Také středočeská děvčata zakončila podzim společným kempem v Nymburce

5. 12. 2023

Na středočeský fotbalový kemp výběru chlapců U17 plynule navázal kemp děvčat kategorie WU14 pod taktovkou Jakuba Kowolowského.

„Šlo o nejlepší děvčata z okresních výběrů, která zaujala během podzimu své okresní Grassroots trenéry mládeže, případně další trenéry a trenérky. Chtěli jsme hráčky poznat v daleko složitějších herních situacích. Zajímalo nás řešení daných situací ve finální fázi," popisoval kemp trenér Jakub Kowolowski.

Kemp jeho týmu nabouralo počasí. Hráčky si poradily i se sněhovou vánicí. „Nikdo neovlivní, že nám napadal sníh, a tím jsme nemohli vidět tolik dovednostní stránky každé hráčky. Počasí nám komplikovalo herní tréninky. I tak jsme viděli, jak hráčky hrají a jak se chovají na hřišti včetně jejich návyků. Bylo zajímavé sledovat jejich rozhodování a následnou realizaci," líčil trenér.

Po sportovní stránce měl kemp, dle trenéra, úroveň podobnou jako loni. „Vybrali jsme osm až deset hráček pro jaro. K nim se budou připojovat hráčky z pražských klubů, které mají středočeskou adresu. Z nich budeme vybírat finální nominaci pro letní Kouba Cup."

Kowolowski si také pochvaloval zázemí v Nymburce: „S tím jsem byl spokojený. Místní se o nás postarali skvěle. Děkuji také Milanovi Kormaníkovi a dalším lidem, kteří se zasloužili o to, že jsme mohli v Nymburce tento kemp uspořádat. Věřím, že kdyby bylo hřiště i krásně zelené, tak by vše bylo perfektní. Všichni udělali maximum proto, aby šlo trénovat."

| FOTOGALERIE

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top