Slovo předsedy před začátkem sezony 2022/2023

19. 8. 2022

Před úvodním kolem DEMISPORT Okresního přeboru jsme položili několik otázek předsedovi Janu Rajnochovi, který načíná druhou sezonu ve vedení výkonného výboru na okrese Praha - západ.

Máte s výkonným výborem před sebou vstup do druhé sezony. Jak se na další ročník připravujete?

Máme už po losovacím Aktivu, kde jsme se rozloučili s uplynulým ročníkem a zahájili nový.. Soutěže jsou rozlosované a všechno funguje tak, jak má. Jsme rádi, že jsme první rok ve funkci zvládli, ale pořád se učíme. Máme nové partnery. Proběhl také seminář rozhodčích, takže věřím, že i úroveň sudích bude stoupat. Věřím, že jsme na novou sezonu ve všech směrech připravení.

Na co se v okrese Praha - západ můžeme těšit, budou nějaké novinky?

Nejdůležitější je pro nás to, aby soutěže na OFS Praha - západ fungovaly, aby nebyly žádné problémy, a aby se všechno vyřizovalo rychle a ve prospěch klubů. Během podzimu budeme představovat nové partnery. Věřím, že kluby dostanou i nějaké prezentační dárky. Partnery jsme sháněli především pro mládež, takže přes celý podzim máme k dispozici autobusy od společnosti Flixbus na různá soustředění mládežnických výběrů a turnaje.

Sezona začíná již o víkendu, co byste týmům do nového ročníku popřál?

Klubům bych popřál, aby v této těžké době odehrály sezonu bez potíží. Vím, že to není v tuto chvíli jednoduché období. Přeji, aby hráči měli z fotbalu radost, a aby se jim vyhýbala zranění. Chci, aby si fotbal užívali a my jim to chceme co nejvíce zpříjemnit.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top