Proběhl pravidelný seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ

5. 3. 2024

V sobotu 2. března 2024 se v prostorách Zotavovny Vězeňské služby ČR v Praze konal pravidelný seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha – západ před začátkem jarní části soutěží. Na seminář se dostavilo celkem 23 rozhodčích, z nichž byli 4 nováčci, a 10 delegátů.

Seminář organizovala komise rozhodčích OFS Praha - západ, která na semináři přivítala mezi hosty předsedu OFS Jana Rajnocha, předsedu disciplinární komise OFS Martina Opatrného, předsedu sportovně technické komise OFS Martina Kaňoka, lektora pravidel PFS Pavla Sýkoru a koordinátora Úseku rozhodčích FAČR Vojtěcha Průšu.

Pro rozhodčí a delegáty byl připravený bohatý program, který se skládal z vyhodnocení testů z pravidel, jehož se rozhodčí účastnili on-line. Dále se konala řada přednášek k pravidlům fotbalu a k taktice řízení utkání.

Rozhodčí absolvovali videotest, který prověřil jejich postřeh a vnímání přestupků při fotbalových utkáních. Přehrána byla zajímavá videa pořízená ze soutěží OFS kamerou VEO, která je klubům z OFS Praha - západ k dispozici.

Poslední částí semináře bylo předání vycházkové soupravy pro rozhodčí a delegáty, která byla pořízena z prostředků našeho OFS.

OFS Praha - západ hledá nové fotbalové rozhodčí!

Pro informace kontaktujte předsedu komise rozhodčích na tel.: 737706471, případně se zaregistrujte přes web: www.chcipiskat.cz

V případě, že nový rozhodčí bude členem klubu z OFS Praha - západ, získá tento klub odměnu v podobě snížení startovného, případně mimořádnou dotaci až do výše 5.000,- Kč*.

* Rozhodčí musí být aktivní min. jeden rok a mít odřízených min. 40 utkání. Výše snížení startovného se odvíjí od počtu nových rozhodčích z daného klubu a je plně v kompetenci VV.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top