Vedení SKFS se sešlo se zástupci klubů na tradičním Aktivu

10. 7. 2023

V poklidné a přátelské atmosféře se ve čtvrtek uskutečnil Aktiv klubů Středočeského krajského fotbalového svazu před sezonou 2023/2024. Setkání znovu hostila posluchárna pražské VŠE.

Vedení SKFS seznámilo funkcionáře klubů s novinkami a také je pozvalo na premiérový Den středočeského fotbalu, který se uskuteční v neděli 30. července 2023 od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Sekretář Tomáš Turek prošel s kluby rozlosování všech krajských soutěží a reagoval na případné změny, kterých nebylo mnoho. Jedinou delší diskusí při oznamování novinek v Rozpisu soutěží bylo téma délky utkání a četnosti střídání u krajského přeboru starších žáků.

Za Výkonný výbor SKFS si postupně vzali slovo předseda Tomáš Neumann, místopředseda Tomáš Novák a členové Pavel Šmejkal s Petrem Blažejem. 

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top