Proběhl letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ

15. 8. 2023

V pátek 11. srpna se v Zotavovně vězeňské služby na Praze 4 konal letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha – západ. Semináře se zúčastnilo 28 rozhodčích, 8 delegátů a další hosté.

Mezi hosty byli přivítáni lektor pravidel komise rozhodčích Pražského fotbalového svazu Pavel Sýkora, předseda disciplinární komise Martin Opatrný, místopředseda disciplinární komise Luboš Hřebík a další členové disciplinární komise, kteří se prezentovali u členů komise rozhodčích Tomáše Šustra, Matěje Melnara a Petra Filipa. 

Na úvod předseda komise rozhodčích Tomáš Marek, poděkoval všem rozhodčím a delegátům za výkony v uplynulé sezoně a členům komise za jejich dosavadní práci. S velkou radostí přivítal celkem tři nové rozhodčí, kteří se přihlásili přes webovou stránku chcipiskat.cz.

Poté seminář pokračoval přednáškou předsedy a místopředsedy disciplinární komise, kteří rozhodčím a delegátům vysvětlili náležitosti při popisu přestupků a postup při konfrontaci hráčů. 

Po přestávce se probraly změny pravidel fotbalu s přehráním sekvencí instruktážních videí, které měl v gesci lektor pravidel PFS. Následoval pro rozhodčí videotest, který připravil člen komise David Cichra, delegáty ve stejnou dobu instruoval do nové sezóny Tomáš Šustr.

Posledním bodem programu byly organizační náležitosti ke spolupráci komise rozhodčích a samotnými rozhodčími a delegáty. 

V samém závěru poděkoval předseda komise rozhodčích všem zúčastněným za pozornost a rozhodčím i delegátům popřál, co nejvíce správných rozhodnutí v soutěžních utkáních organizovaných OFS Praha – Západ.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top