Aktuality

Dalším středočeským andělem a zachráncem života je Martina Cvrková

14. 10. 2023

Martina Cvrková, žena s mnoha rolemi. Učitelka, psycholožka a zdravotník - tři v jednom, tak ji nazývají doma. Její příběh je o rozmanitosti a vášni pro sport, vzdělání a zdraví. Zdravotnice Spartaku Příbram, která zachránila diváka příbramského fotbalového klubu při utkání I. A třídy mezi Spartakem Příbram a FK Jinočany.

Více zde

FAČR se připojuje k náborové kampani UEFA „Staň se rozhodčím“

12. 10. 2023

Fotbalová asociace České republiky (FAČR) se přidává k náborové kampani Evropské fotbalové unie (UEFA) „Be a referee – Staň se rozhodčím“. UEFA ve spolupráci se všemi členskými zeměmi reaguje na postupný úbytek a klesající počet rozhodčích napříč starým kontinentem, které hodlá pozastavit i spuštěním zmíněné celoevropské kampaně.

Více zde

SOUHRN 10. kola DEMISPORT OP: Roztoky, Všenory i Vestec mají další výhru

9. 10. 2023

Tabulka DEMISPORT Okresního přeboru je na čele velice vyrovnaná. Roztoky doma porazily v utkání bohatém na góly Velké Přílepy 6:4. Stejným výsledkem zvítězily Všenory v Červeném Újezdu. K výhře rezervy Vestce přispěl brankou i bývalý hokejový reprezentant Jaroslav Bednář.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Roztoky hostí Velké Přílepy, Všenory míří do Újezda

6. 10. 2023

Další víkend je opět plný fotbalových klání na Praze - západ. Zajimavé zápasy se hrají napříč všemi soutěžemi. Využijte příznivého počasí a doražte podpořit svoje oblíbené celky.

Více zde

Středočechy povede v dalším ročníku UEFA Regions Cupu Jan Rajnoch

5. 10. 2023

Po Milanovi Kormaníkovi povede reprezentaci Středočeského KFS v evropské soutěži UEFA Regions Cup bývalý reprezentant Jan Rajnoch z TJ Jíloviště. Vedení SKFS přeobsadilo pozici poté, co ho Kormaník uvolnil z pracovních důvodů.

Více zde

Elite Ref Academy vyškolila už víc než sedmdesát rozhodčích

4. 10. 2023

Elite Ref Academy, projekt pod hlavičkou Středočeského fotbalového svazu, funguje už od roku 2022. Jeho jednoznačným cílem je školení a zkvalitňování znalostí rozhodčích ve středních Čechám, kooperaci nabízí také krajům okolním.

Více zde

Beseda: Motivace dětí ke sportu

3. 10. 2023

Srdečně zveme všechny rodiče, trenéry, odborníky a jiné nadšence na besedu na téma Motivace dětí ke sportu v úterý 17. 10. od 19 hodin do Jojo Gymu.

Více zde

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde

Tuchoměřice dál drží sérii bez porážky

23. 9. 2023

V I. A třídě navázaly Tuchoměřice na senzační výkony z minulých let a jako nováček konkurenci válcují. Přitom ještě na jaře 2022 hrály Tuchoměřice DEMISPORT Okresní přebor.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Roztoky hostí Rudnou

22. 9. 2023

Roztoky, které jsou na čele tabulky, hostí v sobotu od 16:30 Rudnou. Další celek z vrchu rezerva Vestce hraje v neděli ve stejný čas se Zlatníky.

Více zde

SOUHRN 7. kola DEMISPORT OP: Vestec B ztratil na půdě Hradištka

19. 9. 2023

Hradištko doma díky výbornému prvnímu poločasu porazilo rezervu Vestce. S rychlou reakcí přispěchaly Roztoky, které odvezly tři body z Kazína. Vyhrocené utkání proběhlo v Chotči, kde padly čtyři červené karty.

Více zde

ERDINGER Alkoholfrei novým partnerem soutěží III. a IV. tříd mužů

18. 9. 2023

Od minulého týdne se změnil název třetích a čtvrtých tříd mužů na okrese Praha - západ. Nově se soutěže jmenují podle nového partnera ERDINGER Alkoholfrei.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Vestec s Roztoky bojují o čelo tabulky DEMISPORT OP

15. 9. 2023

Vedoucí rezerva Vestce zajíždí v sobotu na půdu Hradištka. V případě zavahání lídra tabulky by se mohly na stejný bodový počet dotáhnout Roztoky. Rudná s Holubicemi se porvou o druhou výhru v sezoně.

Více zde

Vyjádření KR k situaci obsazenosti zápasů IV. tříd

14. 9. 2023

Vysvětlení nepříjemné situace z prvního zářijového víkendu, kdy na pěti mistrovských utkání IV. tříd nebyli delegováni rozhodčí. Vzhledem ke končícím dovoleným a pracovním neschopnostem bylo na devatenáct utkání v okresu k dispozici pouze dvanáct rozhodčích.

Více zde
Top