Dotazník k formátu přípravkových kategorií pro sezónu 2023/24

26. 4. 2023

Ve sportovně technické komisi OFS PZ byl probrán podnět týkající se spokojenosti trenérů s aktuálním nastavením formátu soutěží přípravek na okresu. Tento podnět dále putoval k probrání v KM a VV OFS PZ.

Především zazněla poznámka ohledně nízké minutáže v zápasech starších přípravek, kdy jeden zápas často trvá pouze 2x25 minut.

Jsou varianty, jako přejít na turnajový formát podobně jako fungují mladší přípravky, nebo převzít formát "z Prahy", kde starší přípravky hrají zápasy 4x17 minut (z mnohaleté zkušenosti především u přípravkových kategorií v roli trenéra mohu potvrdit, že děti tuto minutáž zvládnou i bez střídání).

I mladší přípravky mohou formát změnit z turnajového "na Pražský" formát, kde se hraje jeden běžný zápas 4x15 minut. Více je popsáno v dotazníku pod odkazem níže.

Budeme nesmírně rádi za vaši zpětnou vazbu – ideálně za zpětnou vazbu trenéra přípravek ve vašem klubu. Cílem je samozřejmě zajistit co největšího počtu herních minut pro děti, a to zajistíme nastavením kvalitního prostředí a formátu soutěží.

Dotazník: https://forms.gle/mGHc7U913rzSnRqJ7

Dotazník prosím vyplňte do konce tohoto týdne.

Mnohokrát děkuji za spolupráci!

Mikuláš Zbořil

sekretář

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top