Valná hromada OFS PZ proběhne 8. března

24. 2. 2023

Ve středu 8. března proběhne Valná hromada OFS Praha - západ. Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45, následovat bude od 19:00 pravidelný Aktiv klubů.

Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45. Zástupce s hlasovacím právem je z každého klubu pouze jedna delegovaná osoba (viz informace k delegačnímu listu). Ostatní zástupci klubů se mohou VH účastnit v roli hostů, nebo přijít až na Aktiv klubů, který začne přibližně v 19:00.

Informace k programu: Zaujmout vás může bod změny stanov. O jaké konkrétní změny stanov se bude jednat vás budu informovat bezprostředně před VH po zasedání VV v pondělí 6.3.

Informace k delegačnímu listu: Delegační list musí podepsat a tím i delegovat osobu jedině statutár klubu. Prosím ujistěte se, že delegační list opravdu podepisuje kompetentní statutár klubu dle platné VH vašeho klubu. Vše budu samozřejmě kontrolovat, předejdeme tím ale zbytečným komplikacím. Delegovaná osoba může být kterýkoliv funkcionář klubu.

Vyplněný a podepsaný delegační list statutárem klubu posílejte obratem naskenovaný zašlete na email ofspz@fotbal.cz.

PROGRAM

1. Zahájení
2. Procedurální otázky (volba předsedajícího, sčitatelů hlasů, komisí VH,
schválení programu)
3. Zpráva o stavu rozvoje fotbalu v okrese a o činnosti VV
4. Zpráva o výsledcích hospodaření OFS
5. Zpráva revizní komise
6. Zpráva mandátové komise
7. Úprava stanov
8. Diskuse
9. Usnesení
10. Závěr

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top