Aktuality

Kam v okrese o víkendu na fotbal

17. 9. 2021

Na programu je páté kolo okresních soutěží v okrese Praha-západ. Tradičně již v pátek se hraje utkání v Dolních Břežanech. Nabitý program pak následuje v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 5. kolo očima Jakuba Wulkana z Roztok

17. 9. 2021

Startuje páté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Své tipy vám tentokrát nabídne Jakub Wulkan. Hráč Roztok má za sebou několik sezon v pražském přeboru, nyní ale hájí červenobílé barvy.

Více zde

Okresní střelec: Na Šahiniho se dotáhl Pospíšil

14. 9. 2021

Na čele tabulky najdeme hned tři střelecká dua z DEMISPORT Okresního přeboru. Psárská dvojice Michal Pospíšil a Marek Kováč. Tandem z Dolních Břežan Radek Matoušek a Matěj Štědronský. A v neposlední řadě také dvojka z Tuchoměřic, Edis Šahini a Jakub Nový.

Více zde

Souhrn 4. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz rozdrtila ve šlágru Roztoky

13. 9. 2021

Šlágr čtvrtého kola zvládla Dobrovíz, která deklasovala Roztoky 7:0. Dobříč zapsala první tři body do tabulky, když doma porazila Zbuzany B. Bez ztráty bodu pokračují již pouze první Dobrovíz a Psáry, které budou dohrávat zápas druhého kola.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

11. 9. 2021

Čtvrté kolo je za dveřmi. Velké očekávání je před šlágrem DEMISPORT Okresního přeboru mezi Dobrovízí a Roztokami. Víkendový program odstartuje již v pátek v Jílovišti.

Více zde

Okresní tipovačka: 4. kolo očima Jaroslava Kasíka ze Zlatníků

10. 9. 2021

Úspěšný střelec Jaroslav Kasík tipuje výsledky čtvrtého kola DEMISPORT Okresního přeboru. Ve šlágru kola mezi Dobrovízí a Roztoky věří bývalý extraligový hokejista domácímu celku. Podaří se mu překonat tři správné tipy jeho tipujících soupeřů z předchozích kol?

Více zde

Hráč kola Kasík po hattricku: Nejsem hamoun, raději někomu přihraju do prázdné

10. 9. 2021

Jaroslav Kasík. Leckdo by si mohl myslet, že se jedná o ryze hokejové jméno. Několik sezon už tomu tak ale rozhodně není. Bývalý obránce a držitel extraligového titulu se Spartou přesedlal do útoku a náramně mu to tam sedí. Na začátku sezony nasázel již pět branek. „Spoluhráči si ze mě dělají legraci, že už jsem asi neměl komu přihrát,“ směje se nynější kustod a masér sparťanských hokejistů.

Více zde

Okresní střelec: Vede Šahini, v závěsu Pospíšil

7. 9. 2021

Na čele tabulky střelců v okrese Praha-západ se toho od minulého víkendu příliš nezměnilo. Ve vedení je stále čtyřiadvacetiletý Edis Šahini, jehož následuje zkušený Michal Pospíšil. Ten se po šestibrankovém galapředstavení prosadil i ve druhém utkání sezony.

Více zde

Souhrn 3. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz bez ztráty stále na čele

6. 9. 2021

Třetí kolo je minulostí. Dolní Břežany doma deklasovaly Choteč 9:1 a drží se na druhém místě tabulky. Stoprocentní je stále Dobrovíz, jenž si poradila s Tuchoměřicemi. Zvítězili také Psáry. Osm gólů nastřílely Dobříči Zlatníky.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

3. 9. 2021

DEMISPORT Okresní přebor má před sebou již třetí kolo. Pokračují také soutěže třetích tříd. Nově se pak připojují čtvrté třídy. Vše odstartuje již v pátek, kdy Olympie Dolní Břežany přivítá pod umělým osvětlením Choteč. Nabitý program pak bude pokračovat v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 3. kolo očima Radka Matouška z Dolních Břežan

2. 9. 2021

Tipovací soutěž ve třetím kole DEMISPORT Okresního přeboru dostal na starost Radek Matoušek. Střelec Olympie má za sebou povedené utkání, kdy nasázel pět branek v zápase proti Zbuzanům B. V tipovačce věří domácím celkům a Hostivici, která pocestuje do Měchenic k utkání s Povltavskou FA C.

Více zde

Pětigólový Matoušek: Postup by byl krásný, přítomnost Bílka je cítit

2. 9. 2021

Pětibrankový střelec. Radek Matoušek byl po zásluze vyhlášen hráčem kola DEMISPORT Okresního přeboru, jeho Olympie navíc porazila Zbuzany bez potíží 12:2. „Nepamatuji si, že bychom v poslední době dali tolik branek. O tom, že utkání dovedeme do vítězného konce, nebylo od prvních minut pochyb," uvedl dvaatřicetiletý kanonýr, jenž si pochvaluje přítomnost exligového fotbalisty Jiřího Bílka.

Více zde

Okresní střelec: Pospíšil odpočíval, na čele se objevil Šahini

31. 8. 2021

Okresní soutěže na Praze-západ pokračovali o tomto víkendu. Psáry svůj zápas druhého kola odehrají až na konci září. Toho využil tuchoměřický Ediš Šahini, jenž se po dalším střeleckém představení dostal do čela tabulky střelců.

Více zde

Souhrn 2. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Na čele jsou Tuchoměřice a Dobrovíz

30. 8. 2021

Druhé vítězství si připsali Tuchoměřice a Dobrovíz. Pět bodů mají Dolní Břežany a Roztoky, které zvládly penalty na hřišti Sokolu Zvole. Na bodový zisk stále čekají Dobříč, Hostivice, Libeř a Zbuzany B.

Více zde

Okresní tipovačka: 2. kolo očima předsedy Jana Rajnocha

28. 8. 2021

DEMISPORT Okresní přebor se může těšit na druhé kolo! Výsledky tipuje předseda OFS Praha-západ Jan Rajnoch. Který tým překvapí a podaří se udržet na uzdě kanonýra Psár Michala Pospíšila? Dorazte podpořit svoje oblíbené kluby.

Více zde

Předseda DK Mitáš: Nebudeme tolerovat nebezpečnou hru a excesy vůči rozhodčím

27. 8. 2021

Perný týden má za sebou disciplinární komise OFS Praha - západ. Její předseda Václav Mitáš musel se svými kolegy řešit hned několik prohřešků. Některé z nich rozebírá v tomto rozhovoru. Dále také přibližuje svou cestu, jak se do okresu Praha - západ dostal.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

27. 8. 2021

Za dveřmi je druhé kolo okresních soutěží. V páteční předehrávce doma přivítá pod umělým osvětlením Jíloviště B rezervní tým Jesenice. Hlavní část programu se pak odehraje v sobotu, kdy budeme znát výsledek ze šesti zápasů druhého kola DEMISPORT Okresního přeboru.

Více zde

Hráč kola Michal Pospíšil: Šest golů jsem dal naposledy v žákách

25. 8. 2021

Vítězství 9:2 a navrch šest vstřelených branek. Michal Pospíšil mohl být po úvodním zápase DEMISPORT Okresního přeboru s Chotčí spokojený. Přesto viděl po jednoznačném zápase v některých aspektech prostor ke zlepšení. „Byli jsme úspěšní v koncovce, výkon ale až tak dobrý nebyl," uvedl zkušený střelec.

Více zde
Top