Aktuality

SOUHRN 23. kola DEMISPORT OP: Břežany přehrály vedoucí Dobrovíz

9. 5. 2023

Páteční předehrávka mohla znamenat zisk pohodlného náskoku pro Dobrovíz v čele. Opak se stal pravdou. Dvě trefy Matěje Štedronského zajistily výhru Olympii a stažení manka na první tým na pět bodů. Zápasu přihlížela parádní návštěva 200 diváků.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Olympie hostí Dobrovíz

6. 5. 2023

Další prodloužený fotbalový víkend na okrese Praha - západ. Hrát se bude od pátku až do pondělí. Již v pátek přivítá Olympie na domácí půdě Dobrovíz. V sobotu od 17:00 pak zavítají do Roztok fotbalisté Všenor.

Více zde

SOUHRN 22. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz udělala velký krok k titulu

1. 5. 2023

Důležitý souboj v rámci dvaadvacátého kola DEMISPORT Okresního přeboru zvládla lépe Dobrovíz, která doma přetlačila ve druhé půli Roztoky. Olympie díky pěti brankám Štědronského porazila Zlatníky 6:2.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz ve šlágru kola přivítá Roztoky

28. 4. 2023

Prodloužený víkend nabídne mnoho zajímavých duelů. V sobotu od 17:00 se pokusí zkomplikovat cestu Dobrovízi za prvním místem v DEMISPORT OP Roztoky. O záchranu ve třetí třídě skupině A se bude hrát v neděli od 17:00 v Kazíně, kam zajíždí Radlík.

Více zde

Rozlosování nadstavby starších žáků jaro 2023

28. 4. 2023

STK v úterý 25. 4. 2023 provedla rozlosování nadstavby starších žáků, kdy postupovala v souladu se současným zněním RMS a termínovou listinou.

Více zde

V Říčanech se odehrál meziokresní turnaj kategorií U11 a U12

27. 4. 2023

Kategorie U11 a U12 odehrály v Říčanech další meziokresní turnaj. Obě kategorie zvládly vyhrát jedno ze tří utkání a postup jim o malý kousek unikl.

Více zde

Dotazník k formátu přípravkových kategorií pro sezónu 2023/24

26. 4. 2023

Ve sportovně technické komisi OFS PZ byl probrán podnět týkající se spokojenosti trenérů s aktuálním nastavením formátu soutěží přípravek na okresu. Tento podnět dále putoval k probrání v KM a VV OFS PZ.

Více zde

Každý kilometr se počítá. Akce Pohybem pro Paraple již potřetí pomůže vozíčkářům

25. 4. 2023

Centrum Paraple přichází s jarní výzvou: „Překonejte sami sebe a utkejte se s časem, kamarády nebo svou pohodlností. Pomozte pohybem těm, kteří to potřebují.“ Do letošního ročníku charitativní akce Pohybem pro Paraple se mohou lidé zapojit od 1. 5. do 25. 5. 2023. Nerozhoduje kondice ani místo, jen chuť podpořit dobrou věc. Registrace je již spuštěna.

Více zde

SOUHRN 21. kola: Dobrovíz a Roztoky stále v čele tabulky

24. 4. 2023

Již v pátek překvapivě padly na domácí půdě Dolní Břežany. Naopak Dobrovíz a Roztoky potvrdily jarní nadvládu a drží se na prvních dvou místech v tabulce DEMISPORT OP. Na vítěznou vlnu se vrací Všenory, které vyhrály s posledními Čisovicemi.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Roztoky doma přivítají Zlatníky

21. 4. 2023

Již v pátek se rozběhl fotbalový program na okrese Praha - západ, když Olympie doma padla s Holubicemi. Nejzajímavější duel se v sobotu od 17:00 odehraje v Roztokách, kam zajíždí Zlatníky.

Více zde

Jíloviště Open-Air pod záštitou předsedy Jana Rajnocha

20. 4. 2023

Závěr června bude patřit letnímu fotbalovému turnaji Jíloviště Open-Air. Hrát budou prakticky všichni. Program zahájí páteční turnaje přípravek, v sobotu bude akce pokračovat turnajem mužů a žen. Neděli poté uzavřou turnaje žáků.

Více zde

V Jílovišti proběhne turnaj základních škol

20. 4. 2023

Po vzoru tradičních turnajů mezi školami se sejdou také školáci z okresu Praha - západ a v červnu odehrají dva turnaje podle daných věkových kategorií.

Více zde

Nepříznivé počasí odložilo mnoho víkendových zápasů. Pouze tři až na místě

18. 4. 2023

Náročný víkend má za sebou sekretariát, STK a Komise rozhodčích SKFS. Vydatné deště na mnoha místech našeho kraje zapůsobily negativně na terén a na několika místech nebylo možné hrát fotbal.

Více zde

SOUHRN 20. kola: Favorité potvrdili svou roli

17. 4. 2023

Nekompletní dvacáté kolo potvrdilo postavení tabulkových favoritů. Všenory a Břežany své soupeře ale přetlačily až v penaltovém rozstřelu. Roztoky naopak v Holubicích přesvědčivě zvítězily. Utkání Dobrovíz s Čisovicemi bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Vedoucí Dobrovíz přívítá poslední Čisovice

14. 4. 2023

V sobotu budou hájit jarní neporazitelnost v DEMISPORT OP Dobrovíz, Dolní Břežany a Zlatníky. Při nedělním programu se k nim přidají ještě taktéž na jaře neporažené Roztoky na hřišti Holubic. V sobotu odpoledne můžete také zajít na záchranářský souboj třetí třídy skupiny A mezi domácím Radlíkem a Průhonicemi B.

Více zde

SOUHRN 19. kola: Roztoky nastřílely Chotči deset branek

10. 4. 2023

Další ztrátu zapsaly Všenory, které při velikonočním víkendu padly v Měchenicích na hřišti Povltavské FA C. Čtyřmi brankami přispěl k výhře Olympie 5:0 nad Štěchovicemi Štědronský. Největší nadílku ale připravily svým soupeřům Roztoky. Choteč si za přispění Bella a Vevery odvezla debakl 0:10.

Více zde

Valná hromada SKFS zvolila nového člena výboru Martina Olšáka

8. 4. 2023

V pražském hotelu NH Prague City se ve středu uskutečnila Valná hromada Středočeského krajského fotbalového svazu. Došlo na volbu nového člena Výkonného výboru SKFS, ale také na diskusi nad restrukturalizací soutěží.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Velikonoce jsou za dveřmi

6. 4. 2023

I o velikonočních svátcích nepřijdete o pozvánku k fotbalu na okrese Praha - západ. Během celého prodlouženého víkendu můžete vyrazit na hřiště podpořit své oblíbené kluby.

Více zde
Top