Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Marku, začněme kelímky jako takovými. Jednorázové plasty svět odsuzuje a čím dál více jsou populární vaše vratné kelímky. Je to pro kluby nutnost nebo už převládá touha hrát si s vlastním designem?

Jde to ruku v ruce. Vratné kelímky mají v první řadě eliminovat jednorázové plasty. I proto jsme je zavedli na Dni středočeského fotbalu v Jinočanech. Předejdeme tím stovkám kusů jednorázových kelímků, které nemusí vůbec vzniknout. Tím, že je vratný kelímek na tisíce použití, tak ho organizátoři akcí chtějí mít také pěkný. Proto sází na originální potisk.

Učí se fotbalové kluby tomuto trendu? Chtějí mít vratné kelímky s hezkým vzhledem?

Ano, učí se čím dál víc. Dříve byly vratné kelímky předností pouze kulturních akcí, zejména festivalů. Poslední roky vnímáme vzrůstající zájem o tento produkt hlavně ve fotbalovém prostředí. Samotné sportoviště je pak čisté. Fanoušci si mohou navíc kelímek odnést jako hezký suvenýr a dál prezentují svůj klub jinde.

Vaše firma se domluvila na spolupráci se SKFS. Klubům nabízíte kelímky za výhodné ceny. Byly pro vás fotbalové střední Čechy neorané pole vaší branže?

Je to tak. Spolupráce začala s Tomášem Neumannem na reprezentační úrovni. Pak jsme se dostali k myšlence nabídnout kelímky ve Středočeském kraji. Mimochodem kelímky fotbalové reprezentace zaujaly fanoušky hodně. Aktuálně jsme udělali pilotní projekt v rámci Dne středočeského fotbalu. Naší myšlenkou je, že kdyby každý klub nakupoval sólo sám za sebe, tak je to dražší než přes samotný svaz, se kterým jsme se domluvili na příznivé ceně. Vše se odvíjí od rámcové smlouvy.

Pokud by tedy klub ze Středočeského kraje chtěl kelímky, co musí udělat?

Osloví mě skrze email a následně začne vznikat proces zhotovení. Průměrná doba dodání kelímků je zhruba šest týdnů od odsouhlasení finální grafiky.

Kontaktní údaje

NICKNACK s.r.o.
Ing. Marek Štěpánek
Tel: 736709131
Email: stepanek@nicknack.cz
www.nicknack.cz

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top