Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Marku, začněme kelímky jako takovými. Jednorázové plasty svět odsuzuje a čím dál více jsou populární vaše vratné kelímky. Je to pro kluby nutnost nebo už převládá touha hrát si s vlastním designem?

Jde to ruku v ruce. Vratné kelímky mají v první řadě eliminovat jednorázové plasty. I proto jsme je zavedli na Dni středočeského fotbalu v Jinočanech. Předejdeme tím stovkám kusů jednorázových kelímků, které nemusí vůbec vzniknout. Tím, že je vratný kelímek na tisíce použití, tak ho organizátoři akcí chtějí mít také pěkný. Proto sází na originální potisk.

Učí se fotbalové kluby tomuto trendu? Chtějí mít vratné kelímky s hezkým vzhledem?

Ano, učí se čím dál víc. Dříve byly vratné kelímky předností pouze kulturních akcí, zejména festivalů. Poslední roky vnímáme vzrůstající zájem o tento produkt hlavně ve fotbalovém prostředí. Samotné sportoviště je pak čisté. Fanoušci si mohou navíc kelímek odnést jako hezký suvenýr a dál prezentují svůj klub jinde.

Vaše firma se domluvila na spolupráci se SKFS. Klubům nabízíte kelímky za výhodné ceny. Byly pro vás fotbalové střední Čechy neorané pole vaší branže?

Je to tak. Spolupráce začala s Tomášem Neumannem na reprezentační úrovni. Pak jsme se dostali k myšlence nabídnout kelímky ve Středočeském kraji. Mimochodem kelímky fotbalové reprezentace zaujaly fanoušky hodně. Aktuálně jsme udělali pilotní projekt v rámci Dne středočeského fotbalu. Naší myšlenkou je, že kdyby každý klub nakupoval sólo sám za sebe, tak je to dražší než přes samotný svaz, se kterým jsme se domluvili na příznivé ceně. Vše se odvíjí od rámcové smlouvy.

Pokud by tedy klub ze Středočeského kraje chtěl kelímky, co musí udělat?

Osloví mě skrze email a následně začne vznikat proces zhotovení. Průměrná doba dodání kelímků je zhruba šest týdnů od odsouhlasení finální grafiky.

Kontaktní údaje

NICKNACK s.r.o.
Ing. Marek Štěpánek
Tel: 736709131
Email: stepanek@nicknack.cz
www.nicknack.cz

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top