Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde

Setkání klubů se zástupci VV a dalších komisí

8. 1. 2024

Na konci ledna proběhnou dvě setkání klubů s členy výkonného výboru a dalších komisí OFS Praha - západ. Setkání proběhne v úterý 23.1. od 18:00 v Dolních Břežanech a v úterý 30.1. od 18:30 v Tuchoměřicích.

Více zde

Okresní fotbalový svaz Praha - západ přeje klidné Vánoce

23. 12. 2023

Okresní fotbalový svaz Praha - západ přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, funkcionářům, rozhodčím, delegátům a jejich rodinám příjemné a klidné prožití Vánočních svátků.

Více zde

Jak zatraktivnit tělesnou výchovu? Radili trenéři fotbalu i odborníci z FTVS

21. 12. 2023

Vrátit děti k pohybu, který jim tak zoufale chybí, to je hlavním cílem dvou projektů, jejichž aktéři ze Středočeského krajského fotbalového svazu (SKFS) a katedry sportovních her při Fakultě tělesné výchovy a sportu (FTVS) se spojili a chtějí pokud možno zábavnou formou vrátit českým dětem chuť do hry, pohybové aktivity, soutěživosti.

Více zde

Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze, výběr OFS PZ na třetí pozici

19. 12. 2023

Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu uspořádala třetí adventní neděli již tradičně vánoční turnajů meziokresních výběrů dívek do 14 let.

Více zde

Fotbal je mezi třiceti prioritizovanými sporty, výsledky představila NSA

16. 12. 2023

Předseda Národní sportovní agentury Ondřej Šebek představil ve čtvrtek 14. prosince na tiskové konferenci výsledky prioritizace sportu. Fotbal mezi třiceti sportovními odvětvími samozřejmě nechybí.

Více zde

Výběr WU11 potrápil v krajském turnaji pozdější vítězky z Kladna

14. 12. 2023

Osm báječných týmů malých fotbalistek se sešlo o víkendu v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově, aby tady v sousedství trénujících letenských hvězd ACS odehrály Vánoční turnaj okresních výběrů děvčat do 11 let (WU11).

Více zde

Kanonýrem okresu je Předota z Hradištka

12. 12. 2023

Na svém kontě má i starty v druhé lize. Zkušenosti nyní předává v DEMISPORT Okresním přeboru v dresu Slovanu Hradištko. Po podzimu má Jan Předota na brankovém kontě již devatenáct zářezů.

Více zde

Železný muž okresu je z Hostivic

10. 12. 2023

Dohromady pětadvacet hráčů dokázalo odehrát v DEMISPORT Okresním přeboru a třetích třídách kompletně všech třináct utkání. Absolutním vítězem této statistiky se stal Tomáš Konečný z Hostivic, který odehrál ve třiačtyřiceti letech fantastických 1200 minut!

Více zde

Také středočeská děvčata zakončila podzim společným kempem v Nymburce

5. 12. 2023

Na středočeský fotbalový kemp výběru chlapců U17 plynule navázal kemp děvčat kategorie WU14 pod taktovkou Jakuba Kowolowského.

Více zde

Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

29. 11. 2023

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Více zde

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde
«12345»
Top