Holky z Kolínska ovládly finálový turnaj kategorie WU11

8. 6. 2022

Velkým finálovým turnajem ve Švermově skončila v úterý sezona pro mladé fotbalistky kategorie WU11. Na Kladensko se sjelo deset okresních výběrů Středočeského kraje. Děvčata z okresu Praha - západ se umístila na pěkném šestém místě!

Vinou nepříznivého počasí a špatné dopravní situace se hrálo ve dvou skupinách po pěti týmech každý s každým, plus závěrečný zápas o umístění.

Turnaj ovládla děvčata z Kolínska, která ve finále zdolala hráčky Příbrami. Nejlepší hráčkou turnaje byla zvolena Jitka Růžičková (OFS Kolín), brankářkou Eva Machová (OFS Nymburk) a nejlepší střelkyní se stala Vanesa Hlobiková (Praha - východ, 13 gólů). Všechny oceněné získaly ceny od partnera turnajů, kterým je Joma

Konečné pořadí finálového turnaje WU11

1. OFS Kolín
2. OFS Příbram
3. OFS Praha - východ
4. OFS Nymburk
5. OFS Beroun
6. OFS Praha - západ
7. OFS Kladno
8. OFS Benešov
9. OFS Mladá Boleslav
10. OFS Mělník

| Kompletní fotogalerie

Aktuality

Informace: podpora sportu od Středočeského kraje v roce 2023

7. 12. 2022

Celkem 40 milionů korun na příští rok vyčlenil Středočeský kraj na podporu sportu a volného času. Program 2023 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu sportu a volného času 2023 schválilo zastupitelstvo na svém jednání 28. listopadu 2022.

Více zde

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

Více zde

Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Více zde

Fotbalové přípravky zahájily 1. ročník Zimní ligy Zvole

30. 11. 2022

O posledním listopadovém víkendu odstartoval 1. ročník Zimní ligy Zvole 2022/23 - mladších a starších přípravek. Do té se přihlásilo celkem 11 klubů, které nasadily své týmy malých fotbalistů do dvou osmičlenných skupin.

Více zde

Závěr listopadu patří setkáním s kluby

22. 11. 2022

Ve Zvoli proběhlo první setkání zástupců klubů, členů a předsedů odborných komisí, a předsedy VV s jeho členy. V příjemné atmosféře byla ve společné diskuzi probrána podstatná každodenní klubová témata.

Více zde
Všechny aktuality
Top