Oslavy 100 let Sokola Zvole

16. 5. 2023

V sobotu 27.5. se koná oslava 100 let Sokola Zvole! Součástí akce bude také zápas staré gardy Zvole s Real Top Praha, ale připraven je program pro celou rodinu. Doražte výročí do Zvole oslavit!

Vážení fotbaloví přátelé,

ráda bych vás všechny pozvala na oslavu 100 let Sokola Zvole, které se koná v sobotu 27.5.2023 v našem areálu a je spojená s charitativní akcí na podporu Terezky a Petra.

Kromě zápasu Real Top Praha proti staré gardě Zvole jsme pro vás připravili program pro celou rodinu (skákací hrady, malování na obličej, hasiči, vystoupení gymnastek...), který od 17:30 bude pokračovat koncertem několika kapel.

Budeme rádi, když se dorazíte s námi pobavit nebo třeba načerpat inspiraci na oslavu, která čeká váš klub v nejbližší době.

Za Sokol Zvole,

Helena Andronikova

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top