Pohled do Česka: Povltavská FA hraje v popředí ČFL

5. 11. 2023

Pětadvacet bodů. Tolik má zatím ve své kolonce Povltavská FA po čtrnácti odehraných kolech podzimní části. Zatím z toho vychází parádní čtvrté místo a vyrovnaná utkání s týmy na samotném čele.

Velmi pozitivně mohou hodnotit sezonu v Povltavské FA. Celek, který byl spíše zvyklý hrát na chvostu tabulky České fotbalové ligy se vyhřívá na parádní čtvrté příčce. Před ní už je pouze dominantní Hostouň se Slavií B a ambiciózní Domažlice s trenérem Pavlem Horváthem.

Právě Západočechy dokázal celek trenéra Zbyňka Busty dokonale zaskočit ve třetím kole, kde na domácí půdě zvítězil 2:1. Jiskře nepomohla ani branka exligového Martina Filla. Dále mají fotbalisté z Povltaví na svém kontě jen velice těsné porážky s vedoucí Hostouní a rezervou Slavie.

Povltavské pomáhá vydatný gólový příspěvek Martina Nováka, který v organizaci působí již velice dlouho a nastřílel v dosavadním průběhu již osm branek. Čtyři trefy přidala mladá posila z Bohemians Tomáš Liška, kterému je stále pouhých osmnáct let.

Mezi tradiční opory celku patří Filip Drobílek, Jan Zákolstelský, Daniel Kozel, nebo brankář Adam Benada. Nejvíce odehraných minut má na svém kontě Denis Budinský, který odehrál i tři ligové zápasy v sezoně 2020/2021 za FK Příbram.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top