Proběhl letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ

15. 8. 2023

V pátek 11. srpna se v Zotavovně vězeňské služby na Praze 4 konal letní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha – západ. Semináře se zúčastnilo 28 rozhodčích, 8 delegátů a další hosté.

Mezi hosty byli přivítáni lektor pravidel komise rozhodčích Pražského fotbalového svazu Pavel Sýkora, předseda disciplinární komise Martin Opatrný, místopředseda disciplinární komise Luboš Hřebík a další členové disciplinární komise, kteří se prezentovali u členů komise rozhodčích Tomáše Šustra, Matěje Melnara a Petra Filipa. 

Na úvod předseda komise rozhodčích Tomáš Marek, poděkoval všem rozhodčím a delegátům za výkony v uplynulé sezoně a členům komise za jejich dosavadní práci. S velkou radostí přivítal celkem tři nové rozhodčí, kteří se přihlásili přes webovou stránku chcipiskat.cz.

Poté seminář pokračoval přednáškou předsedy a místopředsedy disciplinární komise, kteří rozhodčím a delegátům vysvětlili náležitosti při popisu přestupků a postup při konfrontaci hráčů. 

Po přestávce se probraly změny pravidel fotbalu s přehráním sekvencí instruktážních videí, které měl v gesci lektor pravidel PFS. Následoval pro rozhodčí videotest, který připravil člen komise David Cichra, delegáty ve stejnou dobu instruoval do nové sezóny Tomáš Šustr.

Posledním bodem programu byly organizační náležitosti ke spolupráci komise rozhodčích a samotnými rozhodčími a delegáty. 

V samém závěru poděkoval předseda komise rozhodčích všem zúčastněným za pozornost a rozhodčím i delegátům popřál, co nejvíce správných rozhodnutí v soutěžních utkáních organizovaných OFS Praha – Západ.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top