Pravidla a řády

Vyšel první okresní zpravodaj

26. 10. 2022

Sezona je v plném proudu. Soutěže běží tak, jak mají. Příliš pozornosti, ale nebylo věnováno těm, kteří dohlíží na bezproblémový průběh. Přicházíme proto s myšlenkou pravidelného zpravodaje Okresního fotbalového svazu Praha – západ.

Více zde

SOUHRN 12. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz doma padla se Štěchovicemi

24. 10. 2022

Velké překvapení se zrodilo v sobotu na hřišti Dobrovíze, která po špatném začátku nedokázala přetavit hodinovou přesilovku ve více než jednu branku. Zlatníky zásluhou hattricků Klinky a Kasíka deklasovali Choteč. Výhru braly také další týmy - Dolní Břežany, Zbuzany, Rudná a Kazín.

Více zde

Úroveň dívčího fotbalu v kraji stoupá, potvrdil šéftrenér Jakub Kowolowski

23. 10. 2022

Středočeský kraj pořádá i letos na podzim fotbalové kempy dívčí kategorie WU14. Na toto téma poskytl rozhovor krajský šéftrenér dívek Jakub Kowolowski, bývalý GTM trenér OFS Praha - západ.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Zbuzany s Roztoky v sobotu o čtvrté místo

21. 10. 2022

Máme před sebou další fotbalový víkend. O čtvrté místo si to v DEMISPORT OP rozdají v sobotu od 15:30 Zbuzany B a Roztoky. V neděli bude zase ve hře několik rezervních týmů. Každý si určitě vybere. Doražte podpořit své oblíbené celky v boji o body do tabulky!

Více zde

Olympie v nastaveném čase odmítla body. Situaci nyní řeší DK a STK

18. 10. 2022

Jedenácté kolo DEMISPORT Okresního přeboru odstartoval šlágr ze špičky tabulky mezi SK Olympie Dolní Břežany a Všenorským SK. Hrálo se o první místo v tabulce a tři body, o které mohl vítěz svému soupeři odskočit. V nastaveném čase však Olympie odmítla body. Domácí hráči nechtěli zahrávat nařízený pokutový kop. Jejich gesto bude mít dohru u DK a STK.

Více zde

Vedení SKFS schválilo Protiinflační balíček, rozdělí mezi své kluby rovný milion

19. 10. 2022

Výkonný výbor SKFS schválil na svém zasedání 3. října 2022 Protiinflační balíček, ve kterém sto čtyřiceti devíti klubům v krajských soutěžích rozdělí milion korun. Nejvyšší příspěvek činí 13.172 Kč a nejnižší 5.112 Kč. Částky jsou odvislé od počtu přihlášených týmů v krajských soutěžích.

Více zde

Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

Více zde

SOUHRN 11. kola: Utkání v Břežanech s nestandardním koncem

17. 10. 2022

Jedenácté kolo zastínily události v páteční předehrávce Dolních Břežan se Všenory. Olympie v nastavení druhého poločasu odmítla za nepříznivého stavu 2:3 zahrávat pokutový kop na protest proti výkonu rozhodčího, a následně bylo utkání ukončeno. Zápasu se budeme věnovat v samostatném článku.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: V pátek přivítá Olympie Všenory

14. 10. 2022

Jedenácté kolo nám nabídne velice zajímavý duel již v rámci páteční předehrávky. Od 19:00 se utkají v Dolních Břežanech domácí Olympie a Všenory. V sobotu ve třetí třídě skupině A zajíždí vedoucí Hradištko na hřiště Krňan. Navštívit ale pochopitelně můžete i další zápasy, které vydatný program nabízí.

Více zde

Krajské okénko: Psáry a Tuchoměřice na čele B třídy

11. 10. 2022

V krajském přeboru zapsaly první výhru Průhonice, které brankou z pokutového kopu v nastavení porazily Nespeky. Vedení ve svých skupinách B třídy se ujaly Psáry a Tuchoměřice. Rapid porazil v derby Jesenici. Tuchoměřice přivezly tři body ze Lhoty.

Více zde

SOUHRN 10. kola DEMISPORT OP: Šlágr zvládla lépe Dobrovíz

10. 10. 2022

Souboj o čelo tabulky se proměnil v jednoznačnou záležitost. Dobrovíz nedala Břežanům šanci a zvítězila jasně 6:1. Všenory doma zvládly duel s Roztoky. Zvítězily také Holubice a rezerva Zbuzan.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: V sobotu šlágr mezi Dobrovízí a Dolními Břežany

7. 10. 2022

Hlavní tahák víkendu je tentokrát naprosto jasný. V sobotu od 16:00 přivítá Dobrovíz na domácí půdě Dolní Břežany. Na zaváhání budou čekat Všenory, které přivítají v sobotu od 10:30 čtvrté Roztoky. Nabídka je ale pestrá i v dalších soutěžích. Neváhejte a doražte na fotbal v okrese Praha - západ!

Více zde

Jan Rajnoch: Podařilo se nám zlepšit komunikaci mezi kluby a OFS

4. 10. 2022

Pro kluky okolo fotbalu Rajny, pro jiné Honza. Bývalý český profesionální fotbalista, reprezentant, defenzivní záložník a obránce. V nejvyšší soutěži oblékal dres Mladé Boleslavi, Bohemians, Liberce a Olomouce. Fotbalovou kariéru si vyzkoušel v Německu a v Turecku. Déle než pět let je členem týmu O2 TV Sport a fotbalovým expertem.

Více zde

Konečný účet pro AFK Radlík. Jakub Zeman za inzultaci 14 měsíců bez fotbalu

4. 10. 2022

Disciplinární komise OFS Praha-západ (DK) na svém pravidelném jednání, ve čtvrtek 22.9. 2022, uzavřela dokazování inzultace sudího Jana Štěrby ze strany Jakuba Zemana během utkání 6. kola III. třídy – skupiny A. Zápas byl kontumován ve prospěch Sokolu Zvole 0:3. Tresty pro klub AFK Radlík i hráče Zemana jsou exemplární, v horní hranici sazebníku disciplinárního řádu.

Více zde

Máte problém s vyřizováním dotací? SKFS nabízí pomoc

5. 10. 2022

Ne každý je zběhlý ve vyřizování všech formalit u veřejných dotací. Zejména u té nejdůležitější, jako je Můj klub 2023. Pokud si nevíte rady a klidně obětujete malé procento ze zisku za to, že budete mít vše v klidu a správně, obraťte se na odbornou firmu.

Více zde

NSA: Můj klub 2023

5. 10. 2022

Národní sportovní agentura zveřejnila na svém webu výzvu MŮJ KLUB 2023. Její znění najdete na webu NSA. Zahájení příjmu žádostí je 17. října 2022 od 12:00 hodin, ukončení příjmu žádostí pak 30. listopadu 2022 do 12:00 hodin. Celková alokace je 1.500 mil. Kč.

Více zde

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz se dostala do čela tabulky

3. 10. 2022

Minimálně do úterý má DEMISPORT Okresní přebor nového lídra tabulky. Po výhře 3:0 v Roztokách se do čela soutěže dostala Dobrovíz. Na osmnácti bodech jsou mimo Dolních Břežan také Všenory. Soubor trenéra Luboše Vondry zvítězil přesvědčivě 5:0 v Rudné.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz chce v Roztokách přidat pátou výhru v řadě

30. 9. 2022

I další víkend bude plný okresního fotbalu! Zajímavý duel o čelo DEMISPORT OP se odehraje v sobotu od 16:00 v Roztokách, kam zajíždí Dobrovíz. V neděli přivítají Velké Přílepy ve třetí třídě skupině B od 16:00 Středokluky. Ve stejném čase se utká ve druhé skupině třetí třídy rezerva Jíloviště a Libeř.

Více zde
Top