Kanonýrem okresu je Předota z Hradištka

12. 12. 2023

Na svém kontě má i starty v druhé lize. Zkušenosti nyní předává v DEMISPORT Okresním přeboru v dresu Slovanu Hradištko. Po podzimu má Jan Předota na brankovém kontě již devatenáct zářezů.

Kanonýrem DEMISPORT Okresního přeboru je po polovině ročníku 2023/2024 Jan Předota. Hráč Slovanu Hradištko má za sebou zajímavou kariéru, ve které zaznamenal druholigové starty za Sezimovo Ústí nebo za Loko Vltavín. Za dvanáct střetnutí nastřádal devatenáct branek.

ERDINGER Alkoholfrei III. třída skupina A nabízí dalšího kanonýra. Dvatřicetiletý David Neužil nastupuje za Okrouhlo a zaznamenal ve dvanácti kolech šestnáct branek. V tabulce týmů to stačí Okrouhlu na deváté místo.

V ERDINGER Alkoholfrei III. třídě skupině B byl nejlepším střelcem za podzimní část sezony osmnátigólový Jakub Kostka. Sedmadvacetiletý ofenzivní hráč má za sebou také porci zápasů v Divizi za Úvaly. V Kněževsi působí již třetí sezonu a hraje se svým týmem v klidném středu tabulky.

Čtvrté třídy nabídly další střelce. Ve skupině A se jedná o nestárnoucího Jaromíra Dleska, který ve svých jednapadesáti letech nasázel v deseti utkáních dvanáct přesných tref. Ve skupině B pak dvojice Dominik Uher z Úhonic a Martin Svoboda z Jenče - oba vstřelili jednáct gólů.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top