Tři kola, devět bodů. Rezerva Vestce se veze na vítězně vlně

4. 9. 2023

Asi těžko si fotbalisté z Vestce mohli představovat lepší vstup do nového ročníku. Nováček DEMISPORT Okresního přeboru vytěžil z prvních třech utkání tři vítězství a hřeje se na čele tabulky.

Už výhra v úvodním kole na hřišti ambiciózních Roztok v sestavě s kanonýrem Lucasem Bellem signalizovala, že rezervní tým Viktorie Vestec určitě nebude v DEMISPORT Okresním přeboru pouze do počtu.

Po výhře 3:0 v Roztokách poté následoval také domácí skalp dalšího nováčka v soutěži - TJ Sokol Velké Přílepy. Triumf 5:1 okořenil dvěma brankami také dvacetiletý Josef Ptáček.

Ve třetím případě se jednalo opět o zápas s nováčkem DEMISPORT OP. Na Vestec B si nepřišel ale ani Sokol Červený Újezd. Před solidní návštěvou 100 diváků si hosté došli pro další zisk tří bodů po trefách Jakuba Michálka, Adama Bodláka a Radima Matysíka.

Do zápasu nezasáhl bývalý vynikající hokejista Jaroslav Bednář, který však byl přítomen a uvidíme, jestli najde ve svém nabitém programu čas a nastoupí jako další hokejová osobnost v DEMISPORT OP. Tradičním střelcem v nejvyšší okresní soutěži je například zlatnický Jaroslav Kasík, který svou kariéru spojil s hokejovou Spartou.

5. kolo DEMISPORT Okresního přeboru

TJ Sokol Červený Újezd - TJ Viktoria Vestec B 0:3 (0:1)

Branky: 14. Michálek, 47. Bodlák, 70. Matysík. ŽK: 78. Candra (VES). Rozhodčí: Pytloun - Šaróka, Vondráček. Diváků: 100.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top