Valná hromada OFS PZ proběhne 8. března

24. 2. 2023

Ve středu 8. března proběhne Valná hromada OFS Praha - západ. Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45, následovat bude od 19:00 pravidelný Aktiv klubů.

Prezence k valné hromadě okresu začne v 17:45. Zástupce s hlasovacím právem je z každého klubu pouze jedna delegovaná osoba (viz informace k delegačnímu listu). Ostatní zástupci klubů se mohou VH účastnit v roli hostů, nebo přijít až na Aktiv klubů, který začne přibližně v 19:00.

Informace k programu: Zaujmout vás může bod změny stanov. O jaké konkrétní změny stanov se bude jednat vás budu informovat bezprostředně před VH po zasedání VV v pondělí 6.3.

Informace k delegačnímu listu: Delegační list musí podepsat a tím i delegovat osobu jedině statutár klubu. Prosím ujistěte se, že delegační list opravdu podepisuje kompetentní statutár klubu dle platné VH vašeho klubu. Vše budu samozřejmě kontrolovat, předejdeme tím ale zbytečným komplikacím. Delegovaná osoba může být kterýkoliv funkcionář klubu.

Vyplněný a podepsaný delegační list statutárem klubu posílejte obratem naskenovaný zašlete na email ofspz@fotbal.cz.

PROGRAM

1. Zahájení
2. Procedurální otázky (volba předsedajícího, sčitatelů hlasů, komisí VH,
schválení programu)
3. Zpráva o stavu rozvoje fotbalu v okrese a o činnosti VV
4. Zpráva o výsledcích hospodaření OFS
5. Zpráva revizní komise
6. Zpráva mandátové komise
7. Úprava stanov
8. Diskuse
9. Usnesení
10. Závěr

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top