Slovo předsedy před začátkem sezony 2022/2023

19. 8. 2022

Před úvodním kolem DEMISPORT Okresního přeboru jsme položili několik otázek předsedovi Janu Rajnochovi, který načíná druhou sezonu ve vedení výkonného výboru na okrese Praha - západ.

Máte s výkonným výborem před sebou vstup do druhé sezony. Jak se na další ročník připravujete?

Máme už po losovacím Aktivu, kde jsme se rozloučili s uplynulým ročníkem a zahájili nový.. Soutěže jsou rozlosované a všechno funguje tak, jak má. Jsme rádi, že jsme první rok ve funkci zvládli, ale pořád se učíme. Máme nové partnery. Proběhl také seminář rozhodčích, takže věřím, že i úroveň sudích bude stoupat. Věřím, že jsme na novou sezonu ve všech směrech připravení.

Na co se v okrese Praha - západ můžeme těšit, budou nějaké novinky?

Nejdůležitější je pro nás to, aby soutěže na OFS Praha - západ fungovaly, aby nebyly žádné problémy, a aby se všechno vyřizovalo rychle a ve prospěch klubů. Během podzimu budeme představovat nové partnery. Věřím, že kluby dostanou i nějaké prezentační dárky. Partnery jsme sháněli především pro mládež, takže přes celý podzim máme k dispozici autobusy od společnosti Flixbus na různá soustředění mládežnických výběrů a turnaje.

Sezona začíná již o víkendu, co byste týmům do nového ročníku popřál?

Klubům bych popřál, aby v této těžké době odehrály sezonu bez potíží. Vím, že to není v tuto chvíli jednoduché období. Přeji, aby hráči měli z fotbalu radost, a aby se jim vyhýbala zranění. Chci, aby si fotbal užívali a my jim to chceme co nejvíce zpříjemnit.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top