Tuchoměřice září také v I. A třídě, neztratily ještě ani bod

31. 8. 2023

Před rokem vstoupili fotbalisté Tuchoměřic jako nováček do I. B třídy porážkou ve Vraném 3:4. Možná nikdo v tu chvíli netušil, jak dlouhatánská série výher je od té doby čeká. Tým z okresu Prahy-západ vyhrál všech zbylých 25 zápasů a fantasticky vstoupil také do vyšší I. A třídy. Po třech kolech má plný počet devíti bodů.

Bývalý vynikající hráč hlavně pražské Slavie Jiří Jeslínek postavil v sousedství ruzyňského letiště vynikající mužstvo. Kromě toho, že má velmi dobré hráče, tak jsou také v dokonalém fotbalovém věku - naposledy jich bylo v základní sestavě sedm narozených v roce 1997, je jim tedy 26 let. K tomu přičtěte zkušenějšího brankáře Kučeru a dva veterány, kteří dovedou tým usměrnit – kapitána Jakuba Tecla a snipera Jiřího Jeslínka, trenérova syna, který válel i za Spartu a dnes v sousední Hostouni dělá asistenta trenéra Rodingera ve třetí lize.

V útoku však táhne tým hlavně Edis Šahini, odchovanec Dukly, který naposledy proti Nelahozevsi zkompletoval hattrick a celkově má na kontě pět gólů. Určitě bude útočit na korunu krále střelců, kterou loni získal v I. B třídě za 31 branek.

Další hvězdou ofenzivy je Lukáš Vegricht (loni 27 gólů) a společně pak právě tihle dva vystříleli Tuchoměřicím zatím nejlepší výsledek v novém ročníku – výhru na půdě Rajnochova a Sieglova Jíloviště 2:1.

Tuchoměřickou partu čekají nyní dva domácí zápasy, ve středečním vloženém kole přivítají Spartak Příbram a v sobotu Kralupy 1901. Zejména sobotní bitva se zkušenými hosty slibuje parádní fotbalovou podívanou.

 

Rudolf Muzika, redaktor Deníku
Foto: Deník/ Bohumil Kučera

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top