Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde

Tuchoměřice dál drží sérii bez porážky

23. 9. 2023

V I. A třídě navázaly Tuchoměřice na senzační výkony z minulých let a jako nováček konkurenci válcují. Přitom ještě na jaře 2022 hrály Tuchoměřice DEMISPORT Okresní přebor.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Roztoky hostí Rudnou

22. 9. 2023

Roztoky, které jsou na čele tabulky, hostí v sobotu od 16:30 Rudnou. Další celek z vrchu rezerva Vestce hraje v neděli ve stejný čas se Zlatníky.

Více zde

SOUHRN 7. kola DEMISPORT OP: Vestec B ztratil na půdě Hradištka

19. 9. 2023

Hradištko doma díky výbornému prvnímu poločasu porazilo rezervu Vestce. S rychlou reakcí přispěchaly Roztoky, které odvezly tři body z Kazína. Vyhrocené utkání proběhlo v Chotči, kde padly čtyři červené karty.

Více zde

ERDINGER Alkoholfrei novým partnerem soutěží III. a IV. tříd mužů

18. 9. 2023

Od minulého týdne se změnil název třetích a čtvrtých tříd mužů na okrese Praha - západ. Nově se soutěže jmenují podle nového partnera ERDINGER Alkoholfrei.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Vestec s Roztoky bojují o čelo tabulky DEMISPORT OP

15. 9. 2023

Vedoucí rezerva Vestce zajíždí v sobotu na půdu Hradištka. V případě zavahání lídra tabulky by se mohly na stejný bodový počet dotáhnout Roztoky. Rudná s Holubicemi se porvou o druhou výhru v sezoně.

Více zde

Vyjádření KR k situaci obsazenosti zápasů IV. tříd

14. 9. 2023

Vysvětlení nepříjemné situace z prvního zářijového víkendu, kdy na pěti mistrovských utkání IV. tříd nebyli delegováni rozhodčí. Vzhledem ke končícím dovoleným a pracovním neschopnostem bylo na devatenáct utkání v okresu k dispozici pouze dvanáct rozhodčích.

Více zde

Meziokresní soustředění kategorie U17 i s návštěvou TIKI TAKA

12. 9. 2023

Na začátku sezony se již podruhé konalo meziokresní soustředění hráčů kategorie U17. Společná akce okresních fotbalových svazů Praha - západ, Benešov a Kutná Hora dopadla na výbornou. Nejen o nabitém programu se v rozhovoru rozpovídala organizátorka za OFS Praha - západ Helena Androniková.

Více zde

SOUHRN 6. kola DEMISPORT OP: Rezerva Vestce deklasovala Choteč

11. 9. 2023

Vestec B zůstává v DEMISPORT OP stále neporažen. Osmi góly to odnesla Choteč. Zvítězily také celky Roztok a Všenor. První vítězství v sezoně zapsala Rudná a Holubice.

Více zde

V Jinočanech proběhl kurz trenérské licence C

10. 9. 2023

Tradičně jako každý rok proběhl na začátku září v Jinočanech kurz trenérské licence C. Studium absolvovalo 25 lidí, kteří se chtěli vzdělávat a stát se fotbalovými trenéry.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dokáže Vestec B a Povltavská FA C udržet vítěznou sérii?

8. 9. 2023

Jako jediné dva týmy v DEMISPORT Okresním přeboru ještě neztratily ani bod. Jak se bude rezervním celků dařit nadále? V sobotu směřuje Povltavská FA C na hřiště ambiciózních Roztok a Vestec B bude v neděli hostit Choteč.

Více zde

SOUHRN 5. kola DEMISPORT OP: V čele tandem rezerv Vestec B a Povltavská FA C

5. 9. 2023

Dva neporažené celky se vyhřívají na čele tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Rezervní týmy Vestce a Povltavské FA zatím nepoznaly hořkost porážky a vedou celou soutěž. Kazín pak dekasoval Mníšek pod Brdy, který se krčí na poslední místě s jedinou vstřelenou brankou.

Více zde

Tři kola, devět bodů. Rezerva Vestce se veze na vítězně vlně

4. 9. 2023

Asi těžko si fotbalisté z Vestce mohli představovat lepší vstup do nového ročníku. Nováček DEMISPORT Okresního přeboru vytěžil z prvních třech utkání tři vítězství a hřeje se na čele tabulky.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Rozbíhají se soutěže čtvrtých tříd

1. 9. 2023

Teď už opravdu naplné obrátky. Do nového ročníku se již zapojí všechny mužské soutěže na okrese Praha - západ. Vyberte si z velkého výběru fotbalových utkání v našem okrese.

Více zde
«12345»
Top