V Benešově úspěšně proběhlo soustředění okresního výběru U17

6. 9. 2022

Okresní výběr mladšího dorostu U17 absolvoval ve dnech 29.-31.8.2022 za finanční podpory Středočeského kraje a ve spolupráci s OFS Benešov a OFS Kutná Hora třídenní soustředění v Benešově.

Vzhledem k tomu, že v předchozím období tým absolvoval pouze jeden trénink, byla tato akce ideální možností k seznámení hráčů mezi sebou i s trenéry. Ubytování v benešovském S-centru a tréninkové zázemí na Městském atletickém stadionu poskytlo k tomuto účelu ideální podmínky. K dispozici bylo nejen travnaté hřiště pro vlastní fotbalové aktivity, ale také bazén a krytá hala pro relaxaci.

Tým absolvoval vždy dopolední a odpolední tréninkovou jednotku, kde si hráči mohli, zejména u tréninků vedených Janem Rajnochem a Danielem Karasem, porovnat intenzitu s tréninkem v mateřském klubu.  

Součástí soustředění byl i samostatný brankářský trénink pod vedením Jakuba Diviše a modelové utkání okresních výběrů mezi sebou. Hráči měli možnost vyslechnout i hodinovou přednášku o stravování a regeneraci vedenou Lukášem Bodečkem.

Celá akce splnila svůj účel a je jen škoda, že se jí nemohl důvodu nemoci nebo zranění zúčastnit plný počet hráčů.

Aktuality

Rajnoch a další budou školit trenéry férového fotbalu

5. 2. 2023

Platforma Fotbal pro rozvoj vznikla proto, aby spojovala organizace v našich končinách, ale i ve světě. Od roku 2016 je součástí sítě Common Goal, která zastřešuje 135 organizací po celém světě.

Více zde

Setkání s předsedy okresních fotbalových svazů se zajímavou diskusí

4. 2. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se ve středu setkalo v Pivovaru Strahov s předsedy Okresních fotbalových svazů ze Středočeského kraje. Na setkání dorazili zástupci téměř všech okresů, u některých nahradili předsedy jejich kolegové.

Více zde

Jiří Jeslínek: Nastoupit na Arsenalu byl mimořádný zážitek

3. 2. 2023

Se Spartou vyhrál Český fotbalový pohár, působil ve všech mládežnických reprezentacích od 16 let a v pouhých osmnácti letech si zahrál Ligu mistrů. Momentálně kope bývalý ligový fotbalista B třídu za Tuchoměřice. Přečtěte si rozhovor ze serveru www.fotbalunas.cz.

Více zde

FAČR hledá dobrovolníky na organizaci finále Evropské konferenční ligy UEFA

26. 1. 2023

Sportovní nadšenci, fotbaloví fanoušci či třeba studenti sportovních oborů dostávají možnost nakouknout za kulisy letošní největší tuzemské sportovní akce. 

Více zde

FAČR pomohl dětem z Ukrajiny

24. 1. 2023

Jen několik málo týdnů po začátku ruského vojenského útoku na Ukrajinu vytvořila Fotbalová asociace České republiky projekt, jehož cílem bylo pomoci ukrajinským uprchlíkům. Projekt „Fotbal pomáhá dětem z Ukrajiny“ měl pomoci adaptovat se malým fotbalistům v novém prostředí.

Více zde
Všechny aktuality
Top