Aktuality

Manuál k vyúčtování dotace MŮJ KLUB 2021

21. 1. 2022

Pracovníci okresních sdružení středočeské organizace České unie sportu vypracovali pro kluby stručný manuál pro vyúčtování dotací z titulu MŮJ KLUB 2021.

Více zde

SKFS pořádá kurz pro fotbalové trenérky! Přihlaste se včas

20. 1. 2022

Středočeský krajský fotbalový svaz společně s Grassroots trenérem Milanem Kormaníkem pořádá trenérský kurz FAČR "C" - licence pro trenérky ženy.

Více zde

FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Lednový Aktiv klubů SKFS se uskutečnil v sobotu v pražském Pivovaru Strahov. Jeho součástí byla i Provolba k Valné hromadě Středočeského krajského fotbalového svazu, která se uskuteční 15. března.

Více zde

Středočeský GTM Milan Kormaník oceněn jako nejlepší dorostenecký trenér roku

13. 1. 2022

Na jubilejním 20. FORTUNA Galavečeru Našeho fotbalu měl v neděli svou stopu i Středočeský krajský fotbalový svaz. Jeho Grassroots trenér mládeže Milan Kormaník převzal z rukou reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého ocenění pro nejlepšího trenéra dorostenecké kategorie za rok 2021.

Více zde

Program týdne. Schůzka s komisemi i Aktiv klubů SKFS s Provolbou

12. 1. 2022

Mistrovské soutěže sice ve Středočeském kraji spí, ale vedení SKFS pokračuje v nastolené práci. V tomto týdnu pořádá vedení svazu hned dvě větší akce.

Více zde

Novoroční hodnocení předsedy Jana Rajnocha část druhá

11. 1. 2022

„Od začátku, co jsem nastoupil na okres, mám v hlavě překvapení pro všechny přítomné na okrese, kdy bych chtěl opět více zviditelnit náš okres. Snad se to bude všem líbit,“ uvedl předseda Jan Rajnoch.

Více zde

Novoroční hodnocení předsedy Jana Rajnocha část první

10. 1. 2022

Necelý rok práce má za sebou tým předsedy Jana Rajnocha na okrese Praha-západ. Od začátku aktivního působení v květnu se toho na okrese hodně změnilo. „Všechno od začátku nebylo ideální, ale problémy se podařilo vychytat, a je na čem pracovat,“ uvedl předseda OFS Praha-západ.

Více zde

Vánoční meziokresní turnaj dívek vyhrál výběr Příbrami

28. 12. 2021

Hala Milten v Milovicích hostila v sobotu 18. prosince poslední letošní turnaj Meziokresních dívčích výběrů, tentokrát kategorie U14. Přes řadu problémů způsobené karanténami a za dodržení předepsaných hygienických pravidel se v předvánočním čase sešlo na tomto turnaji nakonec devět okresních dívčích výběrů.

Více zde

Vánoční zdravice předsedy SKFS Tomáše Neumanna

24. 12. 2021

„Nyní vám všem přeji klidné a pohodové Vánoce. Mějte se v roce 2022 krásně, žijte naplno, a hlavně mějte pevné zdraví. Společně tuto těžkou dobu zvládneme. Bavme se společně fotbalem,“ přeje všem předseda SKFS Tomáš Neumann.

Více zde

Vánoční přání OFS Praha-západ

24. 12. 2021

Krásné prožití vánočních svátků, jen to nejlepší do nového roku 2022 a v něm spoustu fotbalové radosti přeje OFS Praha-západ!

Více zde

Náš kádr je dostatečně kvalitní i na I. B třídu, zní z Dobrovíze

23. 12. 2021

33, 31, 30, 30. Takové jsou podzimní bodové zisky prvních čtyř celků tabulky okresního přeboru Prahy – západ. Druhá polovina ročníku tak slibuje v boji o konečné prvenství ještě pořádné drama.

Více zde

Dnes proběhne třetí termín semináře Matěje Rajnocha

22. 12. 2021

SEMINÁŘ | Dnes od 19 hodin máme pro vás zdarma další online seminář. Tématem je Kondiční trénink od Matěje Rajnocha. Připojit se můžete zdarma zde: https://bit.ly/SKfotbaLAkci pořádají Okresní fotbalový svaz Benešov, OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora.

Více zde

Dorosteneckým přeborům po podzimu vládnou Říčany, Polaban a Povltavská FA

20. 12. 2021

Středočeský krajský fotbalový svaz zastřešuje po dvou přeborech starších i mladších dorostenců. Které týmy se mohou po podzimní části ročníku pyšnit prvenstvím? Ve skupině A u mladších dorostenců je v čele, z našeho okresu, Povltavská FA!

Více zde

Pozvánka na setkání klubů SKFS, Aktiv a Provolbu

17. 12. 2021

Vážené kolegyně, vážení kolegové, vážení zástupci klubů! Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na setkání klubů s vedením SKFS, které se uskuteční dne 15.01.2022 v prostorách Pivovaru Strahov, Strahovské nádvoří 301, Praha 1, a to v čase od 13 do 16 hod.

Více zde

Seminář na téma „První pomoc na fotbalovém hřišti“

7. 12. 2021

Ve spolupráci se Zdravotnickou záchrannou službou Středočeského kraje si pro vás tři okresní fotbalové svazy, mimo jiné i OFS Praha-západ, připravily v rámci jejich projektu seminář na téma První pomoc na fotbalovém hřišti.

Více zde

Hygienicko-epidemiologická pravidla ve vztahu k fotbalu a futsalu

6. 12. 2021

V návaznosti na aktuální mimořádná opatření MZČR účinná od čtvrtka 25. listopadu 2021 FAČR zveřejňuje výkladové stanovisko ve vztahu k provozování tréninků a soutěžních i přátelských utkání ve fotbalu a futsalu.

Více zde

Seminář Kondiční trénink pod vedením Matěje Rajnocha

4. 12. 2021

Seriál přednášek/seminářů, realizovaný v rámci společného projektu s OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora, bude pokračovat až do Vánoc.

Více zde

Výběry mladších dorostenců se utkaly O pohár předsedy ČUS

1. 12. 2021

Ve Středočeském kraji pokračoval po skočení podzimní části sezony projekt pro mladší dorostence, který vyvrcholí jarním republikovým Memoriálem Josefa Šurala.

Více zde
Top