Aktuality

Kam v okrese o víkendu na fotbal

24. 9. 2021

Poslední zářijový víkend nabídne opět plnou dávku fotbalu na okrese Praha-západ. V pátek se od 19:00 představí rezervy Jíloviště a Jílového. Kompletní program DEMISPORT Okresního přeboru se pak odehraje v sobotu.

Více zde

Okresní tipovačka: 6. kolo očima Tomáše Foferky ze Psár

24. 9. 2021

V sobotu se rozehraje již šesté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Tipovačku si na svá bedra tentokrát vzal brankář Rapidu Psáry Tomáš Foferka. Jak tipuje zápas o čelo tabulky mezi Dobrovízí a Povltavskou FA C? A naváže na tipovací formu Jakuba Wulkana z minulého kola?

Více zde

Proběhl celodenní kemp okresních výběrů U11 a U12

24. 9. 2021

Podruhé v této sezoně se sešly okresní výběry U11 a U12. Starší kategorie si navíc zahrála přípravné utkání s týmem SK Slavia Praha. Následovat budou další společné akce pod vedením trenérů OFS Praha-západ.

Více zde

Hráč kola Foferka: Postup je jednoznačným cílem celého klubu!

23. 9. 2021

Psáry ve šlágru pátého kola zdolaly Dobrovíz 1:0 a porazily konkurenta v boji o přední příčky. Tomáš Foferka se stal prvním brankářem, který byl zvolen hráčem kola DEMISPORT Okresního přeboru.

Více zde

Okresní střelec: Změna na čele, ve vedení Štědronský a Štumpf

21. 9. 2021

Střídání! Tabulku okresních střelců dlouho vedl Edis Šahini. Nyní ho střídá dvojice Matěj Štědronský a Bedřich Štumpf. O branku zpět je právě tuchoměřický střelec Šahini a Ondřej Hnát ze Zvole.

Více zde

Souhrn 5. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Psáry vynulovaly vedoucí Dobrovíz

20. 9. 2021

Páté kolo bylo ve znamení šlágru mezi Psáry a Dobrovízí. Toto utkání lépe zvládl domácí celek, jenž nepovolil Dobrovízi skórovat. Rapid se mohl radovat z výhry 1:0. Nezaváhaly ani celky Dolní Břežany a Povltavská FA C.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

17. 9. 2021

Na programu je páté kolo okresních soutěží v okrese Praha-západ. Tradičně již v pátek se hraje utkání v Dolních Břežanech. Nabitý program pak následuje v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 5. kolo očima Jakuba Wulkana z Roztok

17. 9. 2021

Startuje páté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Své tipy vám tentokrát nabídne Jakub Wulkan. Hráč Roztok má za sebou několik sezon v pražském přeboru, nyní ale hájí červenobílé barvy.

Více zde

Okresní střelec: Na Šahiniho se dotáhl Pospíšil

14. 9. 2021

Na čele tabulky najdeme hned tři střelecká dua z DEMISPORT Okresního přeboru. Psárská dvojice Michal Pospíšil a Marek Kováč. Tandem z Dolních Břežan Radek Matoušek a Matěj Štědronský. A v neposlední řadě také dvojka z Tuchoměřic, Edis Šahini a Jakub Nový.

Více zde

Souhrn 4. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz rozdrtila ve šlágru Roztoky

13. 9. 2021

Šlágr čtvrtého kola zvládla Dobrovíz, která deklasovala Roztoky 7:0. Dobříč zapsala první tři body do tabulky, když doma porazila Zbuzany B. Bez ztráty bodu pokračují již pouze první Dobrovíz a Psáry, které budou dohrávat zápas druhého kola.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

11. 9. 2021

Čtvrté kolo je za dveřmi. Velké očekávání je před šlágrem DEMISPORT Okresního přeboru mezi Dobrovízí a Roztokami. Víkendový program odstartuje již v pátek v Jílovišti.

Více zde

Okresní tipovačka: 4. kolo očima Jaroslava Kasíka ze Zlatníků

10. 9. 2021

Úspěšný střelec Jaroslav Kasík tipuje výsledky čtvrtého kola DEMISPORT Okresního přeboru. Ve šlágru kola mezi Dobrovízí a Roztoky věří bývalý extraligový hokejista domácímu celku. Podaří se mu překonat tři správné tipy jeho tipujících soupeřů z předchozích kol?

Více zde

Hráč kola Kasík po hattricku: Nejsem hamoun, raději někomu přihraju do prázdné

10. 9. 2021

Jaroslav Kasík. Leckdo by si mohl myslet, že se jedná o ryze hokejové jméno. Několik sezon už tomu tak ale rozhodně není. Bývalý obránce a držitel extraligového titulu se Spartou přesedlal do útoku a náramně mu to tam sedí. Na začátku sezony nasázel již pět branek. „Spoluhráči si ze mě dělají legraci, že už jsem asi neměl komu přihrát,“ směje se nynější kustod a masér sparťanských hokejistů.

Více zde

Okresní střelec: Vede Šahini, v závěsu Pospíšil

7. 9. 2021

Na čele tabulky střelců v okrese Praha-západ se toho od minulého víkendu příliš nezměnilo. Ve vedení je stále čtyřiadvacetiletý Edis Šahini, jehož následuje zkušený Michal Pospíšil. Ten se po šestibrankovém galapředstavení prosadil i ve druhém utkání sezony.

Více zde

Souhrn 3. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz bez ztráty stále na čele

6. 9. 2021

Třetí kolo je minulostí. Dolní Břežany doma deklasovaly Choteč 9:1 a drží se na druhém místě tabulky. Stoprocentní je stále Dobrovíz, jenž si poradila s Tuchoměřicemi. Zvítězili také Psáry. Osm gólů nastřílely Dobříči Zlatníky.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

3. 9. 2021

DEMISPORT Okresní přebor má před sebou již třetí kolo. Pokračují také soutěže třetích tříd. Nově se pak připojují čtvrté třídy. Vše odstartuje již v pátek, kdy Olympie Dolní Břežany přivítá pod umělým osvětlením Choteč. Nabitý program pak bude pokračovat v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 3. kolo očima Radka Matouška z Dolních Břežan

2. 9. 2021

Tipovací soutěž ve třetím kole DEMISPORT Okresního přeboru dostal na starost Radek Matoušek. Střelec Olympie má za sebou povedené utkání, kdy nasázel pět branek v zápase proti Zbuzanům B. V tipovačce věří domácím celkům a Hostivici, která pocestuje do Měchenic k utkání s Povltavskou FA C.

Více zde

Pětigólový Matoušek: Postup by byl krásný, přítomnost Bílka je cítit

2. 9. 2021

Pětibrankový střelec. Radek Matoušek byl po zásluze vyhlášen hráčem kola DEMISPORT Okresního přeboru, jeho Olympie navíc porazila Zbuzany bez potíží 12:2. „Nepamatuji si, že bychom v poslední době dali tolik branek. O tom, že utkání dovedeme do vítězného konce, nebylo od prvních minut pochyb," uvedl dvaatřicetiletý kanonýr, jenž si pochvaluje přítomnost exligového fotbalisty Jiřího Bílka.

Více zde
Top