Oslavy 100 let Sokola Zvole

16. 5. 2023

V sobotu 27.5. se koná oslava 100 let Sokola Zvole! Součástí akce bude také zápas staré gardy Zvole s Real Top Praha, ale připraven je program pro celou rodinu. Doražte výročí do Zvole oslavit!

Vážení fotbaloví přátelé,

ráda bych vás všechny pozvala na oslavu 100 let Sokola Zvole, které se koná v sobotu 27.5.2023 v našem areálu a je spojená s charitativní akcí na podporu Terezky a Petra.

Kromě zápasu Real Top Praha proti staré gardě Zvole jsme pro vás připravili program pro celou rodinu (skákací hrady, malování na obličej, hasiči, vystoupení gymnastek...), který od 17:30 bude pokračovat koncertem několika kapel.

Budeme rádi, když se dorazíte s námi pobavit nebo třeba načerpat inspiraci na oslavu, která čeká váš klub v nejbližší době.

Za Sokol Zvole,

Helena Andronikova

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top