Aktuality

SOUHRN 4. kola DEMISPORT OP: Hradištko si připsalo další dominantní výhru

29. 8. 2023

Na čele DEMISPORT OP se po dvou kolech vyhřívají dva nováčci. Hradištko a rezervu Vestce doplňuje Povltavská FA C. V úvodu soutěže se nedaří Holubicím a Mníšku, jenž se krčí s velmi nepříznivým skórem na dně tabulky.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Víkendové odpoledne s fotbalem na okrese Praha - západ

25. 8. 2023

Druhým předehrávaným kolem pokračuje nový ročník 2023/2024. Vyberte si ze zápasového programu, který se výhradně odehraje v odpoledních hodinách. Všechny zápasy začínají v 17:00.

Více zde

SOUHRN 3. kola DEMISPORT OP: Hradištko při premiéře deklasovalo Mníšek

23. 8. 2023

Brankový uragán si na začátek ročníku připravil Slovan Hradiško, který zdemoloval Mníšek 12:0. Čtyřmi brankami se na výhře podílel Podzimek, hattrickem Předota a dvěma trefami Šmejkal. Zvítězili i další nováčci v DEMISPORT Okresním přeboru.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Fotbalový podzim se rozběhne v sobotu ve Všenorech

18. 8. 2023

Předehrávkou třetího kola nového ročníku startují v sobotu DEMISPORT Okresní přebor a také třetí třídy na okrese Praha - západ. Vyberte si ze zápasového menu a doražte podpořit své oblíbence.

Více zde

Připravit, pozor, start! O víkendu se rozbíhají soutěže na Praze - západ

17. 8. 2023

Již pouze hodiny scházejí do začátku fotbalových soutěží na okrese Praha - západ. Týmy již dolaďují detaily a zanedlouho se pustí do podzimních bojů. A na co všechno se mohou diváci těšit?

Více zde

Proběhl letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ

15. 8. 2023

V pátek 11. srpna se v Zotavovně vězeňské služby na Praze 4 konal letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha – západ. Semináře se zúčastnilo 28 rozhodčích, 8 delegátů a další hosté.

Více zde

OFS Praha - západ pořádá kurz trenérské licence C

13. 8. 2023

Na začátku září proběhne v Jinočanech kurz trenérské licence C. Školení se bude konat v pátek a sobotu v termínu 1.-2.9.2023. Před zahájením C licence je potřeba (kromě jiného) vyplnit online kurz a test Grassroots Leader.

Více zde

Pozvánka na oslavu 90 let fotbalu v Letech

11. 8. 2023

V sobotu 19. srpna se bude konat v areálu FK Lety oslava 90 let fotbalu v Letech. Na programu je mimo zápasu staré gardy s populárním SIGI TEAMEM také dražba dresů ligových týmů Slavie, Sparty a Bohemians. Hlavním tahákem pak bude mistrovské utkání A týmu FK Lety proti Petrovicím.

Více zde

Průhonice marně vzdorovaly silnému Benešovu

31. 7. 2023

Předkolo MOL Cupu bylo konečnou pro zástupce z OFS Praha - západ Průhonice, které na domácí půdě před parádní kulisou padly s nedávno třetiligovým Benešovem 0:6.

Více zde

Na Dni středočeského kraje ocenili střelce, rozhodčí i legendy

31. 7. 2023

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

Více zde

SKFS ocenění na Dni středočeského fotbalu také nejlepší střelce

25. 7. 2023

Přípravy na Den středočeského fotbalu vrcholí. Ten se uskuteční v neděli od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Více zde

Krajskou čest bude hájit v předkole MOL Cupu středočeský vítěz z Průhonic

25. 7. 2023

Čtyřicet zápasů nabídne předkolo pohárového MOL Cupu, které odstartovalo před týdnem na Moravě a nyní se přesouvá i na české trávníky. Zápasy včetně těch se středočeskými celky jsou na programu od pátku 28. do neděle 30. července.

Více zde

Premiérový Den středočeského fotbalu se uskuteční poslední červencovou neděli

20. 7. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se rozhodlo uspořádat 30. července společné letní setkání pod názvem Den středočeského fotbalu. Uskuteční se od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Více zde

SKFS pomáhá. Na obnovu vyhořelých kabin Voděrad přispěl dvaceti tisíci

19. 7. 2023

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady postihlo na konci června neštěstí. Během chvíle jim totiž oheň kompletně zničil fotbalové kabiny, které své pomocí budovali pětadvacet let. Malý klub, který hraje druhou nejnižší soutěž v rámci OFS Rychnov nad Kněžnou, tak v tuto chvíli nemá zázemí, ani vybavení.

Více zde

Vedení SKFS se sešlo se zástupci klubů na tradičním Aktivu

10. 7. 2023

V poklidné a přátelské atmosféře se ve čtvrtek uskutečnil Aktiv klubů Středočeského krajského fotbalového svazu před sezonou 2023/2024. Setkání znovu hostila posluchárna pražské VŠE.

Více zde

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2022/2023

27. 6. 2023

Sezona 2022/2023 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 27.06.2023. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Vyjádření OFS Praha - západ k události z utkání Horoměřice - Velké Přílepy

23. 6. 2023

OFS Praha - západ se důrazně vymezuje proti jakýmkoli projevům nenávisti. Ve společnosti podobné chování nemá prostor a v žádném případě nepatří na fotbalová hřiště. Událost z utkání třetí třídy mezi Horoměřicemi a Velkými Přílepy je předmětem disciplinárního řízení.

Více zde

Penalty rozhodly o vítězství Dobrovízi ve finále poháru OFS Praha - Západ

22. 6. 2023

Dobrovíz před šedesáti diváky po roce opět opanovala finále Okresního poháru. I tentokrát přetlačila Olympii Dolní Břežany a po úspěšně zvládnutých penaltách mohla spustit oslavy zisku druhé trofeje v tomto ročníku.

Více zde
Top