Informace o přihláškách do soutěží SKFS

12. 5. 2023

Spustilo se přihlašování do soutěží SKFS na nadcházející sezónu 2023/2024. Tato skutečnost se týká i klubů v našem okrese, které chtějí postoupit do krajských soutěží.

Do soutěží SKFS je nyní možné zasílat přihlášky na sezónu 2023/24. To se týká i klubů, které mají zájem o postup do soutěží SKFS z našich soutěží OFS. Kdo chce postoupit, musí odevzdat přihlášku do 31.5.2023 Samotné podání přihlášky samozřejmě negarantuje postup do krajských soutěží. To vše rozhodne až konečné pořadí.

V příloze je i komentář ke zrušení jedné skupiny 1. B třídy. Od sezóny 2024 / 2025 budeme mít v rámci SKFS pouze 4 skupiny 1. B třídy, dojde tedy ke snížení ze 70 na 56 účastníků tohoto výkonnostního stupně.

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top