Železný muž okresu je z Hostivic

10. 12. 2023

Dohromady pětadvacet hráčů dokázalo odehrát v DEMISPORT Okresním přeboru a třetích třídách kompletně všech třináct utkání. Absolutním vítězem této statistiky se stal Tomáš Konečný z Hostivic, který odehrál ve třiačtyřiceti letech fantastických 1200 minut!

Dvanáct hráčů odehrálo kompletní porci třinácti zápasů DEMISPORT Okresního přeboru. Rozhodoval tak počet nastavených minut v utkáních těchto hráčů. Zaprvé, je potřeba adorovat všechny výše zmíněné hráče, kteří dokázali bez střídání zápasy odehrát.

Želežným mužem DEMISPORT Okresního přeboru se stal David Cihelka ze Štěchovic. Osmatřiceiletý fotbalista spojil svou hráčskou kariéru pouze a jen se Štěchovicemi. I Cihelkův věk je pak velice zajímavý a vypovídá to o tom, že i v takovém fotbalovém věku se dá odehrát celá půlsezóna bez absence.

Ze třetích tříd vychází dalších třináct hráčů, co odehráli všechny duely. Vyčnívá z nich dvojie Ondřej Rylich z Vraného nad Vltavou a Tomáš Konečný z Hostivice. Druhý jmenovaný je navíc absolutním vítězem, jelikož odehrál rovných 1200 minut.

Končený oslaví v lednu již čtyřiačtyřicáté narozeniny, a přesto je stálým členem základní sestavy svého celku. Svou kariéru úzce svázal s ABC Braník, ale po generační obměně musel minulou zimní přestávku milovaný klub opustit.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top