Připravit, pozor, start! O víkendu se rozbíhají soutěže na Praze - západ

17. 8. 2023

Již pouze hodiny scházejí do začátku fotbalových soutěží na okrese Praha - západ. Týmy již dolaďují detaily a zanedlouho se pustí do podzimních bojů. A na co všechno se mohou diváci těšit?

Rozhodně na napínavou podívanou v zápasech DEMISPORT Okresního přeboru, který opět bude velice vyrovnaný a také zajímavý. Po minulém ročníku už se nebude hrát nejvyšší okresní soutěž v Dolních Břežanech a Dobrovízi. Oba celky postoupily do krajské B třídy, ale přesto jejich kroky určitě budeme na našech sociálních sítích sledovat.

Mezi nováčky OP se řadí postupivší z třetích tříd. Velké Přílepy, Hradištko, Červený Újezd a také rezerva Vestce budou chtít ukázat, že nejsou mezi okresní elitou náhodou. Minimálně na rok naopak do třetí třídy putovaly týmy Čisovic a Libeře.

Brzy se rozběhnou také mládežnické soutěže. Jak jste již mohli číst na našich webových stránkách, tak se chystá také další kurz trenérské licence C, který se bude konat na začátku září v Jinočanech.

Jedna novinka čeká také všechny hráče. Okresní fotbalový svaz se vrací k tradičnímu režimu po utkáních, které skončí remízou. O dalších změnách byly oddíly informovány.

„Všechny změny do nové sezony byly komunikovány s kluby na tradičním Aktivu. Nejdůlěžitější změna pro hráče samotné je taková, že po remízovém utkání nebudou následovat pokutové kopy, každému týmu se rozdá pouze po bodu a nebude se bojovat o bod navíc do tabulky," upřesňuje předseda OFS Praha - západ Jan Rajnoch, který se na nový ročník těší a věří, že to mají velice podobně i zástupci všech klubů na okrese Praha - západ.

„Všem klubům a hráčům bych rád popřál hodně štěstí do nové sezony. Ať se scházejí, trénují a hlavně, ať se fotbalem baví, protože vím, že nastavení chodu klubu není v tomto období jednoduché," dodal závěrem předseda OFS.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top