Dotazník k formátu přípravkových kategorií pro sezónu 2023/24

26. 4. 2023

Ve sportovně technické komisi OFS PZ byl probrán podnět týkající se spokojenosti trenérů s aktuálním nastavením formátu soutěží přípravek na okresu. Tento podnět dále putoval k probrání v KM a VV OFS PZ.

Především zazněla poznámka ohledně nízké minutáže v zápasech starších přípravek, kdy jeden zápas často trvá pouze 2x25 minut.

Jsou varianty, jako přejít na turnajový formát podobně jako fungují mladší přípravky, nebo převzít formát "z Prahy", kde starší přípravky hrají zápasy 4x17 minut (z mnohaleté zkušenosti především u přípravkových kategorií v roli trenéra mohu potvrdit, že děti tuto minutáž zvládnou i bez střídání).

I mladší přípravky mohou formát změnit z turnajového "na Pražský" formát, kde se hraje jeden běžný zápas 4x15 minut. Více je popsáno v dotazníku pod odkazem níže.

Budeme nesmírně rádi za vaši zpětnou vazbu – ideálně za zpětnou vazbu trenéra přípravek ve vašem klubu. Cílem je samozřejmě zajistit co největšího počtu herních minut pro děti, a to zajistíme nastavením kvalitního prostředí a formátu soutěží.

Dotazník: https://forms.gle/mGHc7U913rzSnRqJ7

Dotazník prosím vyplňte do konce tohoto týdne.

Mnohokrát děkuji za spolupráci!

Mikuláš Zbořil

sekretář

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top