V Dolních Břežanech proběhl vánoční turnaj dívek WU11

21. 12. 2022

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

„Měli jsme na turnaji šest týmů. Vzhledem k tomu, jaká je situace ve školách a kolik dětí je nemocných, byla účast dobrá. Odehrál se super turnaj, holky se spolu zase na konci podzimní části viděly a zahrály si spolu," uvedl GTM Daniel Karas, který měl turnaj pod svými křídly.

Z vítězství v turnaji se radoval výběr OFS Příbram. „Překvapilo mě, jak byly všechny holčičky šikovné. Je vidět, že nejen v Příbrami, ale i jinde ve Středočeském kraji se s nimi pracuje velmi dobře. Je vidět jejich posun," těšilo Karase. On sám se těší na jaro ve svém okrese: „Na Praze – západ jsem od srpna a trochu se rozkoukávám. Pro holky ale plánujeme velké věci. Měli jsme první velký školní turnaj a na jaře chystáme další. Nebudou chybět ani společné tréninky výběrů."

Dolnobřežanský turnaj udělal tečku za rokem 2022 ve Středočeském kraji. „Turnajem přípravek dívek jsme zakončili celoroční práci v rámci mládežnického fotbalu ve středních Čechách. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a zejména všem našim okresním Grassroots trenérům mládeže. Bez jejich pomoci si v současné době nedovedu představit realizaci mládežnických akcí na území našeho kraje," vzkázal středočeský GTM Milan Kormaník.

Aktuality

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

1. 6. 2023

Příští víkend (10.-11.6.) čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Středočeský KFS spouští unikátní projekt: Staňte se rozhodčím pro děti!

1. 6. 2023

V poslední době je stále větším problémem nedostatek rozhodčích, zejména v nejmladších kategoriích. I když Středočeský krajský fotbalový svaz zatím nedosahuje kapacitní nouze, Komise rozhodčích a Komise mládeže SKFS se rozhodly společně vytvořit projekt s názvem Seminář rozhodčích pro malé formy fotbalu, který se zaměřuje na fotbal pro nejmladší hráče.

Více zde

Závěrečný turnaj mladších přípravek v Jinočanech

31. 5. 2023

V sobotu 3. 6. v dopoledních hodinách proběhne v Jinočanech závěrečný turnaj mladších přípravek, kterého se zúčastní 5 celků z okresu Praha - západ - Hostivice, Jinočany, Vestec, Řevnice a Povltavská FA. Více informací najdete v příloze toho článku.

Více zde

Výročí 80 let fotbalu v Červeném Újezdu

30. 5. 2023

Na samém začátku prázdnin v sobotu 1. 7. proběhne akce k příležitosti výročí 80 let existence fotbalového klubu v Červeném Újezdu. Vrcholem celé akce budou zápasy proti týmu hvězd Real Top Praha.

Více zde

SOUHRN 26. kola DEMISPORT OP: V Dobrovízi se utkání s Chotčí nedohrálo

29. 5. 2023

Dobrovíz je stále na čele tabulky i přesto, že utkání s Chotčí se za stavu 6:0 nedohrálo z důvodu nízkého počtu hráčů Chotče. Zvítezily také Roztoky a Dolní Břežany. Důležitý souboj o záchranu zvládla lépe Povltavská FA C.

Více zde
Všechny aktuality
Top