Čtvrteční Aktiv zahájil sezonu 2022/2023

29. 7. 2022

Za hojné účasti zástupců klubů OFS Praha - západ proběhl tradiční klubový Aktiv. V bývalém presscentru západní tribuny Evžena Rošického přítomné uvítal Jan Rajnoch, který poděkoval všem za hladký průběh uplynulého ročníku.

„Úvodní sezonu jsme zvládli důstojně. Chtěl bych poděkovat výkonném výboru a všem komisím za jejich práci," řekl Rajnoch, který se funkce ujal v létě minulého roku.

Po úvodním slovu předsedy se předalo ještě několik trofejí z uplynulé sezony. Poháry za vítězství ve třetích a čtvrtých třídách převzali zástupci Všenor, Kazína a Zvole. Již v červnu proběhlo předání vítězné trofeje Tuchoměřicím. Tento celek bude od nové sezony nastupovat v krajské soutěži.

Slovo si následně vzal také předseda STK Martin Kaňok, který zrekapituloval všechny postupy v rámci dospělých i mládežnických soutěží uplynulé soutěže. Nově bude hrát kromě Tuchoměřic krajskou B třídu také SK Rapid Psáry.

Od srpna také nastupuje do funkce nový GTM trenér Daniel Karas, který působil mnoho let v Lipencích. V poslední době působil jako hlavní trenér na Spartě u mladších přípravek. Předtím také na Bohemians. Služeb GTM trenéra můžete využít již od druhého prázdninového měsíce.

Na začátku září je také připravené školení trenérské licence C v Jinočanech. Kurz povede bývalý GTM trenér OFS Praha - západ Jakub Kowolovski. Stále zbývá několik volných míst, přesto s přihlašováním příliš neotálejte!

I v dalším roce bude připravena motivace pro většinu mladých fotbalistů a fotbalistek v našem okrese. Pokračovat budou výběry OFS v kategoriích U10 (r. 2013), U11 (r. 2012), U17 (r. 2006 a 2007). V kategorii dívek pak WU (r. 2012 a mladší) a WU 14 (r. 2009 - 2011).

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top