Slovo předsedy před začátkem sezony 2022/2023

19. 8. 2022

Před úvodním kolem DEMISPORT Okresního přeboru jsme položili několik otázek předsedovi Janu Rajnochovi, který načíná druhou sezonu ve vedení výkonného výboru na okrese Praha - západ.

Máte s výkonným výborem před sebou vstup do druhé sezony. Jak se na další ročník připravujete?

Máme už po losovacím Aktivu, kde jsme se rozloučili s uplynulým ročníkem a zahájili nový.. Soutěže jsou rozlosované a všechno funguje tak, jak má. Jsme rádi, že jsme první rok ve funkci zvládli, ale pořád se učíme. Máme nové partnery. Proběhl také seminář rozhodčích, takže věřím, že i úroveň sudích bude stoupat. Věřím, že jsme na novou sezonu ve všech směrech připravení.

Na co se v okrese Praha - západ můžeme těšit, budou nějaké novinky?

Nejdůležitější je pro nás to, aby soutěže na OFS Praha - západ fungovaly, aby nebyly žádné problémy, a aby se všechno vyřizovalo rychle a ve prospěch klubů. Během podzimu budeme představovat nové partnery. Věřím, že kluby dostanou i nějaké prezentační dárky. Partnery jsme sháněli především pro mládež, takže přes celý podzim máme k dispozici autobusy od společnosti Flixbus na různá soustředění mládežnických výběrů a turnaje.

Sezona začíná již o víkendu, co byste týmům do nového ročníku popřál?

Klubům bych popřál, aby v této těžké době odehrály sezonu bez potíží. Vím, že to není v tuto chvíli jednoduché období. Přeji, aby hráči měli z fotbalu radost, a aby se jim vyhýbala zranění. Chci, aby si fotbal užívali a my jim to chceme co nejvíce zpříjemnit.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top