Tuchoměřice dál drží sérii bez porážky

23. 9. 2023

V I. A třídě navázaly Tuchoměřice na senzační výkony z minulých let a jako nováček konkurenci válcují. Přitom ještě na jaře 2022 hrály Tuchoměřice DEMISPORT Okresní přebor.

Fotbalisté Tuchoměřic se jako nováček I. A třídy rozhodně nechovají. Ani po sedmi zápasech neztratili ani bodík, naposledy zvládli středeční dohrávku s Jinočany na motorletské umělce 4:3.

I tady to dlouho vypadalo na jasný zápas, ale hosté v závěru dvěma góly favorita pěkně pozlobili. Tuchoměřičtí, kteří naposledy prohráli v prvním zápase minulé sezony ve Vraném, vedou v tabulce už o pět bodů před Vestcem.

Nejspokojenější je asi jejich nejznámější hráč Jiří Jeslínek, který jako asistent trenéra vede sousední Hostouň. Ta ovládá tabulky ČFL, skupiny A, a tak je první vlastně dvakrát.

Autor: Rudol Muzika, redaktor Deníku
Foto: TJ Sokol Tuchoměřice

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top