Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Valná hromada se uskuteční na stejném místě jako dvě předchozí. Tedy v hotelu NH v Praze na Smíchově, adresa Mozartova 261/1, 150 00 Praha 5.

Informace k účasti na VH

Delegáti Valné hromady

Delegáty na Valné hromadě mohou být pouze členové Fotbalové asociace ČR a jako delegát Valné hromady nebude připuštěna osoba vyslaná tím okresním fotbalovým svazem nebo členským klubem, jehož statutární zástupce není členem FAČR.

Okresní fotbalové svazy

Každý okresní fotbalový svaz se sídlem, respektive působností ve Středočeském kraji vysílá 5 delegátů.

V případě delegátů vysílaných okresními fotbalovými svazy jejich statutárním orgánem mohou být delegáti pověření členové výkonných výborů, přičemž předseda OFS má právo být delegátem vždy; v případě okolností hodné zvláštního zřetele mohou být vysláni za okresní fotbalový svaz i členové dalších orgánů (komisí) těchto svazů.
Kluby

Všechny členské kluby (SKFS již nemá provolby), které se účastní alespoň jedním svým družstvem aktuálního ročníku fotbalové soutěže mužů organizované Svazem s tím, že
A. každý klub může vyslat jen jednoho delegáta;
B. delegát je statutárním zástupcem klubu nebo členem statutárního orgánu klubu nebo tímto zástupcem/orgánem zplnomocněnou osobou na základě plné moci s úředně ověřeným podpisem osoby nebo osob, které plnou moc udělují.

V případě nejasností ohledně delegátů Valné hromady prosím kontaktujte sekretáře svazu, pana Tomáše Turka - sekretar@skfs.cz, 775390224.

Kompletní informace k VH najdete v přiloženém dokumentu pod článkem.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top