Reprezentace SKFS absolvovala první trénink před startem UEFA Regions Cupu

11. 11. 2023

Na konci měsíce, konkrétně 25. listopadu, vstoupí Středočeši do dalšího ročníku UEFA Regions Cupu. Na stadionu v Humpolci, kde smolně prohráli finále posledního ročníku, vyzvou domácí výběr Vysočiny.

Nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha nenechává nic náhodě a své hráče svolal k prvnímu tréninku. „Nominace není jednoduchá, protože kvalitních hráčů je v našem kraji opravdu hodně. S celým realizačním týmem jsme se snažili vybrat ty nejlepší hráče napříč celým kraje. Širší výběr tvoří hlavně hráči z divizí a krajského přeboru, které jsme pozvali na první společný trénink," vysvětlil trenér.

První trénink Rajnocha potěšil: „Předčil všechna má očekávání. Od kluků neuvěřitelný přístup a nasazení. Viděli jsme, že opravdu každý chce být v konečné nominaci. Jsme nadšení a plánujeme před utkáním s Vysočinou ještě jeden trénink, kdy už výběr zúžíme. Máme v plánu pozvat ještě dva až tři hráče, kteří na úvodním tréninku nemohli být z pracovních či rodinných důvodů. Po druhém srazu dojde k finální nominaci k samotnému utkání. Neznáme sílu soupeře, takže nevíme, co očekávat. Respektujeme ho, ale pokud přistoupíme k tomu jako tréninku, mohl by nás čekat zajímavý zápas."

Po prvním tréninku mluvil pozitivně i asistent trenéra Tomáš Šorna. „Byla vidět chuť od každého z nich a velká kvalita, která nám znesnadňuje nominaci k zápasu s Vysočinou. Poděkování patří nejen klukům, ale především spolupracujícím klubům, kteří tuto informaci hráčům předaly, ale současně je uvolnily k reprezentaci SKFS," vzkázal Šorna.

„Bylo vidět, že kluci jsou vybraní právem a bude těžké vybrat z nich hráče, ať už do základní sestavy anebo vůbec nominaci k zápasu, ale je to zase na druhou stranu super, vybírat mezi kvalitou a řešit už jen detail," dodal po prvním tréninku i druhý asistent Erik Šlechta.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top