SKFS získal dotaci od Středočeského kraje ve výši 200 tisíc

26. 5. 2022

Středočeský krajský fotbalový svaz usiloval v rámci několika vypsaných dotačních programů o peníze z fondů Středočeského kraje. A povedlo se. Kraj podpořil středočeský fotbal.

SKFS obdrží z Fondu sportu a volného času, v rámci tematického okruhu Podpora vrcholového sportu, 200 tisíc korun. Na co vše jsou peníze určené a kam půjdou? Odpověděl nám místopředseda VV SKFS Tomáš Novák: „Uspěli jsme s projektem, který se týká fotbalových reprezentací kraje jak dívek, tak chlapců, v kategoriích U13-U15 (WU13-WU15). Naposledy náš svaz v dotačním řízení na úrovni Středočeského kraje uspěl v roce 2017, neúspěšný byl pak v letech následujících anebo žádost vůbec nepodal. Nejsou to jediné peníze pro fotbal z Fondů Středočeského kraje v tomto roce. Úspěšné byly i některé Okresní fotbalové svazy, a i fotbalové kluby samotné, a to jak v rámci žádostí neinvestičních, tzv. na činnost, tak u investičních, u kterých byl tento rok značně navýšen celkový objem alokovaných finančních prostředků."

Podle Nováka hodlá Středočeský kraj podporovat fotbal i v příštích letech: „I do budoucna by finanční podpora sportu, samozřejmě včetně fotbalu, měla ze strany Středočeského kraje růst a my jako svaz jsme připraveni pomáhat s vypracováním příslušných žádostí jak našich OFS, tak jednotlivých klubů. Když bych se ještě vrátil k původní otázce, tak zmíněné finanční prostředky v rámci projektu SKFS budou primárně využity na ubytování a dopravu na soutěže, odměny trenérů a pronájmy hřišť na tréninky našich reprezentačních výběrů."

Poděkování vyjádřil i předseda SKFS Tomáš Neumann: „Jsme rádi, že s vedením Středočeského kraje takto spolupracujeme. Jejich podpory si nesmírně vážíme. Věřím, že v příštích letech spolupráci ještě více prohloubíme a středočeský fotbal bude dál finančně podporován. Dál budeme usilovat o navýšení dotace, což si fotbal ve Středočeském kraji zaslouží."

Aktuality

Jan Rajnoch kandiduje na předsedu OFS Praha - západ

16. 1. 2025

Níže si můžete přečíst dopis, který adresoval do klubů Jan Rajnoch, jenž se znovu přihlásil do kandidatury na post předsedy výkonného výboru okresního fotbalového svazu na Praze - západ.

Více zde

Zemřel bývalý dlouholetý rozhodčí a delegát FAČR Jiří Lébl

25. 12. 2024

Velice smutná zpráva nás zastihla ve vánočním čase. Zemřel bývalý dlouholetý rozhodčí, delegát FAČR a také člen sportovně technické komise Jiří Lébl. Čest jeho památce.

Více zde

OFS Praha - západ přeje šťastné a veselé Vánoce

24. 12. 2024

Okresní fotbalový svaz Praha - západ přeje všem hráčům, trenérům, fanouškům, funkcionářům, rozhodčím, delegátům a jejich rodinám příjemné a klidné prožití Vánočních svátků. Hodně zdraví, sil a nejen sportovních úspěchů do roku 2025!

Více zde

Informace k volební Valné hromadě 2025

19. 12. 2024

Vážení zástupci klubů, v přiloženém dokumentu naleznete podrobně veškeré podstatné informace k blížící se volební Valné hromadě Okresního fotbalového svazu Praha – západ.

Více zde

OFS Praha - západ zhodnotil fotbalový podzim 2024

6. 12. 2024

Fotbalový podzim 2024 se už uložil k zimnímu spánku a nezbývá nic jiného, než jej krátce zhodnotit.

Více zde
Všechny aktuality
Top