Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Dva turnaje tedy hrály tři týmy a jeden čtyři. „Vítězové postoupili do dubnového finále," informoval středočeský GTM Milan Kormaník a pokračoval: „Jedná se o vyvrcholení celoročního úsilí, které započalo v září. Po finále o přeborníka kraje nás čeká tvorba krajského výběru, který by nás měl reprezentovat na celostátní úrovni Memoriálu Josefa Šurala."

První ročník memoriálu Středočeši vyhráli, v tom druhém skončili na třetí příčce.

„Všechny jarní turnaje proběhly v pohodě. Do finále postoupily výběry Příbramy a Prahy – východ, což jsem očekával. Naopak se nepovedlo postoupit Benešovu, což je trochu překvapení. Místo něj je třetím finalistou Nymburk," řekl Milan Kormaník.

Pokračování celého projektu Kormaníka těší: „Jsem rád, že se u nás v kraji konají turnaje i v letošní sezoně. Důležitá je podpora Výkonného výboru SKFS, které se nám dostává. Tato kategorie je samozřejmě ohrožená, proto chceme v tomto projektu pokračovat dál."

Memoriál Josefa Šurala U17 – základní turnaje

Kladenský turnaj

OFS Kladno – OFS Mělník 2:4
OFS Kladno – OFS Příbram 2:10
OFS Příbram – OFS Mělník 5:0

Postoupil OFS Příbram.

Čáslavský turnaj
OFS Kutná Hora – OFS Kolín 3:1
OFS Nymburk – OFS Benešov 4:2
O 3. místo: OFS Kolín – OFS Benešov 6:1
Finále: OFS Nymburk – OFS Kutná Hora 6:5

Postoupil OFS Nymburk.

Nehvizdský turnaj
OFS Praha-východ – OFS Mladá Boleslav 3:0
OFS Mladá Boleslav – OFS Praha-západ 1:3
OFS Praha-východ – OFS Praha-západ 9:1

Postoupil OFS Praha-východ.

Finále se uskuteční v pražských Střešovicích 17. dubna 2024.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top