Vedení SKFS se sešlo se zástupci klubů na tradičním Aktivu

10. 7. 2023

V poklidné a přátelské atmosféře se ve čtvrtek uskutečnil Aktiv klubů Středočeského krajského fotbalového svazu před sezonou 2023/2024. Setkání znovu hostila posluchárna pražské VŠE.

Vedení SKFS seznámilo funkcionáře klubů s novinkami a také je pozvalo na premiérový Den středočeského fotbalu, který se uskuteční v neděli 30. července 2023 od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Sekretář Tomáš Turek prošel s kluby rozlosování všech krajských soutěží a reagoval na případné změny, kterých nebylo mnoho. Jedinou delší diskusí při oznamování novinek v Rozpisu soutěží bylo téma délky utkání a četnosti střídání u krajského přeboru starších žáků.

Za Výkonný výbor SKFS si postupně vzali slovo předseda Tomáš Neumann, místopředseda Tomáš Novák a členové Pavel Šmejkal s Petrem Blažejem. 

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top