Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

„Měli jsme druhý trénink. Byl na trávě, přestože v sobotu hrajeme na umělce. Podmínky na Jílovišti jsou dobré a trénink splnil svůj účel," těšilo trenéra Středočechů Jana Rajnocha.

Na trénink dorazili někteří noví fotbalisté. „Zase jsme viděli některé jiné hráče nebo přišli hráči, kteří předtím nemohli. Nominace nebyla jednoduchá, protože jsme viděli opravdu kvalitní hráče. Bohužel nešlo mít více tréninků, abychom třeba i něco nacvičili. Řekli jsme si akorát principy hry a co chceme hrát. V sobotu nás čeká první zápas v užší nominaci. Líbili se nám všichni kluci, ale bohužel jsme některé nemohli nominovat. Všem jsem ale řekli, ať počítají s tím, že jsou na telefonu. Pokud se postoupí, tak se na jaře může stát cokoliv. Budeme mít další tréninky," dodal Rajnoch.

V sobotu dopoledne čeká výběr SKFS neznámý soupeř – Vysočina KFS. „Na sobotní zápas se těšíme," zdůraznil trenér a zároveň konstatoval: „Nevíme, co nás čeká, což je v tomto směru trochu složité, ale i hráči se těší. Věřím, že to zvládneme. Je to pro nás všechny skvělá zkušenost."

Nominace Středočeského KFS na zápas proti Vysočině

Ondřej Bleha, Michal Pužík, Marek Nedvěd | FK Komárov
Vojtěch Veselý | SK Slaný
Jan Walter | FK Benešov
Václav Slavík | FK Čáslav
Mychajlo Lohojda, Miroslav Václavík | SK Český Brod
Aleš Kohout, Michal Pánek, Aleksandr Bora | FK Dobrovice
Jan Dolejš | TJ Ligmet Milín
Martin Dolejš | SK Hřebeč
Dominik Dušek, Josef Čížek | SK Tochovice
Filip Dřevojan | Tatran Sedlčany
Martin Kuška, Lukáš Vostárek | SK Hořovice

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top