Aktuality

Souhrn 3. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz bez ztráty stále na čele

6. 9. 2021

Třetí kolo je minulostí. Dolní Břežany doma deklasovaly Choteč 9:1 a drží se na druhém místě tabulky. Stoprocentní je stále Dobrovíz, jenž si poradila s Tuchoměřicemi. Zvítězili také Psáry. Osm gólů nastřílely Dobříči Zlatníky.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

3. 9. 2021

DEMISPORT Okresní přebor má před sebou již třetí kolo. Pokračují také soutěže třetích tříd. Nově se pak připojují čtvrté třídy. Vše odstartuje již v pátek, kdy Olympie Dolní Břežany přivítá pod umělým osvětlením Choteč. Nabitý program pak bude pokračovat v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 3. kolo očima Radka Matouška z Dolních Břežan

2. 9. 2021

Tipovací soutěž ve třetím kole DEMISPORT Okresního přeboru dostal na starost Radek Matoušek. Střelec Olympie má za sebou povedené utkání, kdy nasázel pět branek v zápase proti Zbuzanům B. V tipovačce věří domácím celkům a Hostivici, která pocestuje do Měchenic k utkání s Povltavskou FA C.

Více zde

Pětigólový Matoušek: Postup by byl krásný, přítomnost Bílka je cítit

2. 9. 2021

Pětibrankový střelec. Radek Matoušek byl po zásluze vyhlášen hráčem kola DEMISPORT Okresního přeboru, jeho Olympie navíc porazila Zbuzany bez potíží 12:2. „Nepamatuji si, že bychom v poslední době dali tolik branek. O tom, že utkání dovedeme do vítězného konce, nebylo od prvních minut pochyb," uvedl dvaatřicetiletý kanonýr, jenž si pochvaluje přítomnost exligového fotbalisty Jiřího Bílka.

Více zde

Okresní střelec: Pospíšil odpočíval, na čele se objevil Šahini

31. 8. 2021

Okresní soutěže na Praze-západ pokračovali o tomto víkendu. Psáry svůj zápas druhého kola odehrají až na konci září. Toho využil tuchoměřický Ediš Šahini, jenž se po dalším střeleckém představení dostal do čela tabulky střelců.

Více zde

Souhrn 2. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Na čele jsou Tuchoměřice a Dobrovíz

30. 8. 2021

Druhé vítězství si připsali Tuchoměřice a Dobrovíz. Pět bodů mají Dolní Břežany a Roztoky, které zvládly penalty na hřišti Sokolu Zvole. Na bodový zisk stále čekají Dobříč, Hostivice, Libeř a Zbuzany B.

Více zde

Okresní tipovačka: 2. kolo očima předsedy Jana Rajnocha

28. 8. 2021

DEMISPORT Okresní přebor se může těšit na druhé kolo! Výsledky tipuje předseda OFS Praha-západ Jan Rajnoch. Který tým překvapí a podaří se udržet na uzdě kanonýra Psár Michala Pospíšila? Dorazte podpořit svoje oblíbené kluby.

Více zde

Předseda DK Mitáš: Nebudeme tolerovat nebezpečnou hru a excesy vůči rozhodčím

27. 8. 2021

Perný týden má za sebou disciplinární komise OFS Praha - západ. Její předseda Václav Mitáš musel se svými kolegy řešit hned několik prohřešků. Některé z nich rozebírá v tomto rozhovoru. Dále také přibližuje svou cestu, jak se do okresu Praha - západ dostal.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

27. 8. 2021

Za dveřmi je druhé kolo okresních soutěží. V páteční předehrávce doma přivítá pod umělým osvětlením Jíloviště B rezervní tým Jesenice. Hlavní část programu se pak odehraje v sobotu, kdy budeme znát výsledek ze šesti zápasů druhého kola DEMISPORT Okresního přeboru.

Více zde

Hráč kola Michal Pospíšil: Šest golů jsem dal naposledy v žákách

25. 8. 2021

Vítězství 9:2 a navrch šest vstřelených branek. Michal Pospíšil mohl být po úvodním zápase DEMISPORT Okresního přeboru s Chotčí spokojený. Přesto viděl po jednoznačném zápase v některých aspektech prostor ke zlepšení. „Byli jsme úspěšní v koncovce, výkon ale až tak dobrý nebyl," uvedl zkušený střelec.

Více zde

Okresní střelec: Jasný lídr a tři hattricky

24. 8. 2021

V nové sezoně, která se rozběhla uplynulý víkend budeme sledovat také nejlepší střelce na našem okrese. Na čele je po úvodním kole psárský střelec Michal Pospíšil, jenž se proti Chotči prosadil hned šestkrát.

Více zde

Seminář pod vedením Jiřího Strnada v Karlových Varech

23. 8. 2021

Workshop "Přenos současných trendů do tréninku malých klubů” se koná 2.9.2021 v Karlových Varech pod vedením lektorů Vernera Ličky a Jiřího Strnada, který je mimo jiné členem Komise mládeže v OFS Praha-západ.

Více zde

Souhrn 1. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Psáry deklasovaly Choteč

23. 8. 2021

Máme za sebou první kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Ze sedmi utkání zůstalo jedno nedohrané, protože Zbuzany B odmítly po konfrontaci jednoho z jejích hráčů nastoupit do druhého poločasu v zápase s Povltavskou FA C.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

20. 8. 2021

Startuje nová sezona! Po dvou nedohraných ročnících a s velkým očekáváním rozehrají celky v okrese Praha-západ sezonu 2021/2022. Všichni věří, že takovou, co se podaří dovést do zdárného konce.

Více zde

Okresní tipovačka: 1. kolo očima Tomáše Paty z Dolních Břežan

19. 8. 2021

Úvodní kolo DEMI SPORT Okresního přeboru tipuje Tomáš Pata. Dočkáme se výhry jeho Dolních Břežan nebo uvidíme premiéru pokutových kopů po nerozhodném výsledku? Přijďte podpořit svoje oblíbené kluby na startu sezony!

Více zde

Hledáme talenty! Okresní výběry hledají nadějné fotbalisty a fotbalistky

18. 8. 2021

V nejbližších dnech odstartuje nový ročník 2021/2022. OFS Praha-západ bude i nadále pokračovat s okresními výběry, které budou sdružovat nejtalentovanější hráče z celého okresu.

Více zde

Proběhl pravidelný seminář rozhodčích

17. 8. 2021

Páteční den byl pro rozhodčí ve znamení pravidlového semináře. Změny přednášeli sudím předseda Komise rozhodčích OFS Praha-západ Tomáš Marek a předseda Komise rozhodčích SKFS Petr Blažej.

Více zde

SportFotbal titulárním partnerem Okresního poháru

16. 8. 2021

Od nové sezony 2021/2022 změní Okresní pohár svůj název. Partnerem soutěže se stala společnost SportFotbal, která je významným dodavatelem sportovního vybavení.

Více zde
Top