Tři kola, devět bodů. Rezerva Vestce se veze na vítězně vlně

4. 9. 2023

Asi těžko si fotbalisté z Vestce mohli představovat lepší vstup do nového ročníku. Nováček DEMISPORT Okresního přeboru vytěžil z prvních třech utkání tři vítězství a hřeje se na čele tabulky.

Už výhra v úvodním kole na hřišti ambiciózních Roztok v sestavě s kanonýrem Lucasem Bellem signalizovala, že rezervní tým Viktorie Vestec určitě nebude v DEMISPORT Okresním přeboru pouze do počtu.

Po výhře 3:0 v Roztokách poté následoval také domácí skalp dalšího nováčka v soutěži - TJ Sokol Velké Přílepy. Triumf 5:1 okořenil dvěma brankami také dvacetiletý Josef Ptáček.

Ve třetím případě se jednalo opět o zápas s nováčkem DEMISPORT OP. Na Vestec B si nepřišel ale ani Sokol Červený Újezd. Před solidní návštěvou 100 diváků si hosté došli pro další zisk tří bodů po trefách Jakuba Michálka, Adama Bodláka a Radima Matysíka.

Do zápasu nezasáhl bývalý vynikající hokejista Jaroslav Bednář, který však byl přítomen a uvidíme, jestli najde ve svém nabitém programu čas a nastoupí jako další hokejová osobnost v DEMISPORT OP. Tradičním střelcem v nejvyšší okresní soutěži je například zlatnický Jaroslav Kasík, který svou kariéru spojil s hokejovou Spartou.

5. kolo DEMISPORT Okresního přeboru

TJ Sokol Červený Újezd - TJ Viktoria Vestec B 0:3 (0:1)

Branky: 14. Michálek, 47. Bodlák, 70. Matysík. ŽK: 78. Candra (VES). Rozhodčí: Pytloun - Šaróka, Vondráček. Diváků: 100.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top