Aktuality

SOUHRN 6. kola DEMISPORT OP: Rezerva Vestce deklasovala Choteč

11. 9. 2023

Vestec B zůstává v DEMISPORT OP stále neporažen. Osmi góly to odnesla Choteč. Zvítězily také celky Roztok a Všenor. První vítězství v sezoně zapsala Rudná a Holubice.

Více zde

V Jinočanech proběhl kurz trenérské licence C

10. 9. 2023

Tradičně jako každý rok proběhl na začátku září v Jinočanech kurz trenérské licence C. Studium absolvovalo 25 lidí, kteří se chtěli vzdělávat a stát se fotbalovými trenéry.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dokáže Vestec B a Povltavská FA C udržet vítěznou sérii?

8. 9. 2023

Jako jediné dva týmy v DEMISPORT Okresním přeboru ještě neztratily ani bod. Jak se bude rezervním celků dařit nadále? V sobotu směřuje Povltavská FA C na hřiště ambiciózních Roztok a Vestec B bude v neděli hostit Choteč.

Více zde

SOUHRN 5. kola DEMISPORT OP: V čele tandem rezerv Vestec B a Povltavská FA C

5. 9. 2023

Dva neporažené celky se vyhřívají na čele tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Rezervní týmy Vestce a Povltavské FA zatím nepoznaly hořkost porážky a vedou celou soutěž. Kazín pak dekasoval Mníšek pod Brdy, který se krčí na poslední místě s jedinou vstřelenou brankou.

Více zde

Tři kola, devět bodů. Rezerva Vestce se veze na vítězně vlně

4. 9. 2023

Asi těžko si fotbalisté z Vestce mohli představovat lepší vstup do nového ročníku. Nováček DEMISPORT Okresního přeboru vytěžil z prvních třech utkání tři vítězství a hřeje se na čele tabulky.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Rozbíhají se soutěže čtvrtých tříd

1. 9. 2023

Teď už opravdu naplné obrátky. Do nového ročníku se již zapojí všechny mužské soutěže na okrese Praha - západ. Vyberte si z velkého výběru fotbalových utkání v našem okrese.

Více zde

Tuchoměřice září také v I. A třídě, neztratily ještě ani bod

31. 8. 2023

Před rokem vstoupili fotbalisté Tuchoměřic jako nováček do I. B třídy porážkou ve Vraném 3:4. Možná nikdo v tu chvíli netušil, jak dlouhatánská série výher je od té doby čeká. Tým z okresu Prahy-západ vyhrál všech zbylých 25 zápasů a fantasticky vstoupil také do vyšší I. A třídy. Po třech kolech má plný počet devíti bodů.

Více zde

SOUHRN 4. kola DEMISPORT OP: Hradištko si připsalo další dominantní výhru

29. 8. 2023

Na čele DEMISPORT OP se po dvou kolech vyhřívají dva nováčci. Hradištko a rezervu Vestce doplňuje Povltavská FA C. V úvodu soutěže se nedaří Holubicím a Mníšku, jenž se krčí s velmi nepříznivým skórem na dně tabulky.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Víkendové odpoledne s fotbalem na okrese Praha - západ

25. 8. 2023

Druhým předehrávaným kolem pokračuje nový ročník 2023/2024. Vyberte si ze zápasového programu, který se výhradně odehraje v odpoledních hodinách. Všechny zápasy začínají v 17:00.

Více zde

SOUHRN 3. kola DEMISPORT OP: Hradištko při premiéře deklasovalo Mníšek

23. 8. 2023

Brankový uragán si na začátek ročníku připravil Slovan Hradiško, který zdemoloval Mníšek 12:0. Čtyřmi brankami se na výhře podílel Podzimek, hattrickem Předota a dvěma trefami Šmejkal. Zvítězili i další nováčci v DEMISPORT Okresním přeboru.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Fotbalový podzim se rozběhne v sobotu ve Všenorech

18. 8. 2023

Předehrávkou třetího kola nového ročníku startují v sobotu DEMISPORT Okresní přebor a také třetí třídy na okrese Praha - západ. Vyberte si ze zápasového menu a doražte podpořit své oblíbence.

Více zde

Připravit, pozor, start! O víkendu se rozbíhají soutěže na Praze - západ

17. 8. 2023

Již pouze hodiny scházejí do začátku fotbalových soutěží na okrese Praha - západ. Týmy již dolaďují detaily a zanedlouho se pustí do podzimních bojů. A na co všechno se mohou diváci těšit?

Více zde

Proběhl letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ

15. 8. 2023

V pátek 11. srpna se v Zotavovně vězeňské služby na Praze 4 konal letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha – západ. Semináře se zúčastnilo 28 rozhodčích, 8 delegátů a další hosté.

Více zde

OFS Praha - západ pořádá kurz trenérské licence C

13. 8. 2023

Na začátku září proběhne v Jinočanech kurz trenérské licence C. Školení se bude konat v pátek a sobotu v termínu 1.-2.9.2023. Před zahájením C licence je potřeba (kromě jiného) vyplnit online kurz a test Grassroots Leader.

Více zde

Pozvánka na oslavu 90 let fotbalu v Letech

11. 8. 2023

V sobotu 19. srpna se bude konat v areálu FK Lety oslava 90 let fotbalu v Letech. Na programu je mimo zápasu staré gardy s populárním SIGI TEAMEM také dražba dresů ligových týmů Slavie, Sparty a Bohemians. Hlavním tahákem pak bude mistrovské utkání A týmu FK Lety proti Petrovicím.

Více zde

Průhonice marně vzdorovaly silnému Benešovu

31. 7. 2023

Předkolo MOL Cupu bylo konečnou pro zástupce z OFS Praha - západ Průhonice, které na domácí půdě před parádní kulisou padly s nedávno třetiligovým Benešovem 0:6.

Více zde

Na Dni středočeského kraje ocenili střelce, rozhodčí i legendy

31. 7. 2023

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

Více zde

SKFS ocenění na Dni středočeského fotbalu také nejlepší střelce

25. 7. 2023

Přípravy na Den středočeského fotbalu vrcholí. Ten se uskuteční v neděli od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Více zde
Top