Valná hromada OFS PZ proběhne 8. března

24. 2. 2023

Ve středu 8. března proběhne Valná hromada OFS Praha - západ. Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45, následovat bude od 19:00 pravidelný Aktiv klubů.

Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45. Zástupce s hlasovacím právem je z každého klubu pouze jedna delegovaná osoba (viz informace k delegačnímu listu). Ostatní zástupci klubů se mohou VH účastnit v roli hostů, nebo přijít až na Aktiv klubů, který začne přibližně v 19:00.

Informace k programu: Zaujmout vás může bod změny stanov. O jaké konkrétní změny stanov se bude jednat vás budu informovat bezprostředně před VH po zasedání VV v pondělí 6.3.

Informace k delegačnímu listu: Delegační list musí podepsat a tím i delegovat osobu jedině statutár klubu. Prosím ujistěte se, že delegační list opravdu podepisuje kompetentní statutár klubu dle platné VH vašeho klubu. Vše budu samozřejmě kontrolovat, předejdeme tím ale zbytečným komplikacím. Delegovaná osoba může být kterýkoliv funkcionář klubu.

Vyplněný a podepsaný delegační list statutárem klubu posílejte obratem naskenovaný zašlete na email ofspz@fotbal.cz.

PROGRAM

1. Zahájení
2. Procedurální otázky (volba předsedajícího, sčitatelů hlasů, komisí VH,
schválení programu)
3. Zpráva o stavu rozvoje fotbalu v okrese a o činnosti VV
4. Zpráva o výsledcích hospodaření OFS
5. Zpráva revizní komise
6. Zpráva mandátové komise
7. Úprava stanov
8. Diskuse
9. Usnesení
10. Závěr

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top