Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Zápas Krajského fotbalového svazu Vysočina proti Středočeskému krajskému fotbalovému svazu se hrál na umělé trávě v Humpolci, kterou ale ještě před utkáním zasypal sníh. Sněžit nepřestalo ani během hry. Náročné podmínky jako by více svědčily sehranější Vysočině. Domácí se ujali vedení ve 29. minutě a těsně před přestávkou zvýšili na 2:0.

Zlomové momenty přišly za stavu 3:0, kdy snížil z penalty Středočech Bora, jenže vzápětí Rajnochovi svěřenci zahodili šanci na snížení na rozdíl jedné branky. V poslední desetiminutovce pak Vysočina skórovala do otevřené obrany ještě čtyřikrát a zaslouženě postoupila po výhře 7:1.

Vysočina KFS – Středočeský KFS 7:1 (2:0)

Branka SKFS: 76. Bora (pen.).
Rozhodčí: Dorotík – Malimánek, Švehla.
SKFS: Beran – Veselý, Dolejš, Kuška, Walter, Bora, Vostárek, Lohojda, Čížek, Slavík, Kohout. Střídali: Václavík, Dolejš, Dušek, Herčík, Nedvěd. Trenér Jan Rajnoch.

| FOTOGALERIE

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top