Čtvrteční Aktiv zahájil sezonu 2022/2023

29. 7. 2022

Za hojné účasti zástupců klubů OFS Praha - západ proběhl tradiční klubový Aktiv. V bývalém presscentru západní tribuny Evžena Rošického přítomné uvítal Jan Rajnoch, který poděkoval všem za hladký průběh uplynulého ročníku.

„Úvodní sezonu jsme zvládli důstojně. Chtěl bych poděkovat výkonném výboru a všem komisím za jejich práci," řekl Rajnoch, který se funkce ujal v létě minulého roku.

Po úvodním slovu předsedy se předalo ještě několik trofejí z uplynulé sezony. Poháry za vítězství ve třetích a čtvrtých třídách převzali zástupci Všenor, Kazína a Zvole. Již v červnu proběhlo předání vítězné trofeje Tuchoměřicím. Tento celek bude od nové sezony nastupovat v krajské soutěži.

Slovo si následně vzal také předseda STK Martin Kaňok, který zrekapituloval všechny postupy v rámci dospělých i mládežnických soutěží uplynulé soutěže. Nově bude hrát kromě Tuchoměřic krajskou B třídu také SK Rapid Psáry.

Od srpna také nastupuje do funkce nový GTM trenér Daniel Karas, který působil mnoho let v Lipencích. V poslední době působil jako hlavní trenér na Spartě u mladších přípravek. Předtím také na Bohemians. Služeb GTM trenéra můžete využít již od druhého prázdninového měsíce.

Na začátku září je také připravené školení trenérské licence C v Jinočanech. Kurz povede bývalý GTM trenér OFS Praha - západ Jakub Kowolovski. Stále zbývá několik volných míst, přesto s přihlašováním příliš neotálejte!

I v dalším roce bude připravena motivace pro většinu mladých fotbalistů a fotbalistek v našem okrese. Pokračovat budou výběry OFS v kategoriích U10 (r. 2013), U11 (r. 2012), U17 (r. 2006 a 2007). V kategorii dívek pak WU (r. 2012 a mladší) a WU 14 (r. 2009 - 2011).

Aktuality

Informace: podpora sportu od Středočeského kraje v roce 2023

7. 12. 2022

Celkem 40 milionů korun na příští rok vyčlenil Středočeský kraj na podporu sportu a volného času. Program 2023 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu sportu a volného času 2023 schválilo zastupitelstvo na svém jednání 28. listopadu 2022.

Více zde

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

Více zde

Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Více zde

Fotbalové přípravky zahájily 1. ročník Zimní ligy Zvole

30. 11. 2022

O posledním listopadovém víkendu odstartoval 1. ročník Zimní ligy Zvole 2022/23 - mladších a starších přípravek. Do té se přihlásilo celkem 11 klubů, které nasadily své týmy malých fotbalistů do dvou osmičlenných skupin.

Více zde

Závěr listopadu patří setkáním s kluby

22. 11. 2022

Ve Zvoli proběhlo první setkání zástupců klubů, členů a předsedů odborných komisí, a předsedy VV s jeho členy. V příjemné atmosféře byla ve společné diskuzi probrána podstatná každodenní klubová témata.

Více zde
Všechny aktuality
Top