Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze, výběr OFS PZ na třetí pozici

19. 12. 2023

Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu uspořádala třetí adventní neděli již tradičně vánoční turnajů meziokresních výběrů dívek do 14 let.

„Tentokrát jsme zvolili podobu dopoledního a odpoledního turnaje," informoval středočeský GTM Milan Kormaník. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých se utkali každý s každým o konečné umístění.

„Poděkování patří všem zúčastněným, rodičům za to, že si udělali čas na své ratolesti a přivezli je v tomto adventním čase na fotbalový turnaj. Danovi Zítkovi, členovi Komise mládeže, děkuji za pomoc při zajištění přetlakové haly a kolegům GTM z okresů za uspořádání těchto předvánočních turnajů," vzkázal předseda KM SKFS Kormaník.

Minulý týden proběhl podobný turnaj pro dívky kategorie WU11, který se uskutečnil obdobném duchu a v přátelské předvánoční atmosféře. „Budeme rádi, pokud současný stav růstu členské dívčí základny v našem kraji v příštím roce minimálně udržíme," dodal Kormaník.

Výsledky dopoledního turnaje

1. OFS Praha – východ
2. OFS Kladno
3. OFS Příbram
4. OFS Beroun
5. OFS Kolín

Výsledky odpoledního turnaje

1. OFS Kutná Hora
2. OFS Benešov
3. OFS Praha – západ
4. OFS Mělník

| FOTOGALERIE

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top