Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Zvolský dorost získal v soutěži osmnáct výher, tři remízy a již před závěrečným domácím utkáním s Řevnicemi zajistil postup do krajské soutěže. Poslední zápas se tak mohl uskutečnit ve slavnostní atmosféře za účasti zástupce OFS Praha - západ a zároveň předsedy zvolského oddílu Davida Marečka, který klukům předal medaile a pohár určený pro nejlepší dorostenecké mužstvo našeho okresu. A pak už mohly začít oslavy, které trvaly až do pozdních večerních hodin.

A jak celá sezona probíhala? V srpnu kluci absolvovali na našem hřišti kondiční soustředění a tým byl zároveň posílen o dva mladší dorostence z Povltavské fotbalové akademie. Vytvořila se dobře fungující parta fotbalistů a šlo se na první mistrák.

Dva úvodní zápasy přinesly jednoduché výhry se skórem 26:0, ale ve třetím utkání jsme hostili doma Řevnice a byl to jeden z klíčových zápasů podzimu. Kluci ho vyhráli 2-0 a Mikuláš v naší bráně ukázal, jakou bude po celou sezónu v bráně oporou.

Velkou zásluhu na úspěchu zvolského dorostu mají také trenéři Radek Hamouz, jeho asistent Petr Žáček a na podzim týmu pomáhal až do svého zranění také Robert Tomanec.  

A teď si pojďme představit vítězné mužstvo s troškou humoru.

Mikuláš Dvořáček (alias Thibaut Courtois), Viktor Bárta (Jordi Alba), Sebastian Hasík (Karim Benzema), Filip Jakoubek (Joselu), Eduard Kotáb (Vinicius Junior), Martin Kotáb (Camavinga), Jakub Koubek (Rodri), Karel Kubát (Erling Haaland), Bruno Niubo (Jack Grealish), Martin Novák (Valverde), Tomáš Novák (Joshua Kimmich), František Stárek (Virgil van Dijk), Ondra Völgi (Sergio Ramos), Deny Vološyn (Jude Bellingham), Petr Žemlička (Dani Carvajal), Štěpán Stránský (Gavi), Radek Hamouz (Carlo Ancelotti), Petr Žáček (Mikel Arteta) a Robert Tomanec (Diego Simeone).

Michael AndronikovAktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top