Středočechy povede v dalším ročníku UEFA Regions Cupu Jan Rajnoch

5. 10. 2023

Po Milanovi Kormaníkovi povede reprezentaci Středočeského KFS v evropské soutěži UEFA Regions Cup bývalý reprezentant Jan Rajnoch z TJ Jíloviště. Vedení SKFS přeobsadilo pozici poté, co ho Kormaník uvolnil z pracovních důvodů.

„Spolupráce vznikla po komunikaci s Tomášem Neumannem. Bavili jsme se o UEFA Regions Cupu a nabídl mi, zda bych nechtěl vést Středočechy po Milanovi Kormaníkovi. Na nabídku jsem kývl. Za SKFS se mnou bude úzce spolupracovat asistent sekretáře Honza David," řekl Jan Rajnoch.

Aktuálně se tedy skládá kompletní realizační tým. „Jsme zatím čtyři. Já, Honza David, Tomáš Šorna a Erik Šlechta. Kluci mají přehled o Středočeském kraji. Každý navíc máme kamarády, kteří znají kluky a kluby v našem regionu. Samozřejmě můžeme vybírat hráče z divizních klubů a níže. A také hráče, kteří nikdy neměli profesionální smlouvu. V sobotu jsme měli zajímavý mítink na utkání Hřebče s Kladnem, kde se utkaly dva divizní týmy. Já tam pak hrál shodou okolností i s Real Top Praha. Viděli jsme zajímavé kluky, další nám i poradili s informacemi o hráčích," těšilo Rajnocha.

Rajnoch počítá i s oslovením hráčů z minulého kádru, který prohrál až v republikovém finále: „Poptáme je. Aktuálně už dáváme dohromady první jména, které chceme oslovit. Rádi bychom do prvního zápasu ještě udělali nějaký trénink."

Středočeši jsou nasazení do 2. kola české kvalifikace. Soupeřem může být znovu výběr Královéhradeckého KFS. „Rádi bychom tento zápas odehráli 31. října nebo o den později. Uvidíme dle dohody se soupeřem," upřesnil trenér Rajnoch, který chce soutěž vyhrát: „Už loni se ukázalo, že máme ve středních Čechách dobré hráče, jen to smolně nevyšlo na penalty. Milan Kormaník odvedl dobrou práci, ale už toho má na hrbu taky dost. Nicméně s ním chci některé kroky konzultovat. Bylo by fajn postoupit do Evropy. Když do něčeho jdu, chci vždy vyhrát."

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top