Výběr WU11 potrápil v krajském turnaji pozdější vítězky z Kladna

14. 12. 2023

Osm báječných týmů malých fotbalistek se sešlo o víkendu v tréninkovém centru Sparty Praha na Strahově, aby tady v sousedství trénujících letenských hvězd ACS odehrály Vánoční turnaj okresních výběrů děvčat do 11 let (WU11).

Výběr OFS Praha - západ pod vedením okresní GTM Daniela Karase si nevedl vůbec špatně a hned v prvním utkání na turnaji potrápil pozdější vítězky z Kladna, když s nimi prohrál pouze těsně 0:1.

I nadále pak holky z našeho okresu podávaly zajímavé výkony a nakonec jim to v konkurenci dalších sedmi družstev vyneslo krásnou čtvrtou příčku. Vítěz neměl tentokrát žádnou konkurenci – OFS Kladno vyhrál všech pět zápasů a nedostal ani jeden gól.

Organizátor turnaje Miroslav Bodnár (GTM OFS Příbram) zhodnotil celou akci: „Celkem odehrál každý tým pět zápasů po dvaceti minutách. Během dvaceti zápasů jsme viděli spoustu parádních gólů, kliček, střel a také úžasné zákroky brankářek. Ve výběrech se objevila děvčata z ročníků 2013, 2014 i 2015, a ani ta nejmladší se vůbec neztratila. Výkony dívek potvrdily, že jdeme dobrou cestou, když se jim věnujeme ve speciálních trénincích dívčích výběrů."

Výsledky turnaje

1. OFS Kladno
2. OFS Kolín
3. OFS Příbram
4. OFS Praha-západ
5. OFS Praha-východ
6. OFS Benešov
7. OFS Beroun
8. OFS Rakovník

| FOTOGALERIE

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top