Reprezentace SKFS absolvovala první trénink před startem UEFA Regions Cupu

11. 11. 2023

Na konci měsíce, konkrétně 25. listopadu, vstoupí Středočeši do dalšího ročníku UEFA Regions Cupu. Na stadionu v Humpolci, kde smolně prohráli finále posledního ročníku, vyzvou domácí výběr Vysočiny.

Nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha nenechává nic náhodě a své hráče svolal k prvnímu tréninku. „Nominace není jednoduchá, protože kvalitních hráčů je v našem kraji opravdu hodně. S celým realizačním týmem jsme se snažili vybrat ty nejlepší hráče napříč celým kraje. Širší výběr tvoří hlavně hráči z divizí a krajského přeboru, které jsme pozvali na první společný trénink," vysvětlil trenér.

První trénink Rajnocha potěšil: „Předčil všechna má očekávání. Od kluků neuvěřitelný přístup a nasazení. Viděli jsme, že opravdu každý chce být v konečné nominaci. Jsme nadšení a plánujeme před utkáním s Vysočinou ještě jeden trénink, kdy už výběr zúžíme. Máme v plánu pozvat ještě dva až tři hráče, kteří na úvodním tréninku nemohli být z pracovních či rodinných důvodů. Po druhém srazu dojde k finální nominaci k samotnému utkání. Neznáme sílu soupeře, takže nevíme, co očekávat. Respektujeme ho, ale pokud přistoupíme k tomu jako tréninku, mohl by nás čekat zajímavý zápas."

Po prvním tréninku mluvil pozitivně i asistent trenéra Tomáš Šorna. „Byla vidět chuť od každého z nich a velká kvalita, která nám znesnadňuje nominaci k zápasu s Vysočinou. Poděkování patří nejen klukům, ale především spolupracujícím klubům, kteří tuto informaci hráčům předaly, ale současně je uvolnily k reprezentaci SKFS," vzkázal Šorna.

„Bylo vidět, že kluci jsou vybraní právem a bude těžké vybrat z nich hráče, ať už do základní sestavy anebo vůbec nominaci k zápasu, ale je to zase na druhou stranu super, vybírat mezi kvalitou a řešit už jen detail," dodal po prvním tréninku i druhý asistent Erik Šlechta.

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top