Čtvrteční Aktiv zahájil sezonu 2022/2023

29. 7. 2022

Za hojné účasti zástupců klubů OFS Praha - západ proběhl tradiční klubový Aktiv. V bývalém presscentru západní tribuny Evžena Rošického přítomné uvítal Jan Rajnoch, který poděkoval všem za hladký průběh uplynulého ročníku.

„Úvodní sezonu jsme zvládli důstojně. Chtěl bych poděkovat výkonném výboru a všem komisím za jejich práci," řekl Rajnoch, který se funkce ujal v létě minulého roku.

Po úvodním slovu předsedy se předalo ještě několik trofejí z uplynulé sezony. Poháry za vítězství ve třetích a čtvrtých třídách převzali zástupci Všenor, Kazína a Zvole. Již v červnu proběhlo předání vítězné trofeje Tuchoměřicím. Tento celek bude od nové sezony nastupovat v krajské soutěži.

Slovo si následně vzal také předseda STK Martin Kaňok, který zrekapituloval všechny postupy v rámci dospělých i mládežnických soutěží uplynulé soutěže. Nově bude hrát kromě Tuchoměřic krajskou B třídu také SK Rapid Psáry.

Od srpna také nastupuje do funkce nový GTM trenér Daniel Karas, který působil mnoho let v Lipencích. V poslední době působil jako hlavní trenér na Spartě u mladších přípravek. Předtím také na Bohemians. Služeb GTM trenéra můžete využít již od druhého prázdninového měsíce.

Na začátku září je také připravené školení trenérské licence C v Jinočanech. Kurz povede bývalý GTM trenér OFS Praha - západ Jakub Kowolovski. Stále zbývá několik volných míst, přesto s přihlašováním příliš neotálejte!

I v dalším roce bude připravena motivace pro většinu mladých fotbalistů a fotbalistek v našem okrese. Pokračovat budou výběry OFS v kategoriích U10 (r. 2013), U11 (r. 2012), U17 (r. 2006 a 2007). V kategorii dívek pak WU (r. 2012 a mladší) a WU 14 (r. 2009 - 2011).

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top