za účasti Petra Svěceného a Petra Švancary. Akci moderuje Jan Rajnoch. Akce se uskuteční první listopadový čtvrtek v Letech u Dobřichovic od 17:30 hodin.

Více zde

Vyjádření VV k situaci během zápasu kategorie U13 FŠ Optimum - Jesenice B

24. 10. 2023

OFS Praha - západ uveřejnil otevřený dopis místopředsedkyně OFS Praha - západ Heleny Andronikové rodičům a hráčům FŠ Optimum, kde se vyjadřuje k situaci během utkání mladších žáků v sobotu 21. 10. 2023 FŠ Optimum - Jesenice B.

Více zde

SOUHRN 12. kola DEMISPORT OP: Všenory na čele, střelnice ve Vestci

24. 10. 2023

Všenory stále drží první místo v tabulce po výhře v Měchenicích. Na dostřel jsou stále Roztoky, které doma porazily Zlatníky. Na třetí příčce je pak rezerva Vestce, která potupila Mníšek deseti brankami.

Více zde

Smlouva schválena. Středočeské kluby mohou výhodně objednávat vratné kelímky

18. 10. 2023

Vedení SKFS schválilo na svém jednání smlouvu se společností NICKNACK, která vyrábí potištěné vratné kelímky. Firma se také prezentovala v létě na Dni středočeského fotbalu. Každý fotbalový klub hrající ve Středočeském kraji může oslovit zástupce firmy a dohodnout si vlastní dodání.

Více zde

SOUHRN 11. kola DEMISPORT OP: Všenory doma přehrály Hradištko a jsou v čele

16. 10. 2023

Vedoucí pozici drží po jedenáctém kole DEMISPORT Okresního přeboru Všenory, které si poradily s Hradištkem. Zvítězily i Roztoky na půdě Chotče, ztratila naopak rezerva Vestce B. Kazín doma totiž nad Viktorií zvítězil 4:0.

Více zde
Top