SportFotbal OP má za sebou tři čtvrtfinálová utkání

29. 9. 2022

SportFotbal Okresní pohár má za sebou tři čtvrtfinálové duely. Dále jdou Zlatníky, Hostivice a Dobrovíz. Tyto celky se mohou těšit na semifinále. Vrané s Dolními Břežany sehrají poslední čtvrtfinále na konci října.

Ve snaze o obhajobu pokračuje Dobrovíz, která rozhodla utkání s Třebotovem během první půle. Hattrickem se uvedl Tomáš Racocha, dvě branky přidal David Fábry. Všechny branky v zápase Zlatníků s Rudnou padly v prvním dějství. K výhře domácího Sokola přispěl dvěma trefami Jaroslav Kasík.

Hned tři dvoubrankoví střelci se objevili v posledním čtvrtfinále. Roztoky porazily Hostivici 6:2 a zasloužili se o to zejména dvougóloví Zachary Aliyev a Jakub Kapitán. Již v prvním poločase se za domácí celek dvakrát trefil David Tričkov.

SportFotbal Okresní pohár

SK Sokol Zlatníky - FK Rudná 4:2 (4:2)

Branky: 7. Januška, 9. a 34. Kasík, 21. Nováček - 25. Růžička, 44. Núněz

SK Třebotov - TJ Sokol Dobrovíz 2:7 (1:5)

Branky: 15. Král, 71. Podzemský - 11., 12. a 33. Racocha, 39. a 48. Fábry, 40. Dolejš, 70. Hlůže

TJ Hostivice - SK Roztoky 2:6 (2:2)

Branky: 15. a 17. Tričkov - 24. Seidl, 27. a 89. Aliyev, 64. Hamborský, 83. a 87. Kapitán

25. 10. 19:00 SK Vrané nad Vltavou - SK Olympie Dolní Břežany