V Říčanech se odehrál meziokresní turnaj kategorií U11 a U12

27. 4. 2023

Kategorie U11 a U12 odehrály v Říčanech další meziokresní turnaj. Obě kategorie zvládly vyhrát jedno ze tří utkání a postup jim o malý kousek unikl.

U12 nehrála špatně, ale chyběl klid v zakončení. Kluci v prvním zápase porazili OFS Příbram jedinou brankou v utkání. V dalších zápasech se střelecky také trápili a nevyužili spoustu jasných gólových šancí. Ale pochvalu si určitě zaslouží! 

Kategorii U11 zhodnotil trenér David: "I když byla nominace poznamenána absencí několika hráčů z důvodu McDonald's Cupu, který se hrál ve stejný den, kluci, kteří byli nominováni, splňovali vysoký standard a kvalitu. I přes dobrý výkon a snahu jsme ale do turnaje nevkročili nejlépe. Konkrétně jsme prohráli pouze o tři góly s okresem Příbram. Poté jsme si zlepšili náladu vysokou výhrou proti okresu Benešov a čekal nás poslední zápas o všechno proti okresu Praha-východ. Bohužel v tomto utkání nám chybělo střelecké štěstí, a tak jsme se po náročném utkání s kvalitním soupeřem loučili s turnajem prohrou. Naši hráči okresu Praha-západ na tomto turnaji vzorně reprezentovali své mateřské kluby a předvedli, že mají velký potenciál do budoucna."

Daniel Karas

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top