Aktuality

Souhrn 9. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Šlágr pro Olympii, ztratila Dobrovíz

17. 10. 2021

Odehráno bylo nekompletní deváté kolo. Dolní Břežany doma v pátek porazily Tuchoměřice přesvědčivě 3:0. Posílené Zbuzany v sobotu obraly o body vedoucí Dobrovíz. První výhru v sezoně si připsala Hostivice, který přejela Zvoli 6:1.

Více zde

Dobříč se loučila s klubovou legendou

13. 10. 2021

V sobotu se odehrál na Dobříči zápas DEMISPORT Okresního přeboru mezi Dobříčí a Hostivicí. Nutno podotknout, že v tomto zápase nešlo tak úplně o body, ale šlo o poslední zápas předsedy, dlouholetého hráče a legendy Dobříče Jaroslava Kloubka.

Více zde

Okresní střelec: Další Šahiniho střelecké představení

12. 10. 2021

Edis Šahini z Tuchoměřic opět zazářil a čtyřmi brankami se posunul v tabulce střelců již na šestnáct gólů. Na třinácti trefách je dvojice Martin Ondruš z Okrouhla a Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 8. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Vedení drží stále Dobrovíz

11. 10. 2021

Dobrovíz a Tuchoměřice pokračují na vítězné vlně. Ztratily naopak Psáry a Dolní Břežany. První výhru v sezoně zaznamenala Libeř, která ale zůstává na chvostu tabulky s Hostivicí a Zvolí.

Více zde

Okresní tipovačka: 8. kolo očima Edise Šahiniho z Tuchoměřic

8. 10. 2021

Osmé kolo DEMISPORT Okresního přeboru tipuje Edis Šahini. Kanonýr věří, že překvapí Roztoky proti Psárům. Těší se také na vzájemný souboj jeho Tuchoměřic s Dolními Břežany.

Více zde

Hráč kola Šahini: V Tuchoměřicích jsem si obnovil chuť k fotbalu

8. 10. 2021

Co zápas, to minimálně jeden gól. Edis Šahini má na svém kontě v této sezoně již dvanáct branek. Více ho ale těší to, že opět dostal chuť do fotbalu. Po nepříliš povedené zkoušce v třetiligových Benátkách změnil priority. Studuje na magistra a fotbalem se nyní hlavně baví.

Více zde

Okresní střelec: Již trojice střelců dosáhla na dvanáct gólů

5. 10. 2021

Matěj Štědronský, Edis Šahini a Bedřich Štumpf. To jsou jména tří střelců, kteří dokázali v rozběhnutém ročníku soutěží OFS Praha-západ nastřílet dvanáct branek. Následuje s jedenácti trefami Martin Ondruš z Okrouhla a s deseti Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 7. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Šahini sestřelil Psáry

5. 10. 2021

Páteční předehrávku sedmého kola zvládla lépe Dobrovíz, která odvezla tři body z Dolních Břežan. Hostům se dařilo i v dalším důležitém utkání. Obranu Psár překonal hned dvakrát tuchoměřický Edis Šahini.

Více zde

Okresní tipovačka: 7. kolo očima Filipa Břízy ze Zvole

1. 10. 2021

Další kolo DEMISPORT Okresního přebortu natipuje šestnáctiletý Filip Bříza, který se stal hráčem šestého kola. Vstřelil premiérovou branku v dospělém fotbale a pomohl Zvoli k prvnímu vítězství v sezoně.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

1. 10. 2021

I v říjnu pokračují soutěže v okrese Praha-západ. DEMISPORT Okresní přebor rozehraje své sedmé kolo již v pátek. Od 19:00 přivítá na vlastním hřišti Olympie Dolní Břežany ve šlágru kola Dobrovíz.

Více zde

Hráč kola Bříza: Nevěděl jsem, jestli premiérový gól bude platit

1. 10. 2021

Teprve šestnáctiletý Filip Bříza ze Zvole zaznamenal premiérovou trefu v DEMISPORT Okresním přeboru, navíc tak přispěl k první výhře svého týmu v sezoně. Po zásluze tak byl vyhlášen hráčem kola. Jaké rozdíly vidí v zápasech mužů a dorostu, a jak zvládá kombinovat zápasy obou kategorií?

Více zde

Předseda Rajnoch uspořádal Svatováclavský pohár, fandit přišel i Sňozík

30. 9. 2021

V době koronavirové pandemie přišel český sport o mnoho mladých nadějí, které se nuceně přestaly hýbat. Proti tomuto neradostnému trendu bojuje bývalý fotbalový reprezentant a současný předseda okresního svazu Praha-západ Jan Rajnoch, který uspořádal v Letech svatováclavský mládežnický turnaj starších žáků.

Více zde

Kurz FAČR licence C v Dolních Břežanech

30. 9. 2021

Na začátku prosince proběhne v Dolních Břežanech Kurz FAČR licence C. Školení je přednostně určeno pro trenéry mládeže v okrese Praha-západ. Neváhejte, kurz se rychle plní a zbývají poslední místa!

Více zde

Okresní střelec: Štědronský odskočil Štumpfovi

28. 9. 2021

Na čele tabulky střelců okresu Praha-západ je Matěj Štědronský, který se odpoutal od Bedřicha Štumpfa. Na deset zásahů se dostal i Edis Šahini z Tuchoměřic a Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 6. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dva debalky a první výhra Zvole

27. 9. 2021

Šesté kolo přineslo první výhru Zvole, která si poradila se Štěchovicemi. Nadělovaly celky Dobrovíze a Dolních Břežan. Olympie nastřílela sedm branek a Dobrovíz nasázela dokonce devět gólů.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

24. 9. 2021

Poslední zářijový víkend nabídne opět plnou dávku fotbalu na okrese Praha-západ. V pátek se od 19:00 představí rezervy Jíloviště a Jílového. Kompletní program DEMISPORT Okresního přeboru se pak odehraje v sobotu.

Více zde

Okresní tipovačka: 6. kolo očima Tomáše Foferky ze Psár

24. 9. 2021

V sobotu se rozehraje již šesté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Tipovačku si na svá bedra tentokrát vzal brankář Rapidu Psáry Tomáš Foferka. Jak tipuje zápas o čelo tabulky mezi Dobrovízí a Povltavskou FA C? A naváže na tipovací formu Jakuba Wulkana z minulého kola?

Více zde

Proběhl celodenní kemp okresních výběrů U11 a U12

24. 9. 2021

Podruhé v této sezoně se sešly okresní výběry U11 a U12. Starší kategorie si navíc zahrála přípravné utkání s týmem SK Slavia Praha. Následovat budou další společné akce pod vedením trenérů OFS Praha-západ.

Více zde
Top