Pravidla a řády

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde

Středočeský KFS spouští unikátní projekt: Staňte se rozhodčím pro děti!

1. 6. 2023

V poslední době je stále větším problémem nedostatek rozhodčích, zejména v nejmladších kategoriích. I když Středočeský krajský fotbalový svaz zatím nedosahuje kapacitní nouze, Komise rozhodčích a Komise mládeže SKFS se rozhodly společně vytvořit projekt s názvem Seminář rozhodčích pro malé formy fotbalu, který se zaměřuje na fotbal pro nejmladší hráče.

Více zde

Závěrečný turnaj mladších přípravek v Jinočanech

31. 5. 2023

V sobotu 3. 6. v dopoledních hodinách proběhne v Jinočanech závěrečný turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastní 5 celků z okresu Praha - západ - Hostivice, Jinočany, Vestec, Řevnice a Povltavská FA. Více informací najdete v příloze toho článku.

Více zde

Výročí 80 let fotbalu v Červeném Újezdu

30. 5. 2023

Na samém začátku prázdnin v sobotu 1. 7. proběhne akce k příležitosti výročí 80 let existence fotbalového klubu v Červeném Újezdu. Vrcholem celé akce budou zápasy proti týmu hvězd Real Top Praha.

Více zde

SOUHRN 26. kola DEMISPORT OP: V Dobrovízi se utkání s Chotčí nedohrálo

29. 5. 2023

Dobrovíz je stále na čele tabulky i přesto, že utkání s Chotčí se za stavu 6:0 nedohrálo z důvodu nízkého počtu hráčů Chotče. Zvítezily také Roztoky a Dolní Břežany. Důležitý souboj o záchranu zvládla lépe Povltavská FA C.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz bude hájit jarní domácí neporazitelnost

26. 5. 2023

Dobrovíz bude pokračovat v jízdě za titulem DEMISPORT Okresního přeboru v sobotu doma od 17:00 s Chotčí. Pronásledovatelé z Dolních Břežan a Roztok hrají svá utkání na hřištích soupeře.

Více zde

Informace k přihláškám do soutěžního ročníku 2023/2024

25. 5. 2023

STK v úterý zveřejnila na úřední desce informace k přihláškám do příští sezóny 2023/24. Dokument s informacemi, i smlouvu sdružených družstev najdete v článku, nebo v záložce Dokumenty ke stažení.

Více zde

Finále poháru bude hostit Jíloviště. Uspějí Průhonice na druhý pokus?

24. 5. 2023

Do letošního finále Poháru SKFS se probojovaly celky TJ Jíloviště a Spartaku Průhonice. Oba projevily zájem pořádat letošní finále.

Více zde

FAČR představuje návrh strategického plánu na období let 2023–2027

23. 5. 2023

FAČR představuje návrh strategického plánu na období let 2023–2027. Před jeho schválením Výkonným výborem a následně také Valnou hromadou umožňuje připojit připomínky celému fotbalovému hnutí v Česku.

Více zde

SOUHRN 25. kola DEMISPORT OP: Rezerva Zbuzan odehrála utkání v ČFL

22. 5. 2023

Olympie v páteční předehrávce přehrála Povltavskou FA C. Přesvědčivě zvítězila také Dobrovíz na hřišti Štěchovic. V Roztokách se nehrálo, protože rezerva Zbuzan odjela odehrát utkání za své A mužstvo v Přešticích v ČFL.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Páteční předehrávku obstará Olympie s Povltavskou FA C

19. 5. 2023

Tradičně v pátek doma odehraje své utkání od 19:00 Olympie Dolní Břežany. V sobotu od 17:00 Roztoky hostí Zbuzany B a Dobrovíz zajíždí na hřiště Štěchovic. V neděli pak přivítá od 17:00 Mníšek Všenory.

Více zde

Novotný po zápase ve Všenorech: Jsem rád, že jsem se sem mohl vrátit

16. 5. 2023

Fotbalová legenda Jiří Novotný od začátku jara obléká dres Olympie. Zkušený fotbalista si mohl užít úspěšný návrat do prostředí, kde působil. Ve Všenorech hrál třiapadesátiletý fotbalista po konci kariéry a nyní se zde radoval s Olympií po vítězství 1:0 v DEMISPORT Okresním přeboru.

Více zde

Oslavy 100 let Sokola Zvole

16. 5. 2023

V sobotu 27.5. se koná oslava 100 let Sokola Zvole! Součástí akce bude také zápas staré gardy Zvole s Real Top Praha, ale připraven je program pro celou rodinu. Doražte výročí do Zvole oslavit!

Více zde

SOUHRN 24. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz v čele s pětibodovým náskokem

15. 5. 2023

Olympie zvládla duel na hřišti Všenor a odvezla si tři body za výhru 1:0. Dobrovíz doma nadělila debakl Mníšku. Roztoky se šestkrát trefily na hřišti Povltavské a Zlatníky taktéž šesti brankami zvítězily nad Štěchovicemi.

Více zde
«12345»
Top