Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Zápas Krajského fotbalového svazu Vysočina proti Středočeskému krajskému fotbalovému svazu se hrál na umělé trávě v Humpolci, kterou ale ještě před utkáním zasypal sníh. Sněžit nepřestalo ani během hry. Náročné podmínky jako by více svědčily sehranější Vysočině. Domácí se ujali vedení ve 29. minutě a těsně před přestávkou zvýšili na 2:0.

Zlomové momenty přišly za stavu 3:0, kdy snížil z penalty Středočech Bora, jenže vzápětí Rajnochovi svěřenci zahodili šanci na snížení na rozdíl jedné branky. V poslední desetiminutovce pak Vysočina skórovala do otevřené obrany ještě čtyřikrát a zaslouženě postoupila po výhře 7:1.

Vysočina KFS – Středočeský KFS 7:1 (2:0)

Branka SKFS: 76. Bora (pen.).
Rozhodčí: Dorotík – Malimánek, Švehla.
SKFS: Beran – Veselý, Dolejš, Kuška, Walter, Bora, Vostárek, Lohojda, Čížek, Slavík, Kohout. Střídali: Václavík, Dolejš, Dušek, Herčík, Nedvěd. Trenér Jan Rajnoch.

| FOTOGALERIE

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top