V Dolních Břežanech proběhl vánoční turnaj dívek WU11

21. 12. 2022

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

„Měli jsme na turnaji šest týmů. Vzhledem k tomu, jaká je situace ve školách a kolik dětí je nemocných, byla účast dobrá. Odehrál se super turnaj, holky se spolu zase na konci podzimní části viděly a zahrály si spolu," uvedl GTM Daniel Karas, který měl turnaj pod svými křídly.

Z vítězství v turnaji se radoval výběr OFS Příbram. „Překvapilo mě, jak byly všechny holčičky šikovné. Je vidět, že nejen v Příbrami, ale i jinde ve Středočeském kraji se s nimi pracuje velmi dobře. Je vidět jejich posun," těšilo Karase. On sám se těší na jaro ve svém okrese: „Na Praze – západ jsem od srpna a trochu se rozkoukávám. Pro holky ale plánujeme velké věci. Měli jsme první velký školní turnaj a na jaře chystáme další. Nebudou chybět ani společné tréninky výběrů."

Dolnobřežanský turnaj udělal tečku za rokem 2022 ve Středočeském kraji. „Turnajem přípravek dívek jsme zakončili celoroční práci v rámci mládežnického fotbalu ve středních Čechách. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a zejména všem našim okresním Grassroots trenérům mládeže. Bez jejich pomoci si v současné době nedovedu představit realizaci mládežnických akcí na území našeho kraje," vzkázal středočeský GTM Milan Kormaník.

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top