Čtvrteční Aktiv zahájil sezonu 2022/2023

29. 7. 2022

Za hojné účasti zástupců klubů OFS Praha - západ proběhl tradiční klubový Aktiv. V bývalém presscentru západní tribuny Evžena Rošického přítomné uvítal Jan Rajnoch, který poděkoval všem za hladký průběh uplynulého ročníku.

„Úvodní sezonu jsme zvládli důstojně. Chtěl bych poděkovat výkonném výboru a všem komisím za jejich práci," řekl Rajnoch, který se funkce ujal v létě minulého roku.

Po úvodním slovu předsedy se předalo ještě několik trofejí z uplynulé sezony. Poháry za vítězství ve třetích a čtvrtých třídách převzali zástupci Všenor, Kazína a Zvole. Již v červnu proběhlo předání vítězné trofeje Tuchoměřicím. Tento celek bude od nové sezony nastupovat v krajské soutěži.

Slovo si následně vzal také předseda STK Martin Kaňok, který zrekapituloval všechny postupy v rámci dospělých i mládežnických soutěží uplynulé soutěže. Nově bude hrát kromě Tuchoměřic krajskou B třídu také SK Rapid Psáry.

Od srpna také nastupuje do funkce nový GTM trenér Daniel Karas, který působil mnoho let v Lipencích. V poslední době působil jako hlavní trenér na Spartě u mladších přípravek. Předtím také na Bohemians. Služeb GTM trenéra můžete využít již od druhého prázdninového měsíce.

Na začátku září je také připravené školení trenérské licence C v Jinočanech. Kurz povede bývalý GTM trenér OFS Praha - západ Jakub Kowolovski. Stále zbývá několik volných míst, přesto s přihlašováním příliš neotálejte!

I v dalším roce bude připravena motivace pro většinu mladých fotbalistů a fotbalistek v našem okrese. Pokračovat budou výběry OFS v kategoriích U10 (r. 2013), U11 (r. 2012), U17 (r. 2006 a 2007). V kategorii dívek pak WU (r. 2012 a mladší) a WU 14 (r. 2009 - 2011).

Aktuality

Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

29. 11. 2023

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Více zde

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde
Všechny aktuality
Top