Rozlosování nadstavby starších žáků jaro 2023

28. 4. 2023

STK v úterý 25. 4. 2023 provedla rozlosování nadstavby starších žáků, kdy postupovala v souladu se současným zněním RMS a termínovou listinou.

Ze strany STK byla maximální snaha vyjít vstříc co nejvíce požadavkům, a navíc se vyhnout případným kolizím. Věřím, že kolize vám v rozpisech vytvořeny nebyly, avšak všem požadavkům nešlo vždy vyhovět.

Případné žádosti o změny prosím řešte s co největším předstihem.  Utkání všech zápasů byste již nyní měli vidět v IS systému.

Vzhledem k menšímu počtu účastníků ve skupině D se STK rozhodla, že tato skupina začne svá utkání nadstavby až víkendem 6.-7.5. Kromě samotných oddílů se na nadstavbu tak může i lépe připravit KR v oblasti delegování rozhodčích.

Jen připomínám, že v nadstavbové části už nehrajete s týmy, se kterými jste hráli v části základní. Výsledky těchto utkání se již započítávají do nadstavbové tabulky. Tabulka i s těmito údaji se však v IS vygeneruje až po odehrání prvního utkání nadstavby.

Mikuláš Zbořil

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top