Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

„Turnaje dívek byly vyvrcholením roční práce jednotlivých okresních fotbalových klubů, respektive jejich komisí mládeže a Grassroots trenérů mládeže. Snažili jsme se holkám vytvořit v prosinci důstojné prostředí i s ohledem na počasí. Společně s Komisi mládeže OFS Beroun a Danem Zítkou jsme našli místo na Spartě v nafukovací hale," vysvětlit GTM SKFS Milan Kormaník.

Dvanáct okresů pro jeden turnaj není ideální variantou, proto se organizátoři rozhodli rozdělit den na dva turnaje. Hala má svůj evakuační plán, který má limit v počtu návštěvníků a hráčů. Hrálo se tedy dopoledne a odpoledne. V každém turnaji šest okresů. „Vše proběhlo v pořádku, holky si turnaj užily," těšilo Kormaníka.

Dopoledne se nejlépe dařilo výsledkově i herně Kladnu. Odpolední turnaj vyhrál i díky lepšímu vzájemnému zápasu Rakovník. „Myslím si, že v tomto případě je důležitější, že se holky mohly sejít a zahrát si dohromady. Vyzkoušely si hru v hale a zajímavém prostředí," dodal Milan Kormaník.

Dva závěrečné turnaje si užije kategorie dívek WU11. Ty se odehrají od 17. do 18. prosince v hale v Dolních Břežanech.

FOTOGALERIE

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top