V Benešově úspěšně proběhlo soustředění okresního výběru U17

6. 9. 2022

Okresní výběr mladšího dorostu U17 absolvoval ve dnech 29.-31.8.2022 za finanční podpory Středočeského kraje a ve spolupráci s OFS Benešov a OFS Kutná Hora třídenní soustředění v Benešově.

Vzhledem k tomu, že v předchozím období tým absolvoval pouze jeden trénink, byla tato akce ideální možností k seznámení hráčů mezi sebou i s trenéry. Ubytování v benešovském S-centru a tréninkové zázemí na Městském atletickém stadionu poskytlo k tomuto účelu ideální podmínky. K dispozici bylo nejen travnaté hřiště pro vlastní fotbalové aktivity, ale také bazén a krytá hala pro relaxaci.

Tým absolvoval vždy dopolední a odpolední tréninkovou jednotku, kde si hráči mohli, zejména u tréninků vedených Janem Rajnochem a Danielem Karasem, porovnat intenzitu s tréninkem v mateřském klubu.  

Součástí soustředění byl i samostatný brankářský trénink pod vedením Jakuba Diviše a modelové utkání okresních výběrů mezi sebou. Hráči měli možnost vyslechnout i hodinovou přednášku o stravování a regeneraci vedenou Lukášem Bodečkem.

Celá akce splnila svůj účel a je jen škoda, že se jí nemohl důvodu nemoci nebo zranění zúčastnit plný počet hráčů.

Aktuality

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

1. 6. 2023

Příští víkend (10.-11.6.) čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Středočeský KFS spouští unikátní projekt: Staňte se rozhodčím pro děti!

1. 6. 2023

V poslední době je stále větším problémem nedostatek rozhodčích, zejména v nejmladších kategoriích. I když Středočeský krajský fotbalový svaz zatím nedosahuje kapacitní nouze, Komise rozhodčích a Komise mládeže SKFS se rozhodly společně vytvořit projekt s názvem Seminář rozhodčích pro malé formy fotbalu, který se zaměřuje na fotbal pro nejmladší hráče.

Více zde

Závěrečný turnaj mladších přípravek v Jinočanech

31. 5. 2023

V sobotu 3. 6. v dopoledních hodinách proběhne v Jinočanech závěrečný turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastní 5 celků z okresu Praha - západ - Hostivice, Jinočany, Vestec, Řevnice a Povltavská FA. Více informací najdete v příloze toho článku.

Více zde

Výročí 80 let fotbalu v Červeném Újezdu

30. 5. 2023

Na samém začátku prázdnin v sobotu 1. 7. proběhne akce k příležitosti výročí 80 let existence fotbalového klubu v Červeném Újezdu. Vrcholem celé akce budou zápasy proti týmu hvězd Real Top Praha.

Více zde

SOUHRN 26. kola DEMISPORT OP: V Dobrovízi se utkání s Chotčí nedohrálo

29. 5. 2023

Dobrovíz je stále na čele tabulky i přesto, že utkání s Chotčí se za stavu 6:0 nedohrálo z důvodu nízkého počtu hráčů Chotče. Zvítezily také Roztoky a Dolní Břežany. Důležitý souboj o záchranu zvládla lépe Povltavská FA C.

Více zde
Všechny aktuality
Top