Tuchoměřice dál drží sérii bez porážky

23. 9. 2023

V I. A třídě navázaly Tuchoměřice na senzační výkony z minulých let a jako nováček konkurenci válcují. Přitom ještě na jaře 2022 hrály Tuchoměřice DEMISPORT Okresní přebor.

Fotbalisté Tuchoměřic se jako nováček I. A třídy rozhodně nechovají. Ani po sedmi zápasech neztratili ani bodík, naposledy zvládli středeční dohrávku s Jinočany na motorletské umělce 4:3.

I tady to dlouho vypadalo na jasný zápas, ale hosté v závěru dvěma góly favorita pěkně pozlobili. Tuchoměřičtí, kteří naposledy prohráli v prvním zápase minulé sezony ve Vraném, vedou v tabulce už o pět bodů před Vestcem.

Nejspokojenější je asi jejich nejznámější hráč Jiří Jeslínek, který jako asistent trenéra vede sousední Hostouň. Ta ovládá tabulky ČFL, skupiny A, a tak je první vlastně dvakrát.

Autor: Rudol Muzika, redaktor Deníku
Foto: TJ Sokol Tuchoměřice

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top