Rozlosování nadstavby starších žáků jaro 2023

28. 4. 2023

STK v úterý 25. 4. 2023 provedla rozlosování nadstavby starších žáků, kdy postupovala v souladu se současným zněním RMS a termínovou listinou.

Ze strany STK byla maximální snaha vyjít vstříc co nejvíce požadavkům, a navíc se vyhnout případným kolizím. Věřím, že kolize vám v rozpisech vytvořeny nebyly, avšak všem požadavkům nešlo vždy vyhovět.

Případné žádosti o změny prosím řešte s co největším předstihem.  Utkání všech zápasů byste již nyní měli vidět v IS systému.

Vzhledem k menšímu počtu účastníků ve skupině D se STK rozhodla, že tato skupina začne svá utkání nadstavby až víkendem 6.-7.5. Kromě samotných oddílů se na nadstavbu tak může i lépe připravit KR v oblasti delegování rozhodčích.

Jen připomínám, že v nadstavbové části už nehrajete s týmy, se kterými jste hráli v části základní. Výsledky těchto utkání se již započítávají do nadstavbové tabulky. Tabulka i s těmito údaji se však v IS vygeneruje až po odehrání prvního utkání nadstavby.

Mikuláš Zbořil

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top