Reprezentace SKFS absolvovala první trénink před startem UEFA Regions Cupu

11. 11. 2023

Na konci měsíce, konkrétně 25. listopadu, vstoupí Středočeši do dalšího ročníku UEFA Regions Cupu. Na stadionu v Humpolci, kde smolně prohráli finále posledního ročníku, vyzvou domácí výběr Vysočiny.

Nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha nenechává nic náhodě a své hráče svolal k prvnímu tréninku. „Nominace není jednoduchá, protože kvalitních hráčů je v našem kraji opravdu hodně. S celým realizačním týmem jsme se snažili vybrat ty nejlepší hráče napříč celým kraje. Širší výběr tvoří hlavně hráči z divizí a krajského přeboru, které jsme pozvali na první společný trénink," vysvětlil trenér.

První trénink Rajnocha potěšil: „Předčil všechna má očekávání. Od kluků neuvěřitelný přístup a nasazení. Viděli jsme, že opravdu každý chce být v konečné nominaci. Jsme nadšení a plánujeme před utkáním s Vysočinou ještě jeden trénink, kdy už výběr zúžíme. Máme v plánu pozvat ještě dva až tři hráče, kteří na úvodním tréninku nemohli být z pracovních či rodinných důvodů. Po druhém srazu dojde k finální nominaci k samotnému utkání. Neznáme sílu soupeře, takže nevíme, co očekávat. Respektujeme ho, ale pokud přistoupíme k tomu jako tréninku, mohl by nás čekat zajímavý zápas."

Po prvním tréninku mluvil pozitivně i asistent trenéra Tomáš Šorna. „Byla vidět chuť od každého z nich a velká kvalita, která nám znesnadňuje nominaci k zápasu s Vysočinou. Poděkování patří nejen klukům, ale především spolupracujícím klubům, kteří tuto informaci hráčům předaly, ale současně je uvolnily k reprezentaci SKFS," vzkázal Šorna.

„Bylo vidět, že kluci jsou vybraní právem a bude těžké vybrat z nich hráče, ať už do základní sestavy anebo vůbec nominaci k zápasu, ale je to zase na druhou stranu super, vybírat mezi kvalitou a řešit už jen detail," dodal po prvním tréninku i druhý asistent Erik Šlechta.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top