Tuchoměřice září také v I. A třídě, neztratily ještě ani bod

31. 8. 2023

Před rokem vstoupili fotbalisté Tuchoměřic jako nováček do I. B třídy porážkou ve Vraném 3:4. Možná nikdo v tu chvíli netušil, jak dlouhatánská série výher je od té doby čeká. Tým z okresu Prahy-západ vyhrál všech zbylých 25 zápasů a fantasticky vstoupil také do vyšší I. A třídy. Po třech kolech má plný počet devíti bodů.

Bývalý vynikající hráč hlavně pražské Slavie Jiří Jeslínek postavil v sousedství ruzyňského letiště vynikající mužstvo. Kromě toho, že má velmi dobré hráče, tak jsou také v dokonalém fotbalovém věku - naposledy jich bylo v základní sestavě sedm narozených v roce 1997, je jim tedy 26 let. K tomu přičtěte zkušenějšího brankáře Kučeru a dva veterány, kteří dovedou tým usměrnit – kapitána Jakuba Tecla a snipera Jiřího Jeslínka, trenérova syna, který válel i za Spartu a dnes v sousední Hostouni dělá asistenta trenéra Rodingera ve třetí lize.

V útoku však táhne tým hlavně Edis Šahini, odchovanec Dukly, který naposledy proti Nelahozevsi zkompletoval hattrick a celkově má na kontě pět gólů. Určitě bude útočit na korunu krále střelců, kterou loni získal v I. B třídě za 31 branek.

Další hvězdou ofenzivy je Lukáš Vegricht (loni 27 gólů) a společně pak právě tihle dva vystříleli Tuchoměřicím zatím nejlepší výsledek v novém ročníku – výhru na půdě Rajnochova a Sieglova Jíloviště 2:1.

Tuchoměřickou partu čekají nyní dva domácí zápasy, ve středečním vloženém kole přivítají Spartak Příbram a v sobotu Kralupy 1901. Zejména sobotní bitva se zkušenými hosty slibuje parádní fotbalovou podívanou.

 

Rudolf Muzika, redaktor Deníku
Foto: Deník/ Bohumil Kučera

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top