Vánoční turnaj dívek WU14 měl dva vítěze, výběr OFS PZ na třetí pozici

19. 12. 2023

Komise mládeže Středočeského krajského fotbalového svazu uspořádala třetí adventní neděli již tradičně vánoční turnajů meziokresních výběrů dívek do 14 let.

„Tentokrát jsme zvolili podobu dopoledního a odpoledního turnaje," informoval středočeský GTM Milan Kormaník. Týmy byly rozděleny do dvou skupin, ve kterých se utkali každý s každým o konečné umístění.

„Poděkování patří všem zúčastněným, rodičům za to, že si udělali čas na své ratolesti a přivezli je v tomto adventním čase na fotbalový turnaj. Danovi Zítkovi, členovi Komise mládeže, děkuji za pomoc při zajištění přetlakové haly a kolegům GTM z okresů za uspořádání těchto předvánočních turnajů," vzkázal předseda KM SKFS Kormaník.

Minulý týden proběhl podobný turnaj pro dívky kategorie WU11, který se uskutečnil obdobném duchu a v přátelské předvánoční atmosféře. „Budeme rádi, pokud současný stav růstu členské dívčí základny v našem kraji v příštím roce minimálně udržíme," dodal Kormaník.

Výsledky dopoledního turnaje

1. OFS Praha – východ
2. OFS Kladno
3. OFS Příbram
4. OFS Beroun
5. OFS Kolín

Výsledky odpoledního turnaje

1. OFS Kutná Hora
2. OFS Benešov
3. OFS Praha – západ
4. OFS Mělník

| FOTOGALERIE

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top