HDT.cz nabízí modernizaci fotbalových stadionů a atraktivitu pro diváky

28. 10. 2023

Pokud vás nebaví staré časomíry a informační tabule na fotbalových stadionech, partner SKFS firma HDT.cz nabízí možnost, jak své zařízení zmodernizovat a svým fanouškům nabídnout nevšední zážitek. Umí zprostředkovat chytré LED obrazovky ovládané z mobilu nebo také umělé osvětlení na podobné bázi.

O možnostech spolupráce fotbalových klubů ve Středočeském kraji jsme mluvili s projektovým manažerem firmy HDT.cz Jiřím Vetchých, který byl osobně přítomen také na srpnovém Dni středočeského fotbalu.

Když jste v Jinočanech na Dni středočeského fotbalu viděl ten klasický scoreboard, čím byste ho nahradil?

V ideální variantě by se to dalo celé shodit a dát do tříděného odpadu. (smích) Pověsili bychom místo něj LED obrazovku se zábavnými prvky, které by obsahovaly skóre, časomíru a loga týmů. A když bude mít klub šikovného grafika, který si s tím vyhraje, může zobrazovat fotky hráčů, jejich jména, pouštět videa nebo obrázky s reklamami. Pak nemusí nikdo kolem hřiště věšet statické bannery, na které už stejně asi nikdo moc nekouká.

Říkal jste šikovného grafika, ale aby se lidé nezalekli. Vy ke svým LED obrazovkám dodáváte intuitivní aplikaci, která je uživatelsky velmi jednoduchá.

Ano, totálně jednoduchá. Šikovný grafik je spíš vhodný na nějaké šablony, které se jednou připraví a pak se dají využívat celou sezonu. Software v aplikaci je opravdu jednoduchý a uživatelsky nenáročný. Kdo se s ním naučí, tak může krásně využívat připravený multimediální obsah a prakticky odkudkoliv.

Chytré scoreboardy fungují v halách, na velkých fotbalových stadionech, ale jaká je vize u nás v kraji?

Jde o potenciál. Člověk, který má na starosti fotbalový klub si musí uvědomit, že může mít hezký zápas, skutečně na něm prodávat reklamu a mít i nějaký zisk do klubové kasy.

Jak vysoká je investice?

To nyní neřeknu, protože záleží na velikosti obrazovky či druhu sportu. Je to také o tom, co vše má obrazovka umět. Nejlepší je se potkat se zájemcem přímo na místě.

Vaše firma se zabývá také chytrým osvětlením. Nejen v ulicích, ale také na sportovištích.

Ano, svítíme fotbalová hřiště nebo sportovní haly. Náš největší počin je UNYP aréna v Praze, kde máme vše, včetně osvětlení řízeného na dálku. Pokud si klub postaví například hřiště s umělou trávou, můžeme mu nabídnout realizaci osvětlení. Děláme návrhy, výpočty a vše okolo.

Předpokládám, že vámi dodávané osvětlení je znovu na chytré bázi.

Ano, záleží na požadavcích zájemce. Umíme udělat luxy pro tréninky i pro zápasy, kde jich je potřeba samozřejmě více. Požadavky jsou individuální a řízení osvětlení je znovu možné skrze aplikaci odkudkoliv.

Kontaktní údaje

Jiří Vetchý
Tel.: 734291128
Email: jiri.vetchy@HDT.cz

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top