Aktuality

Obrovský úspěch, rozhodla bojovnost a chuť do hry, říká trenér výběru U10

18. 2. 2022

Výběr U10 OFS Praha - západ si připsal na sobotním turnaji v Dolních Břežanech velký úspěch. V konkurenci šesti nejlepších okresů dokázal na finálovém klání zvítězit ve všech pěti zápasech a připsal si první místo. Triumf v rozhovoru hodnotí trenér týmu Josef Brázda.

Více zde

Výstup z klubového Aktivu

17. 2. 2022

V úterý se v online formě uspořádal Aktiv klubů před začátkem jarní části sezony 2021/2022. Představeno bylo nové logo a před druhou polovinu ročníku se i vyjádřili dílčí komise OFS Praha-západ.

Více zde

Fotbalové balíčky pro ročníky 2014 jsou tady!

17. 2. 2022

Fotbalová asociace České republiky spustila žádosti o fotbalové balíčky, které si i v letošní sezóně připravila pro mladé fotbalistky a fotbalisty. Na balíček se mohou těšit holky a kluci, kteří jsou narozeni v roce 2014.

Více zde

Jednoduché a moderní! OFS Praha - západ představil nové logo

16. 2. 2022

Okresní fotbalový svaz Praha – západ představil na pravidelném Aktivu klubů před zahájením jarní části sezony nové logo. Nový design připravil akademický malíř pan Jiskra.

Více zde

Pozvánka na Aktiv klubů

15. 2. 2022

Pravidelný Aktiv klubů se koná již dnes, tedy v úterý 15. února 2022 od 18:00 online formou přes platformu ZOOM.

Více zde

Výběr Prahy - západ ovládl krajské finále v Dolních Břežanech

15. 2. 2022

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila v sobotu finálový turnaj meziokresních výběrů kategorie U10. Účast si zajistilo šest nejlepších okresů: Praha - západ, Kladno, Kutná Hora, Praha - východ, Příbram a Benešov.

Více zde

Na podzim nastříleli nejvíce gólů hráči Všenor

9. 2. 2022

82 branek. Tolik nasázeli hráči Všenorského SK ve třinácti zápasech podzimní části. Na chvostu, co se týká vstřelených branek, jsou Drahelčice. Příznivci Slavie se dočkali pouze deseti gólových radostí.

Více zde

Fotbalistky kategorie WU11 si zahrály první halový turnaj

25. 1. 2022

V Dolních Břežanech u Prahy se v neděli uskutečnil první z plánované série turnaj Meziokresních dívčích výběrů, tentokrát kategorie WU11. Organizace kurzu padla tentokrát na bedra OFS Praha - západ, především pak na jejich GTM OFS Jakuba Kowolowského.

Více zde

Manuál k vyúčtování dotace MŮJ KLUB 2021

21. 1. 2022

Pracovníci okresních sdružení středočeské organizace České unie sportu vypracovali pro kluby stručný manuál pro vyúčtování dotací z titulu MŮJ KLUB 2021.

Více zde

SKFS pořádá kurz pro fotbalové trenérky! Přihlaste se včas

20. 1. 2022

Středočeský krajský fotbalový svaz společně s Grassroots trenérem Milanem Kormaníkem pořádá trenérský kurz FAČR "C" - licence pro trenérky ženy.

Více zde

FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Lednový Aktiv klubů SKFS se uskutečnil v sobotu v pražském Pivovaru Strahov. Jeho součástí byla i Provolba k Valné hromadě Středočeského krajského fotbalového svazu, která se uskuteční 15. března.

Více zde

Středočeský GTM Milan Kormaník oceněn jako nejlepší dorostenecký trenér roku

13. 1. 2022

Na jubilejním 20. FORTUNA Galavečeru Našeho fotbalu měl v neděli svou stopu i Středočeský krajský fotbalový svaz. Jeho Grassroots trenér mládeže Milan Kormaník převzal z rukou reprezentačního trenéra Jaroslava Šilhavého ocenění pro nejlepšího trenéra dorostenecké kategorie za rok 2021.

Více zde

Program týdne. Schůzka s komisemi i Aktiv klubů SKFS s Provolbou

12. 1. 2022

Mistrovské soutěže sice ve Středočeském kraji spí, ale vedení SKFS pokračuje v nastolené práci. V tomto týdnu pořádá vedení svazu hned dvě větší akce.

Více zde

Novoroční hodnocení předsedy Jana Rajnocha část druhá

11. 1. 2022

„Od začátku, co jsem nastoupil na okres, mám v hlavě překvapení pro všechny přítomné na okrese, kdy bych chtěl opět více zviditelnit náš okres. Snad se to bude všem líbit,“ uvedl předseda Jan Rajnoch.

Více zde

Novoroční hodnocení předsedy Jana Rajnocha část první

10. 1. 2022

Necelý rok práce má za sebou tým předsedy Jana Rajnocha na okrese Praha-západ. Od začátku aktivního působení v květnu se toho na okrese hodně změnilo. „Všechno od začátku nebylo ideální, ale problémy se podařilo vychytat, a je na čem pracovat,“ uvedl předseda OFS Praha-západ.

Více zde

Vánoční meziokresní turnaj dívek vyhrál výběr Příbrami

28. 12. 2021

Hala Milten v Milovicích hostila v sobotu 18. prosince poslední letošní turnaj Meziokresních dívčích výběrů, tentokrát kategorie U14. Přes řadu problémů způsobené karanténami a za dodržení předepsaných hygienických pravidel se v předvánočním čase sešlo na tomto turnaji nakonec devět okresních dívčích výběrů.

Více zde

Vánoční zdravice předsedy SKFS Tomáše Neumanna

24. 12. 2021

„Nyní vám všem přeji klidné a pohodové Vánoce. Mějte se v roce 2022 krásně, žijte naplno, a hlavně mějte pevné zdraví. Společně tuto těžkou dobu zvládneme. Bavme se společně fotbalem,“ přeje všem předseda SKFS Tomáš Neumann.

Více zde

Vánoční přání OFS Praha-západ

24. 12. 2021

Krásné prožití vánočních svátků, jen to nejlepší do nového roku 2022 a v něm spoustu fotbalové radosti přeje OFS Praha-západ!

Více zde
Top