Pravidla a řády

Elite Ref Academy SKFS se rozjela i se zastoupením OFS Praha-západ

19. 10. 2021

Čtrnáct nejtalentovanějších arbitrů Středočeského kraje se 17. října 2021 sjelo na poněkud nezvyklou osmou hodinu ranní do pražské Hostivaře k prvnímu workshopu Elite Ref Academy SKFS.

Více zde

Okresní střelec: Střelci z DEMISPORT Okresního přeboru mlčeli

19. 10. 2021

Na čele nadále zůstává Edis Šahini, na kterého se dotahuje Ondřej Mareček. Prosadil se také kapitán Vraného Petr Filip, jenž vstřelil dvě branky. Přední střelci z DEMISPORT Okresního přeboru tentokrát ostrými nepálili.

Více zde

Olympie zvládla zápas o všechno, porazila Tuchoměřice

18. 10. 2021

Páteční šlágr devátého kola DEMISPORT Okresního přeboru vyzněl lépe pro domácí Olympii. Dolní Břežany poslal do vedení František Sklenář. Ještě do přestávky se trefil Petr Studnička a výhru pečetil v samotném závěru Petr Hruška.

Více zde

Souhrn 9. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Šlágr pro Olympii, ztratila Dobrovíz

17. 10. 2021

Odehráno bylo nekompletní deváté kolo. Dolní Břežany doma v pátek porazily Tuchoměřice přesvědčivě 3:0. Posílené Zbuzany v sobotu obraly o body vedoucí Dobrovíz. První výhru v sezoně si připsala Hostivice, který přejela Zvoli 6:1.

Více zde

Dobříč se loučila s klubovou legendou

13. 10. 2021

V sobotu se odehrál na Dobříči zápas DEMISPORT Okresního přeboru mezi Dobříčí a Hostivicí. Nutno podotknout, že v tomto zápase nešlo tak úplně o body, ale šlo o poslední zápas předsedy, dlouholetého hráče a legendy Dobříče Jaroslava Kloubka.

Více zde

Okresní střelec: Další Šahiniho střelecké představení

12. 10. 2021

Edis Šahini z Tuchoměřic opět zazářil a čtyřmi brankami se posunul v tabulce střelců již na šestnáct gólů. Na třinácti trefách je dvojice Martin Ondruš z Okrouhla a Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 8. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Vedení drží stále Dobrovíz

11. 10. 2021

Dobrovíz a Tuchoměřice pokračují na vítězné vlně. Ztratily naopak Psáry a Dolní Břežany. První výhru v sezoně zaznamenala Libeř, která ale zůstává na chvostu tabulky s Hostivicí a Zvolí.

Více zde

Okresní tipovačka: 8. kolo očima Edise Šahiniho z Tuchoměřic

8. 10. 2021

Osmé kolo DEMISPORT Okresního přeboru tipuje Edis Šahini. Kanonýr věří, že překvapí Roztoky proti Psárům. Těší se také na vzájemný souboj jeho Tuchoměřic s Dolními Břežany.

Více zde

Hráč kola Šahini: V Tuchoměřicích jsem si obnovil chuť k fotbalu

8. 10. 2021

Co zápas, to minimálně jeden gól. Edis Šahini má na svém kontě v této sezoně již dvanáct branek. Více ho ale těší to, že opět dostal chuť do fotbalu. Po nepříliš povedené zkoušce v třetiligových Benátkách změnil priority. Studuje na magistra a fotbalem se nyní hlavně baví.

Více zde

Okresní střelec: Již trojice střelců dosáhla na dvanáct gólů

5. 10. 2021

Matěj Štědronský, Edis Šahini a Bedřich Štumpf. To jsou jména tří střelců, kteří dokázali v rozběhnutém ročníku soutěží OFS Praha-západ nastřílet dvanáct branek. Následuje s jedenácti trefami Martin Ondruš z Okrouhla a s deseti Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 7. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Šahini sestřelil Psáry

5. 10. 2021

Páteční předehrávku sedmého kola zvládla lépe Dobrovíz, která odvezla tři body z Dolních Břežan. Hostům se dařilo i v dalším důležitém utkání. Obranu Psár překonal hned dvakrát tuchoměřický Edis Šahini.

Více zde

Okresní tipovačka: 7. kolo očima Filipa Břízy ze Zvole

1. 10. 2021

Další kolo DEMISPORT Okresního přebortu natipuje šestnáctiletý Filip Bříza, který se stal hráčem šestého kola. Vstřelil premiérovou branku v dospělém fotbale a pomohl Zvoli k prvnímu vítězství v sezoně.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

1. 10. 2021

I v říjnu pokračují soutěže v okrese Praha-západ. DEMISPORT Okresní přebor rozehraje své sedmé kolo již v pátek. Od 19:00 přivítá na vlastním hřišti Olympie Dolní Břežany ve šlágru kola Dobrovíz.

Více zde

Hráč kola Bříza: Nevěděl jsem, jestli premiérový gól bude platit

1. 10. 2021

Teprve šestnáctiletý Filip Bříza ze Zvole zaznamenal premiérovou trefu v DEMISPORT Okresním přeboru, navíc tak přispěl k první výhře svého týmu v sezoně. Po zásluze tak byl vyhlášen hráčem kola. Jaké rozdíly vidí v zápasech mužů a dorostu, a jak zvládá kombinovat zápasy obou kategorií?

Více zde

Předseda Rajnoch uspořádal Svatováclavský pohár, fandit přišel i Sňozík

30. 9. 2021

V době koronavirové pandemie přišel český sport o mnoho mladých nadějí, které se nuceně přestaly hýbat. Proti tomuto neradostnému trendu bojuje bývalý fotbalový reprezentant a současný předseda okresního svazu Praha-západ Jan Rajnoch, který uspořádal v Letech svatováclavský mládežnický turnaj starších žáků.

Více zde

Kurz FAČR licence C v Dolních Břežanech

30. 9. 2021

Na začátku prosince proběhne v Dolních Břežanech Kurz FAČR licence C. Školení je přednostně určeno pro trenéry mládeže v okrese Praha-západ. Neváhejte, kurz se rychle plní a zbývají poslední místa!

Více zde

Okresní střelec: Štědronský odskočil Štumpfovi

28. 9. 2021

Na čele tabulky střelců okresu Praha-západ je Matěj Štědronský, který se odpoutal od Bedřicha Štumpfa. Na deset zásahů se dostal i Edis Šahini z Tuchoměřic a Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 6. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dva debalky a první výhra Zvole

27. 9. 2021

Šesté kolo přineslo první výhru Zvole, která si poradila se Štěchovicemi. Nadělovaly celky Dobrovíze a Dolních Břežan. Olympie nastřílela sedm branek a Dobrovíz nasázela dokonce devět gólů.

Více zde
«1234»
Top