Aktuality

Vánoční zdravice předsedy SKFS Tomáše Neumanna

24. 12. 2021

„Nyní vám všem přeji klidné a pohodové Vánoce. Mějte se v roce 2022 krásně, žijte naplno, a hlavně mějte pevné zdraví. Společně tuto těžkou dobu zvládneme. Bavme se společně fotbalem,“ přeje všem předseda SKFS Tomáš Neumann.

Více zde

Vánoční přání OFS Praha-západ

24. 12. 2021

Krásné prožití vánočních svátků, jen to nejlepší do nového roku 2022 a v něm spoustu fotbalové radosti přeje OFS Praha-západ!

Více zde

Náš kádr je dostatečně kvalitní i na I. B třídu, zní z Dobrovíze

23. 12. 2021

33, 31, 30, 30. Takové jsou podzimní bodové zisky prvních čtyř celků tabulky okresního přeboru Prahy – západ. Druhá polovina ročníku tak slibuje v boji o konečné prvenství ještě pořádné drama.

Více zde

Dnes proběhne třetí termín semináře Matěje Rajnocha

22. 12. 2021

SEMINÁŘ | Dnes od 19 hodin máme pro vás zdarma další online seminář. Tématem je Kondiční trénink od Matěje Rajnocha. Připojit se můžete zdarma zde: https://bit.ly/SKfotbaLAkci pořádají Okresní fotbalový svaz Benešov, OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora.

Více zde

Dorosteneckým přeborům po podzimu vládnou Říčany, Polaban a Povltavská FA

20. 12. 2021

Středočeský krajský fotbalový svaz zastřešuje po dvou přeborech starších i mladších dorostenců. Které týmy se mohou po podzimní části ročníku pyšnit prvenstvím? Ve skupině A u mladších dorostenců je v čele, z našeho okresu, Povltavská FA!

Více zde

Pozvánka na setkání klubů SKFS, Aktiv a Provolbu

17. 12. 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení zástupci klubů! Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na setkání klubů s vedením SKFS, které se uskuteční dne 15.01.2022 v prostorách Pivovaru Strahov, Strahovské nádvoří 301, Praha 1, a to v čase od 13 do 16 hod.

Více zde

Seminář na téma „První pomoc na fotbalovém hřišti“

7. 12. 2021

Ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje si pro vás tři okresní fotbalové svazy, mimo jiné i OFS Praha-západ, připravily v rámci jejich projektu seminář na téma První pomoc na fotbalovém hřišti.

Více zde

Hygienicko-epidemiologická pravidla ve vztahu k fotbalu a futsalu

6. 12. 2021

V návaznosti na aktuální mimořádná opatření MZČR účinná od čtvrtka 25. listopadu 2021 FAČR zveřejňuje výkladové stanovisko ve vztahu k provozování tréninků a soutěžních i přátelských utkání ve fotbalu a futsalu.

Více zde

Seminář Kondiční trénink pod vedením Matěje Rajnocha

4. 12. 2021

Seriál přednášek/seminářů, realizovaný v rámci společného projektu s OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora, bude pokračovat až do Vánoc.

Více zde

Výběry mladších dorostenců se utkaly O pohár předsedy ČUS

1. 12. 2021

Ve Středočeském kraji pokračoval po skočení podzimní části sezony projekt pro mladší dorostence, který vyvrcholí jarním republikovým Memoriálem Josefa Šurala.

Více zde

Okresní střelec: Střelecká přetahovaná zatím mluví pro Ondruše!

16. 11. 2021

Hlavní slovo si poslední kola berou Martin Ondruš a Petr Filip ze třetí třídy skupiny A, kteří se blíží k hranici třiceti branek. Další branky bude na podzim moct přidat z čela střelecké tabulky už pouze Edis Šahini, dohrávka Tuchoměřic s Hostivicí je na programu ve středu.

Více zde

Souhrn 13. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Na čele tabulky přezimuje Dobrovíz

15. 11. 2021

Se třiatřiceti body bude podzimním půlmistrem Dobrovíz. Čelo soutěže je nabité. V závěsu jsou Zlatníky, Dolní Břežany, Tuchoměřice a Psáry. Sestupové starosti bude mít na jaře zejména Zvole, Dobříč a Hostivice.

Více zde

Okresní střelec: Ondruš má již pětadvacet branek!

10. 11. 2021

Ve vedení tabulky střelců v okrese Praha-západ je Martin Ondruš, který má s pětadvaceti zásahy čtyřgólový náskok před Petrem Filipem. Na devatenácti brankách je tuchoměřický Edis Šahini.

Více zde

Souhrn 12. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Zlatníky se prokousaly do čela

9. 11. 2021

Na malou chvíli se na čelo tabulky dostaly Zlatníky, které však přeskočí Dobrovíz, jelikož Zvole k utkání na půdu Dobrovíze nedorazila. Psáry prohrály na domácí půdě se Štěchovicemi. Dolní Břežany zase padly s Povltavskou FA C.

Více zde

Okresní naděje! Filip Hes píská krajské soutěže již od devatenácti let

7. 11. 2021

Čtyřiadvacetiletý Filip Hes patří jurisdikcí do OFS Praha – západ. Rozhodčím se stal v roce 2014, to mu bylo pouhých šestnáct let. Do krajských soutěží naskočil na podzim 2016, i když to bylo takové poloviční angažmá.

Více zde

Okresní střelec: Ve vedení tandem ze třetí třídy Filip - Ondruš

2. 11. 2021

Magickou hranici dvaceti vstřelených branek překonala po jedenáctém hracím víkendu hned dvojice hráčů. Petr Filip z Vraného nad Vltavou a Martin Ondruš z Okrouhla. Na třetí pozici je Edis Šahini se sedmnácti trefami.

Více zde

Souhrn 11. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Psáry loupily v Dolních Břežanech

1. 11. 2021

V čele tabulky zůstává Dobrovíz, která otočila utkání s poslední Hostivici poté, co hostivický Černý obdržel červenou kartu. Nezaváhaly ani celky Tuchoměřic a Povltavské FA C. V Chotči pak ztratily Zlatníky.

Více zde

VIDEO: Tomáš Neumann předal na Moravě šek na pomoc po ničivém tornádu

30. 10. 2021

Ve čtvrtek 24. června 2021 se v 19 hodin a 20 minut objevila do té doby v České republice naprosto nevídaná věc. Břeclavsko a Hodonínské zasáhlo silné tornádo. Tento ničivý živel napáchal mnoho materiálních škod, ale připsal si bohužel také oběti na životech.

Více zde
Top