Železný muž okresu je z Hostivic

10. 12. 2023

Dohromady pětadvacet hráčů dokázalo odehrát v DEMISPORT Okresním přeboru a třetích třídách kompletně všech třináct utkání. Absolutním vítězem této statistiky se stal Tomáš Konečný z Hostivic, který odehrál ve třiačtyřiceti letech fantastických 1200 minut!

Dvanáct hráčů odehrálo kompletní porci třinácti zápasů DEMISPORT Okresního přeboru. Rozhodoval tak počet nastavených minut v utkáních těchto hráčů. Zaprvé, je potřeba adorovat všechny výše zmíněné hráče, kteří dokázali bez střídání zápasy odehrát.

Želežným mužem DEMISPORT Okresního přeboru se stal David Cihelka ze Štěchovic. Osmatřiceiletý fotbalista spojil svou hráčskou kariéru pouze a jen se Štěchovicemi. I Cihelkův věk je pak velice zajímavý a vypovídá to o tom, že i v takovém fotbalovém věku se dá odehrát celá půlsezóna bez absence.

Ze třetích tříd vychází dalších třináct hráčů, co odehráli všechny duely. Vyčnívá z nich dvojie Ondřej Rylich z Vraného nad Vltavou a Tomáš Konečný z Hostivice. Druhý jmenovaný je navíc absolutním vítězem, jelikož odehrál rovných 1200 minut.

Končený oslaví v lednu již čtyřiačtyřicáté narozeniny, a přesto je stálým členem základní sestavy svého celku. Svou kariéru úzce svázal s ABC Braník, ale po generační obměně musel minulou zimní přestávku milovaný klub opustit.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top