V Říčanech se odehrál meziokresní turnaj kategorií U11 a U12

27. 4. 2023

Kategorie U11 a U12 odehrály v Říčanech další meziokresní turnaj. Obě kategorie zvládly vyhrát jedno ze tří utkání a postup jim o malý kousek unikl.

U12 nehrála špatně, ale chyběl klid v zakončení. Kluci v prvním zápase porazili OFS Příbram jedinou brankou v utkání. V dalších zápasech se střelecky také trápili a nevyužili spoustu jasných gólových šancí. Ale pochvalu si určitě zaslouží! 

Kategorii U11 zhodnotil trenér David: "I když byla nominace poznamenána absencí několika hráčů z důvodu McDonald's Cupu, který se hrál ve stejný den, kluci, kteří byli nominováni, splňovali vysoký standard a kvalitu. I přes dobrý výkon a snahu jsme ale do turnaje nevkročili nejlépe. Konkrétně jsme prohráli pouze o tři góly s okresem Příbram. Poté jsme si zlepšili náladu vysokou výhrou proti okresu Benešov a čekal nás poslední zápas o všechno proti okresu Praha-východ. Bohužel v tomto utkání nám chybělo střelecké štěstí, a tak jsme se po náročném utkání s kvalitním soupeřem loučili s turnajem prohrou. Naši hráči okresu Praha-západ na tomto turnaji vzorně reprezentovali své mateřské kluby a předvedli, že mají velký potenciál do budoucna."

Daniel Karas

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top