Rozlosování nadstavby starších žáků jaro 2023

28. 4. 2023

STK v úterý 25. 4. 2023 provedla rozlosování nadstavby starších žáků, kdy postupovala v souladu se současným zněním RMS a termínovou listinou.

Ze strany STK byla maximální snaha vyjít vstříc co nejvíce požadavkům, a navíc se vyhnout případným kolizím. Věřím, že kolize vám v rozpisech vytvořeny nebyly, avšak všem požadavkům nešlo vždy vyhovět.

Případné žádosti o změny prosím řešte s co největším předstihem.  Utkání všech zápasů byste již nyní měli vidět v IS systému.

Vzhledem k menšímu počtu účastníků ve skupině D se STK rozhodla, že tato skupina začne svá utkání nadstavby až víkendem 6.-7.5. Kromě samotných oddílů se na nadstavbu tak může i lépe připravit KR v oblasti delegování rozhodčích.

Jen připomínám, že v nadstavbové části už nehrajete s týmy, se kterými jste hráli v části základní. Výsledky těchto utkání se již započítávají do nadstavbové tabulky. Tabulka i s těmito údaji se však v IS vygeneruje až po odehrání prvního utkání nadstavby.

Mikuláš Zbořil

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top