Tuchoměřice se vyhřívají na prvním místě A třídové tabulky

2. 11. 2023

Tři kola před koncem krajských fotbalových soutěžích je při pohledu na tabulky jasně viditelné, že v krajském přeboru a I. A třídě, skupině A jsou vedoucí týmy ve výborném postavení a těžko je někdo sesadí.

Tuchoměřice zastavil teprve Rakovník

Také v I. A třídě vládne startovnímu poli nováček. Tuchoměřice vstoupily do soutěže fantasticky, vyhrály prvních devět zápasů! Trenér Jiří Jeslínek starší dal dohromady parádní mužstvo, kde se hra hodně točí kolem výtečného Martina Sulíka a téměř bezchybných střelců Šahiniho, Vegrichta nebo Jeslínka mladšího.

Spolu s loňskou sezonou držely Tuchoměřice neskutečnou sérii 34 výher za sebou (přerušenou jen pohárem), než narazily v Rakovníku. Ten mnozí tipovali na sestup, ale pod vedením nového trenéra Jaroslava Hamouze šel mladý tým ohromně nahoru a prokousal se už na druhé místo. Rakovník je nejpříjemnějším překvapením sezony. Je jediným klubem, který se vklínil do nejlepší šestky a neleží přitom v těsném sousedství Prahy.

Na druhém pólu tabulky jsou zklamáním slabší výkony Nelahozevsi a Votic. A také Spartaku Příbram, jehož zajímavý kádr doplácí na nezkušenost.

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top