Valná hromada OFS PZ proběhne 8. března

24. 2. 2023

Ve středu 8. března proběhne Valná hromada OFS Praha - západ. Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45, následovat bude od 19:00 pravidelný Aktiv klubů.

Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45. Zástupce s hlasovacím právem je z každého klubu pouze jedna delegovaná osoba (viz informace k delegačnímu listu). Ostatní zástupci klubů se mohou VH účastnit v roli hostů, nebo přijít až na Aktiv klubů, který začne přibližně v 19:00.

Informace k programu: Zaujmout vás může bod změny stanov. O jaké konkrétní změny stanov se bude jednat vás budu informovat bezprostředně před VH po zasedání VV v pondělí 6.3.

Informace k delegačnímu listu: Delegační list musí podepsat a tím i delegovat osobu jedině statutár klubu. Prosím ujistěte se, že delegační list opravdu podepisuje kompetentní statutár klubu dle platné VH vašeho klubu. Vše budu samozřejmě kontrolovat, předejdeme tím ale zbytečným komplikacím. Delegovaná osoba může být kterýkoliv funkcionář klubu.

Vyplněný a podepsaný delegační list statutárem klubu posílejte obratem naskenovaný zašlete na email ofspz@fotbal.cz.

PROGRAM

1. Zahájení
2. Procedurální otázky (volba předsedajícího, sčitatelů hlasů, komisí VH,
schválení programu)
3. Zpráva o stavu rozvoje fotbalu v okrese a o činnosti VV
4. Zpráva o výsledcích hospodaření OFS
5. Zpráva revizní komise
6. Zpráva mandátové komise
7. Úprava stanov
8. Diskuse
9. Usnesení
10. Závěr

Aktuality

Kam v okrese na fotbal: Fotbalové jaro se naplno rozjíždí!

31. 3. 2023

Další víkend nabídne v okrese Praha - západ plno fotbalu. Ve třetí třídě skupině B budou k vidění v sobotu od 16:30 hned dvě utkání, které promluví do rozložení sil na čele tabulky. Ve skupině A v neděli ve stejný čas si můžete vybrat souboj rezerv Jíloviště a Vestce. Naplno se rozbíhají i soutěže čtvrtých tříd, které mají za sebou dlouhou zimní pauzu.

Více zde

SOUHRN 17. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz porazila ve šlágru Všenory

27. 3. 2023

Hned na úvod jarní části DEMISPORT Okresního přeboru vyhrála Dobrovíz ve Všenorech přesvědčivě 4:1. Neztratily ani další týmy v popředí tabulky - Dolní Břežany a Roztoky.

Více zde

Informace z VH a Aktivu klubů

14. 3. 2023

Valná hromada OFS Praha - západ a následný Aktiv klubů proběhl ve středu 8. března na Strahově. Průběh celé akce byl hladký, a proto zbylo i hodně času na diskuzi různých témat.

Více zde

Proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS PZ

12. 3. 2023

V sobotu 11. března proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ. Z okresu se zúčastnilo 31 rozhodčích, 8 delegátů a hosté. Seminář se konal ve Zotavovně vězeňské služby na Praze 4.

Více zde

Ansley Hofmann o projektu Fotbal pro rozvoj

10. 3. 2023

Jedná se spíše o poslání, než o práci. Ansley Hofmann je členem týmu Fotbalu pro rozvoj a snaží se o změnu pohledu stereotypního českého prostředí. Hodnoty respektu, zodpovědnosti a schopnosti se dohodnout by totiž měli být samozřejmostí.

Více zde
Všechny aktuality
Top