Kanonýrem okresu je Předota z Hradištka

12. 12. 2023

Na svém kontě má i starty v druhé lize. Zkušenosti nyní předává v DEMISPORT Okresním přeboru v dresu Slovanu Hradištko. Po podzimu má Jan Předota na brankovém kontě již devatenáct zářezů.

Kanonýrem DEMISPORT Okresního přeboru je po polovině ročníku 2023/2024 Jan Předota. Hráč Slovanu Hradištko má za sebou zajímavou kariéru, ve které zaznamenal druholigové starty za Sezimovo Ústí nebo za Loko Vltavín. Za dvanáct střetnutí nastřádal devatenáct branek.

ERDINGER Alkoholfrei III. třída skupina A nabízí dalšího kanonýra. Dvatřicetiletý David Neužil nastupuje za Okrouhlo a zaznamenal ve dvanácti kolech šestnáct branek. V tabulce týmů to stačí Okrouhlu na deváté místo.

V ERDINGER Alkoholfrei III. třídě skupině B byl nejlepším střelcem za podzimní část sezony osmnátigólový Jakub Kostka. Sedmadvacetiletý ofenzivní hráč má za sebou také porci zápasů v Divizi za Úvaly. V Kněževsi působí již třetí sezonu a hraje se svým týmem v klidném středu tabulky.

Čtvrté třídy nabídly další střelce. Ve skupině A se jedná o nestárnoucího Jaromíra Dleska, který ve svých jednapadesáti letech nasázel v deseti utkáních dvanáct přesných tref. Ve skupině B pak dvojice Dominik Uher z Úhonic a Martin Svoboda z Jenče - oba vstřelili jednáct gólů.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top