Tuchoměřice se vyhřívají na prvním místě A třídové tabulky

2. 11. 2023

Tři kola před koncem krajských fotbalových soutěžích je při pohledu na tabulky jasně viditelné, že v krajském přeboru a I. A třídě, skupině A jsou vedoucí týmy ve výborném postavení a těžko je někdo sesadí.

Tuchoměřice zastavil teprve Rakovník

Také v I. A třídě vládne startovnímu poli nováček. Tuchoměřice vstoupily do soutěže fantasticky, vyhrály prvních devět zápasů! Trenér Jiří Jeslínek starší dal dohromady parádní mužstvo, kde se hra hodně točí kolem výtečného Martina Sulíka a téměř bezchybných střelců Šahiniho, Vegrichta nebo Jeslínka mladšího.

Spolu s loňskou sezonou držely Tuchoměřice neskutečnou sérii 34 výher za sebou (přerušenou jen pohárem), než narazily v Rakovníku. Ten mnozí tipovali na sestup, ale pod vedením nového trenéra Jaroslava Hamouze šel mladý tým ohromně nahoru a prokousal se už na druhé místo. Rakovník je nejpříjemnějším překvapením sezony. Je jediným klubem, který se vklínil do nejlepší šestky a neleží přitom v těsném sousedství Prahy.

Na druhém pólu tabulky jsou zklamáním slabší výkony Nelahozevsi a Votic. A také Spartaku Příbram, jehož zajímavý kádr doplácí na nezkušenost.

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top