V Říčanech se odehrál meziokresní turnaj kategorií U11 a U12

27. 4. 2023

Kategorie U11 a U12 odehrály v Říčanech další meziokresní turnaj. Obě kategorie zvládly vyhrát jedno ze tří utkání a postup jim o malý kousek unikl.

U12 nehrála špatně, ale chyběl klid v zakončení. Kluci v prvním zápase porazili OFS Příbram jedinou brankou v utkání. V dalších zápasech se střelecky také trápili a nevyužili spoustu jasných gólových šancí. Ale pochvalu si určitě zaslouží! 

Kategorii U11 zhodnotil trenér David: "I když byla nominace poznamenána absencí několika hráčů z důvodu McDonald's Cupu, který se hrál ve stejný den, kluci, kteří byli nominováni, splňovali vysoký standard a kvalitu. I přes dobrý výkon a snahu jsme ale do turnaje nevkročili nejlépe. Konkrétně jsme prohráli pouze o tři góly s okresem Příbram. Poté jsme si zlepšili náladu vysokou výhrou proti okresu Benešov a čekal nás poslední zápas o všechno proti okresu Praha-východ. Bohužel v tomto utkání nám chybělo střelecké štěstí, a tak jsme se po náročném utkání s kvalitním soupeřem loučili s turnajem prohrou. Naši hráči okresu Praha-západ na tomto turnaji vzorně reprezentovali své mateřské kluby a předvedli, že mají velký potenciál do budoucna."

Daniel Karas

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top