V Benešově úspěšně proběhlo soustředění okresního výběru U17

6. 9. 2022

Okresní výběr mladšího dorostu U17 absolvoval ve dnech 29.-31.8.2022 za finanční podpory Středočeského kraje a ve spolupráci s OFS Benešov a OFS Kutná Hora třídenní soustředění v Benešově.

Vzhledem k tomu, že v předchozím období tým absolvoval pouze jeden trénink, byla tato akce ideální možností k seznámení hráčů mezi sebou i s trenéry. Ubytování v benešovském S-centru a tréninkové zázemí na Městském atletickém stadionu poskytlo k tomuto účelu ideální podmínky. K dispozici bylo nejen travnaté hřiště pro vlastní fotbalové aktivity, ale také bazén a krytá hala pro relaxaci.

Tým absolvoval vždy dopolední a odpolední tréninkovou jednotku, kde si hráči mohli, zejména u tréninků vedených Janem Rajnochem a Danielem Karasem, porovnat intenzitu s tréninkem v mateřském klubu.  

Součástí soustředění byl i samostatný brankářský trénink pod vedením Jakuba Diviše a modelové utkání okresních výběrů mezi sebou. Hráči měli možnost vyslechnout i hodinovou přednášku o stravování a regeneraci vedenou Lukášem Bodečkem.

Celá akce splnila svůj účel a je jen škoda, že se jí nemohl důvodu nemoci nebo zranění zúčastnit plný počet hráčů.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top