Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

„Turnaje dívek byly vyvrcholením roční práce jednotlivých okresních fotbalových klubů, respektive jejich komisí mládeže a Grassroots trenérů mládeže. Snažili jsme se holkám vytvořit v prosinci důstojné prostředí i s ohledem na počasí. Společně s Komisi mládeže OFS Beroun a Danem Zítkou jsme našli místo na Spartě v nafukovací hale," vysvětlit GTM SKFS Milan Kormaník.

Dvanáct okresů pro jeden turnaj není ideální variantou, proto se organizátoři rozhodli rozdělit den na dva turnaje. Hala má svůj evakuační plán, který má limit v počtu návštěvníků a hráčů. Hrálo se tedy dopoledne a odpoledne. V každém turnaji šest okresů. „Vše proběhlo v pořádku, holky si turnaj užily," těšilo Kormaníka.

Dopoledne se nejlépe dařilo výsledkově i herně Kladnu. Odpolední turnaj vyhrál i díky lepšímu vzájemnému zápasu Rakovník. „Myslím si, že v tomto případě je důležitější, že se holky mohly sejít a zahrát si dohromady. Vyzkoušely si hru v hale a zajímavém prostředí," dodal Milan Kormaník.

Dva závěrečné turnaje si užije kategorie dívek WU11. Ty se odehrají od 17. do 18. prosince v hale v Dolních Břežanech.

FOTOGALERIE

Aktuality

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

1. 6. 2023

Příští víkend (10.-11.6.) čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Středočeský KFS spouští unikátní projekt: Staňte se rozhodčím pro děti!

1. 6. 2023

V poslední době je stále větším problémem nedostatek rozhodčích, zejména v nejmladších kategoriích. I když Středočeský krajský fotbalový svaz zatím nedosahuje kapacitní nouze, Komise rozhodčích a Komise mládeže SKFS se rozhodly společně vytvořit projekt s názvem Seminář rozhodčích pro malé formy fotbalu, který se zaměřuje na fotbal pro nejmladší hráče.

Více zde

Závěrečný turnaj mladších přípravek v Jinočanech

31. 5. 2023

V sobotu 3. 6. v dopoledních hodinách proběhne v Jinočanech závěrečný turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastní 5 celků z okresu Praha - západ - Hostivice, Jinočany, Vestec, Řevnice a Povltavská FA. Více informací najdete v příloze toho článku.

Více zde

Výročí 80 let fotbalu v Červeném Újezdu

30. 5. 2023

Na samém začátku prázdnin v sobotu 1. 7. proběhne akce k příležitosti výročí 80 let existence fotbalového klubu v Červeném Újezdu. Vrcholem celé akce budou zápasy proti týmu hvězd Real Top Praha.

Více zde

SOUHRN 26. kola DEMISPORT OP: V Dobrovízi se utkání s Chotčí nedohrálo

29. 5. 2023

Dobrovíz je stále na čele tabulky i přesto, že utkání s Chotčí se za stavu 6:0 nedohrálo z důvodu nízkého počtu hráčů Chotče. Zvítezily také Roztoky a Dolní Břežany. Důležitý souboj o záchranu zvládla lépe Povltavská FA C.

Více zde
Všechny aktuality
Top