Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

„Měli jsme druhý trénink. Byl na trávě, přestože v sobotu hrajeme na umělce. Podmínky na Jílovišti jsou dobré a trénink splnil svůj účel," těšilo trenéra Středočechů Jana Rajnocha.

Na trénink dorazili někteří noví fotbalisté. „Zase jsme viděli některé jiné hráče nebo přišli hráči, kteří předtím nemohli. Nominace nebyla jednoduchá, protože jsme viděli opravdu kvalitní hráče. Bohužel nešlo mít více tréninků, abychom třeba i něco nacvičili. Řekli jsme si akorát principy hry a co chceme hrát. V sobotu nás čeká první zápas v užší nominaci. Líbili se nám všichni kluci, ale bohužel jsme některé nemohli nominovat. Všem jsem ale řekli, ať počítají s tím, že jsou na telefonu. Pokud se postoupí, tak se na jaře může stát cokoliv. Budeme mít další tréninky," dodal Rajnoch.

V sobotu dopoledne čeká výběr SKFS neznámý soupeř – Vysočina KFS. „Na sobotní zápas se těšíme," zdůraznil trenér a zároveň konstatoval: „Nevíme, co nás čeká, což je v tomto směru trochu složité, ale i hráči se těší. Věřím, že to zvládneme. Je to pro nás všechny skvělá zkušenost."

Nominace Středočeského KFS na zápas proti Vysočině

Ondřej Bleha, Michal Pužík, Marek Nedvěd | FK Komárov
Vojtěch Veselý | SK Slaný
Jan Walter | FK Benešov
Václav Slavík | FK Čáslav
Mychajlo Lohojda, Miroslav Václavík | SK Český Brod
Aleš Kohout, Michal Pánek, Aleksandr Bora | FK Dobrovice
Jan Dolejš | TJ Ligmet Milín
Martin Dolejš | SK Hřebeč
Dominik Dušek, Josef Čížek | SK Tochovice
Filip Dřevojan | Tatran Sedlčany
Martin Kuška, Lukáš Vostárek | SK Hořovice

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top