Slovo předsedy před začátkem sezony 2022/2023

19. 8. 2022

Před úvodním kolem DEMISPORT Okresního přeboru jsme položili několik otázek předsedovi Janu Rajnochovi, který načíná druhou sezonu ve vedení výkonného výboru na okrese Praha - západ.

Máte s výkonným výborem před sebou vstup do druhé sezony. Jak se na další ročník připravujete?

Máme už po losovacím Aktivu, kde jsme se rozloučili s uplynulým ročníkem a zahájili nový.. Soutěže jsou rozlosované a všechno funguje tak, jak má. Jsme rádi, že jsme první rok ve funkci zvládli, ale pořád se učíme. Máme nové partnery. Proběhl také seminář rozhodčích, takže věřím, že i úroveň sudích bude stoupat. Věřím, že jsme na novou sezonu ve všech směrech připravení.

Na co se v okrese Praha - západ můžeme těšit, budou nějaké novinky?

Nejdůležitější je pro nás to, aby soutěže na OFS Praha - západ fungovaly, aby nebyly žádné problémy, a aby se všechno vyřizovalo rychle a ve prospěch klubů. Během podzimu budeme představovat nové partnery. Věřím, že kluby dostanou i nějaké prezentační dárky. Partnery jsme sháněli především pro mládež, takže přes celý podzim máme k dispozici autobusy od společnosti Flixbus na různá soustředění mládežnických výběrů a turnaje.

Sezona začíná již o víkendu, co byste týmům do nového ročníku popřál?

Klubům bych popřál, aby v této těžké době odehrály sezonu bez potíží. Vím, že to není v tuto chvíli jednoduché období. Přeji, aby hráči měli z fotbalu radost, a aby se jim vyhýbala zranění. Chci, aby si fotbal užívali a my jim to chceme co nejvíce zpříjemnit.

Aktuality

SOUHRN 7. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz se dostala do čela tabulky

3. 10. 2022

Minimálně do úterý má DEMISPORT Okresní přebor nového lídra tabulky. Po výhře 3:0 v Roztokách se do čela soutěže dostala Dobrovíz. Na osmnácti bodech jsou mimo Dolních Břežan také Všenory. Soubor trenéra Luboše Vondry zvítězil přesvědčivě 5:0 v Rudné.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz chce v Roztokách přidat pátou výhru v řadě

30. 9. 2022

I další víkend bude plný okresního fotbalu! Zajímavý duel o čelo DEMISPORT OP se odehraje v sobotu od 16:00 v Roztokách, kam zajíždí Dobrovíz. V neděli přivítají Velké Přílepy ve třetí třídě skupině B od 16:00 Středokluky. Ve stejném čase se utká ve druhé skupině třetí třídy rezerva Jíloviště a Libeř.

Více zde

SportFotbal OP má za sebou tři čtvrtfinálová utkání

29. 9. 2022

SportFotbal Okresní pohár má za sebou tři čtvrtfinálové duely. Dále jdou Zlatníky, Hostivice a Dobrovíz. Tyto celky se mohou těšit na semifinále. Vrané s Dolními Břežany sehrají poslední čtvrtfinále na konci října.

Více zde

Krajské okénko: Mohutný obrat Jesenice a další hattrick Šahiniho

28. 9. 2022

Jesenice ještě v poločase domácího duelu s Novou Vsí prohrávala 0:3. Poté ale přišel uragán a otočení stavu na 4:3. Hattrickem se znovu přihlásil o slovo tuchoměřický Edis Šahini, který má na svém kontě již osm branek v sezoně. Podívejte se na výčet všech zápasů celků z okresu Praha - západ v krajských soutěžích.

Více zde

SOUHRN 6. kola DEMISPORT OP: Olympie nasázela Holubicím pět branek

26. 9. 2022

První dva body v soutěži vybojoval na hřišti Chotče Mníšek pod Brdy. Pátou výhru zapsaly týmy Dobrovíze, Roztok a Všenor, proti nimž se čtyřikrát střelecky prosadil za Čisovice Josef Prachař. Na čele stále zůstává Olympie Dolní Břežany, která přesvědčivě zvítězila v Holubicích.

Více zde
Všechny aktuality
Top