Dotazník k formátu přípravkových kategorií pro sezónu 2023/24

26. 4. 2023

Ve sportovně technické komisi OFS PZ byl probrán podnět týkající se spokojenosti trenérů s aktuálním nastavením formátu soutěží přípravek na okresu. Tento podnět dále putoval k probrání v KM a VV OFS PZ.

Především zazněla poznámka ohledně nízké minutáže v zápasech starších přípravek, kdy jeden zápas často trvá pouze 2x25 minut.

Jsou varianty, jako přejít na turnajový formát podobně jako fungují mladší přípravky, nebo převzít formát "z Prahy", kde starší přípravky hrají zápasy 4x17 minut (z mnohaleté zkušenosti především u přípravkových kategorií v roli trenéra mohu potvrdit, že děti tuto minutáž zvládnou i bez střídání).

I mladší přípravky mohou formát změnit z turnajového "na Pražský" formát, kde se hraje jeden běžný zápas 4x15 minut. Více je popsáno v dotazníku pod odkazem níže.

Budeme nesmírně rádi za vaši zpětnou vazbu – ideálně za zpětnou vazbu trenéra přípravek ve vašem klubu. Cílem je samozřejmě zajistit co největšího počtu herních minut pro děti, a to zajistíme nastavením kvalitního prostředí a formátu soutěží.

Dotazník: https://forms.gle/mGHc7U913rzSnRqJ7

Dotazník prosím vyplňte do konce tohoto týdne.

Mnohokrát děkuji za spolupráci!

Mikuláš Zbořil

sekretář

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top