Výběr WU11 potrápil v krajském turnaji pozdější vítězky z Kladna

14. 12. 2023

Osm báječných týmů malých fotbalistek se sešlo o víkendu v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově, aby tady v sousedství trénujících letenských hvězd ACS odehrály Vánoční turnaj okresních výběrů děvčat do 11 let (WU11).

Výběr OFS Praha - západ pod vedením okresní GTM Daniela Karase si nevedl vůbec špatně a hned v prvním utkání na turnaji potrápil pozdější vítězky z Kladna, když s nimi prohrál pouze těsně 0:1.

I nadále pak holky z našeho okresu podávaly zajímavé výkony a nakonec jim to v konkurenci dalších sedmi družstev vyneslo krásnou čtvrtou příčku. Vítěz neměl tentokrát žádnou konkurenci – OFS Kladno vyhrál všech pět zápasů a nedostal ani jeden gól.

Organizátor turnaje Miroslav Bodnár (GTM OFS Příbram) zhodnotil celou akci: „Celkem odehrál každý tým pět zápasů po dvaceti minutách. Během dvaceti zápasů jsme viděli spoustu parádních gólů, kliček, střel a také úžasné zákroky brankářek. Ve výběrech se objevila děvčata z ročníků 2013, 2014 i 2015, a ani ta nejmladší se vůbec neztratila. Výkony dívek potvrdily, že jdeme dobrou cestou, když se jim věnujeme ve speciálních trénincích dívčích výběrů."

Výsledky turnaje

1. OFS Kladno
2. OFS Kolín
3. OFS Příbram
4. OFS Praha-západ
5. OFS Praha-východ
6. OFS Benešov
7. OFS Beroun
8. OFS Rakovník

| FOTOGALERIE

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top