Tři kola, devět bodů. Rezerva Vestce se veze na vítězně vlně

4. 9. 2023

Asi těžko si fotbalisté z Vestce mohli představovat lepší vstup do nového ročníku. Nováček DEMISPORT Okresního přeboru vytěžil z prvních třech utkání tři vítězství a hřeje se na čele tabulky.

Už výhra v úvodním kole na hřišti ambiciózních Roztok v sestavě s kanonýrem Lucasem Bellem signalizovala, že rezervní tým Viktorie Vestec určitě nebude v DEMISPORT Okresním přeboru pouze do počtu.

Po výhře 3:0 v Roztokách poté následoval také domácí skalp dalšího nováčka v soutěži - TJ Sokol Velké Přílepy. Triumf 5:1 okořenil dvěma brankami také dvacetiletý Josef Ptáček.

Ve třetím případě se jednalo opět o zápas s nováčkem DEMISPORT OP. Na Vestec B si nepřišel ale ani Sokol Červený Újezd. Před solidní návštěvou 100 diváků si hosté došli pro další zisk tří bodů po trefách Jakuba Michálka, Adama Bodláka a Radima Matysíka.

Do zápasu nezasáhl bývalý vynikající hokejista Jaroslav Bednář, který však byl přítomen a uvidíme, jestli najde ve svém nabitém programu čas a nastoupí jako další hokejová osobnost v DEMISPORT OP. Tradičním střelcem v nejvyšší okresní soutěži je například zlatnický Jaroslav Kasík, který svou kariéru spojil s hokejovou Spartou.

5. kolo DEMISPORT Okresního přeboru

TJ Sokol Červený Újezd - TJ Viktoria Vestec B 0:3 (0:1)

Branky: 14. Michálek, 47. Bodlák, 70. Matysík. ŽK: 78. Candra (VES). Rozhodčí: Pytloun - Šaróka, Vondráček. Diváků: 100.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top