Středočechy povede v dalším ročníku UEFA Regions Cupu Jan Rajnoch

5. 10. 2023

Po Milanovi Kormaníkovi povede reprezentaci Středočeského KFS v evropské soutěži UEFA Regions Cup bývalý reprezentant Jan Rajnoch z TJ Jíloviště. Vedení SKFS přeobsadilo pozici poté, co ho Kormaník uvolnil z pracovních důvodů.

„Spolupráce vznikla po komunikaci s Tomášem Neumannem. Bavili jsme se o UEFA Regions Cupu a nabídl mi, zda bych nechtěl vést Středočechy po Milanovi Kormaníkovi. Na nabídku jsem kývl. Za SKFS se mnou bude úzce spolupracovat asistent sekretáře Honza David," řekl Jan Rajnoch.

Aktuálně se tedy skládá kompletní realizační tým. „Jsme zatím čtyři. Já, Honza David, Tomáš Šorna a Erik Šlechta. Kluci mají přehled o Středočeském kraji. Každý navíc máme kamarády, kteří znají kluky a kluby v našem regionu. Samozřejmě můžeme vybírat hráče z divizních klubů a níže. A také hráče, kteří nikdy neměli profesionální smlouvu. V sobotu jsme měli zajímavý mítink na utkání Hřebče s Kladnem, kde se utkaly dva divizní týmy. Já tam pak hrál shodou okolností i s Real Top Praha. Viděli jsme zajímavé kluky, další nám i poradili s informacemi o hráčích," těšilo Rajnocha.

Rajnoch počítá i s oslovením hráčů z minulého kádru, který prohrál až v republikovém finále: „Poptáme je. Aktuálně už dáváme dohromady první jména, které chceme oslovit. Rádi bychom do prvního zápasu ještě udělali nějaký trénink."

Středočeši jsou nasazení do 2. kola české kvalifikace. Soupeřem může být znovu výběr Královéhradeckého KFS. „Rádi bychom tento zápas odehráli 31. října nebo o den později. Uvidíme dle dohody se soupeřem," upřesnil trenér Rajnoch, který chce soutěž vyhrát: „Už loni se ukázalo, že máme ve středních Čechách dobré hráče, jen to smolně nevyšlo na penalty. Milan Kormaník odvedl dobrou práci, ale už toho má na hrbu taky dost. Nicméně s ním chci některé kroky konzultovat. Bylo by fajn postoupit do Evropy. Když do něčeho jdu, chci vždy vyhrát."

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top