V Dolních Břežanech proběhl vánoční turnaj dívek WU11

21. 12. 2022

Nafukovací hala v Dolních Břežanech hostila vánoční fotbalový turnaj dívek WU11. Na umělém povrchu se utkalo celkem šest okresních výběrů.

„Měli jsme na turnaji šest týmů. Vzhledem k tomu, jaká je situace ve školách a kolik dětí je nemocných, byla účast dobrá. Odehrál se super turnaj, holky se spolu zase na konci podzimní části viděly a zahrály si spolu," uvedl GTM Daniel Karas, který měl turnaj pod svými křídly.

Z vítězství v turnaji se radoval výběr OFS Příbram. „Překvapilo mě, jak byly všechny holčičky šikovné. Je vidět, že nejen v Příbrami, ale i jinde ve Středočeském kraji se s nimi pracuje velmi dobře. Je vidět jejich posun," těšilo Karase. On sám se těší na jaro ve svém okrese: „Na Praze – západ jsem od srpna a trochu se rozkoukávám. Pro holky ale plánujeme velké věci. Měli jsme první velký školní turnaj a na jaře chystáme další. Nebudou chybět ani společné tréninky výběrů."

Dolnobřežanský turnaj udělal tečku za rokem 2022 ve Středočeském kraji. „Turnajem přípravek dívek jsme zakončili celoroční práci v rámci mládežnického fotbalu ve středních Čechách. Chtěl bych poděkovat všem zúčastněným a zejména všem našim okresním Grassroots trenérům mládeže. Bez jejich pomoci si v současné době nedovedu představit realizaci mládežnických akcí na území našeho kraje," vzkázal středočeský GTM Milan Kormaník.

Aktuality

FAČR hledá dobrovolníky na organizaci finále Evropské konferenční ligy UEFA

26. 1. 2023

Sportovní nadšenci, fotbaloví fanoušci či třeba studenti sportovních oborů dostávají možnost nakouknout za kulisy letošní největší tuzemské sportovní akce. 

Více zde

FAČR pomohl dětem z Ukrajiny

24. 1. 2023

Jen několik málo týdnů po začátku ruského vojenského útoku na Ukrajinu vytvořila Fotbalová asociace České republiky projekt, jehož cílem bylo pomoci ukrajinským uprchlíkům. Projekt „Fotbal pomáhá dětem z Ukrajiny“ měl pomoci adaptovat se malým fotbalistům v novém prostředí.

Více zde

Vyjádření VV OFS PZ k událostem utkání Dolní Břežany – Všenorský SK

18. 1. 2023

Výkonný výbor OFS Praha - západ se vyjádřil k událostem, které se udály v utkání hraném dne 14. 10. 2022 mezi Dolními Břežany a Všenorským SK.

Více zde

Výběrové řízení na asistenta / asistentku sekretáře SKFS

17. 1. 2023

Fotbalová asociace ČR vypsala výběrové řízení na pozici asistenta / asistentku sekretáře SKFS. Přihlásit se můžete do 31. ledna 2023. 

Více zde

Mikyska ze Psár: Cíl máme jasný, chceme další postup

11. 1. 2023

Třicet šest bodů. Tolik dokázali uhrát ve třinácti kolech fotbalisté Psár. Jediná porážka přišla na hřišti druhých Zdic. Jinak pouze vítězství. Rapid vyhlásil jednoznačný cíl. Po posunu z DEMISPORT Okresního přeboru výše chtějí Psáry další postup.

Více zde
Všechny aktuality
Top