V Dolních Břežanech proběhl vánoční turnaj dívek WU11

21. 12. 2022

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

„Měli jsme na turnaji šest týmů. Vzhledem k tomu, jaká je situace ve školách a kolik dětí je nemocných, byla účast dobrá. Odehrál se super turnaj, holky se spolu zase na konci podzimní části viděly a zahrály si spolu," uvedl GTM Daniel Karas, který měl turnaj pod svými křídly.

Z vítězství v turnaji se radoval výběr OFS Příbram. „Překvapilo mě, jak byly všechny holčičky šikovné. Je vidět, že nejen v Příbrami, ale i jinde ve Středočeském kraji se s nimi pracuje velmi dobře. Je vidět jejich posun," těšilo Karase. On sám se těší na jaro ve svém okrese: „Na Praze – západ jsem od srpna a trochu se rozkoukávám. Pro holky ale plánujeme velké věci. Měli jsme první velký školní turnaj a na jaře chystáme další. Nebudou chybět ani společné tréninky výběrů."

Dolnobřežanský turnaj udělal tečku za rokem 2022 ve Středočeském kraji. „Turnajem přípravek dívek jsme zakončili celoroční práci v rámci mládežnického fotbalu ve středních Čechách. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a zejména všem našim okresním Grassroots trenérům mládeže. Bez jejich pomoci si v současné době nedovedu představit realizaci mládežnických akcí na území našeho kraje," vzkázal středočeský GTM Milan Kormaník.

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top